reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
dziewczynki widzialyscie?? Kiya sie wlasnie do nas podlizala :-) oooo jak milo z jej strony.
W dalszym ciagu nie wiem dlaczego Sofik sie nie oddzywa? Czyzby przygotowywala sie tak zawziecie na spotkanko z monia?? Moniadan, prosze napomniec nasza kolezanke ze juz dawno listy obecnosci nie podpisywala :-)
Zycze przyjemnego weekendu drogie panie!
 
dziewczynki widzialyscie?? Kiya sie wlasnie do nas podlizala :-) oooo jak milo z jej strony.

Każdy lubi usłyszec miłe słowa na swój temat, nieprawdaż?:-);-)hihihihi
U nas ogólnie noc minęła spokojnie, oprócz jednej pobudki na nocne rozmowy i zabawy mojego syna , które trwały co najmniej z pół godziny.:eek:
Pogoda cudna słońce świeci nawet ciepło na dworze,
 
dziewczyny czy zgadzacie sie przeniesc nasz watek pod Pogaduszki zamiast Ciaza, Porod, Polog?? Wydaje mi sie ze to lepszy dzial dla nas? Jesli tak to prosze nasza adminke o uczynienie tego :-)
Ja jestem za,dla mnie to obojetne.
:-)Witam serdecznie
jestem nową mamusia na tym forum choc co niektóre z was mnie juz troszke znają:tak:

mam nadzieje ze zostane przyjeta do waszego grona:-)

Przygarniecie kropka??? czyli anika???
Witam nowe kolezanki,wdroycie sie szybciuhno;-)
U mnie też ładnie i ciepło ale łazić mi się nie chce .. ja to lenia mam w tyłku . czekam do wiosny he he
Miłego dnia

U nas tez nie najgorzej, bylam zmalym w ogrodku a poza tym ttez mam lenia i siedze na dupie:zawstydzona/y:
 
reklama
dzien dobry ;-) witam sie ja z ranca, pogoda piekna ....haha czuje ze was draznie tym naszym wyjatkowo cieplutkim listopadem. Nie uwierzycie ale ja jeszcze wogole butow jesiennych nie wyciagnelam, caly czas latam w odkrytych szpileczkach albo klapkach. Nawet nie wiem czy Vincent ma wystarczajaca ilosc skarpetek na ten zbilzajacy sie sezon ktory cos nadejsc nie moze :-) Musze w koncu zrobic segregacje ubran bo to nie moze tak byc zeby w polowie listopada nie miec przygotowanych zimowych ubran! A moje dzieci dzis od rana szaleja na calego, jak na prawdziwe lobuzy przystalo, piesek juz sie przyzwyczail do tego naszego cyrku i go to nie rusza. Wogole to strasznym pieszczochem jak male dziecko....uwielbia sie przytulac, byc glaskanym, no poprostu mala przytulajka.
 
Do góry