reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Ja chyba z perspaktywy czasu też bym poleciła jane :tak:
Dziś byliśmy na spacerku w parku - jak mi się ten mój wózio podoba. Przy nastepnym dziecku dokupię poprostu gondolkę capazo i bedzie wsio :)
 

Załączniki

  • P1050399.jpg
    P1050399.jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 55
  • P1050381.jpg
    P1050381.jpg
    56,8 KB · Wyświetleń: 44
reklama
no prosze jaka piekna foteczka i piekna mamusia z wozeczkiem ;-) fajnie sie prezentujecie i tacy opatuleni juz a my w letnich bluzeczkach :-D:-D
chociaz dzis jest juz ciut chlodniej i nawet rano maz cienka kurtke zalozyl jak szedl na spacer z pieskiem.
 
witam

Eve super fotki a przypimnij mi co Ty masz za wozek bo ja niepamiatam

A gdzie nasza gie-oska ????????????????????

Ja bede na lato kupowac spacerówke dla Fi ;-) narazie buzzz sprawuje sie super...

Na weeeknd była u mnie Monia z rodzinka, porównalismy wozki... oby dwa sa fajne ale Monia mowi ze buuz taki jak by sie mial zaraz rozwalic:-D jej wozek jest bardziej masywny taki widac solidnie zrobiony i bardzo fajnie sie prezntuje jest orginalny, szkoda ze nie ma tak jak buzzz tego siedziska z gabeczki bo bym chyba go kupila ...

Napiszcie mi w punktacj : jakie sa fajne spaceówki bo wy mowicie nazyw a ja nie znma tych wozków:zawstydzona/y: a ja sobie to zapisze...:-p:-p:-p
 
to faktycznie niezle porownanie haha..jakby sie mial rozwalic :-D
ja nie wiem Sofik jakie masz preferencje bo jak sama wiesz spacerowek jest cala masa pod wzgledem typu, ciezaru, ksztaltu i funkcjonalnosci. Tyle tu o wozkach pisalysmy ze nie wiem co jeszcze dodac ;-)
 
Sofik, ja mam jane carrera aniversario kolor air :-)

pawimi, dziś niby było ciepło ale ten wiatr taki przeszywający. Ciepło tzn w porówaniu z poprzednimi dniami :)
 
Eve a jak tam w pracy? no i jak malutka w tym przedszkolu, dobrze wszystko?
sofik a moze by tak cos wiecej opowiedziala co tam na tym waszym spotkanku sie dzialo? :-D
 
reklama
baby moje chyba cos sie u mnie zaczyna dziac..znaczy skurcze sie pojawily..chyba od tego zdenerwowania ze jutro mam isc do szpitala..tylko ze ja chyba jeszcze dzis pojade:-)co mnie cieszy ze sie zaczelo samoistnie:-)takze babeczki kochane 3majcie za nas kciuki:-)Pawimi zostanie powiadomiona jak juz Kacperek sie urodzi:-)a Wy sobie dyskutujcie o wozeczkach i myslcie o nas:-)Odmeldowuje sie na pare dni:-)buziaki aha olejka jeszcze nie pilam i nie wiem czy wypije skoro skurcze sa??
 
Do góry