reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

wiem wlasnie ze kolos taki i chlip, chlip....wszystkie ciuszki co wyslalam takie sliczne na te pierwsze tygodnie beda chyba za male :-:)-:)-(.....no , nic moze Gosia chociaz sobie sprzeda i kupi wtedy cos wiekszego :-( allleee szkoda....:-D
 
reklama
Pawimi moze za jakis czas ty bedziesz chciala sie pozbyc kolek?:cool: to odkupie:cool:
bede chciala, mysle ze sprzedam na wiosne buzza na czesci moze lepiej na tym zarobie niz przy sprzedazy w calosci bo u nas niestety buzzy nie maja takiej wartosci:no: no coz:-( ten lacznik do buzz 4 mam ciagle zapakowany nawet go nie probowalam:eek:
 
No to gie-oska się doczekała wkońcu :-D Pogratuluję jej jak do nas wróci.:-)
pawimi, Ada jak narazie do żłobka chodzi, chyba obie jestesmy zadowolone :tak:
W pracy też ok, własnie pisze z kursu :-)
 
GOSIK OGROMNE GRATULACJE,DUZO ZDROWKA,ODPOCZYWAJCIE I DBAJCIE O SIEBIE ,A JAK ODPOCZNIECIE WRZUCAJCIE FOTY!!!!!!

bede chciala, mysle ze sprzedam na wiosne buzza na czesci moze lepiej na tym zarobie niz przy sprzedazy w calosci bo u nas niestety buzzy nie maja takiej wartosci:no: no coz:-( ten lacznik do buzz 4 mam ciagle zapakowany nawet go nie probowalam:eek:

Pamietaja o mnie ,jak bedziesz sprzedawac bardzo chetnie kupie kolko jak bedzie taka mozliwosc..Fajnie ze na wiosne bo wtedy bede wiedziala czy kolko bedzie mi potrzebene hehe
W kazdym razie nie zapomnij o mnie.Mnie chodzi glownie o kolko terenowe.
 
wiem wlasnie ze kolos taki i chlip, chlip....wszystkie ciuszki co wyslalam takie sliczne na te pierwsze tygodnie beda chyba za male :-:)-:)-(.....no , nic moze Gosia chociaz sobie sprzeda i kupi wtedy cos wiekszego :-( allleee szkoda....:-D

E tam te ciuszki się zawsze takie małe wydają a potem się okazuje że dziecko się w nich topi :-D:-D
 
reklama
Do góry