reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Dzien Dobry wszystkim jaka tu cisza!
Ja jeszcze nie zdecydowalam sie na wozek jaki chce a o porady widze kogo mam prosic ;) chcialabym kupic juz taki 3 w jednym czyli spacerowka, gleboki i nosidelko. Jeszcze sie zastanawiam czy jest sens kupywac w grudniu. Przeciez jak urodze w zimie to nie bede odrazu latac na spacerki z takim malutkim brzdacem. Wczoraj bylam u mojej 17miesiecznej chrzesnicy i jest taka pocieszna poprostu szok, jak przyjechalam wtulila sie w moje ramione i tak siedziala z dobre 15min nie puszczala ani na sekunde az sie poplakalam jakie to wspaniale uczucie, tym bardziej ze nie widzialam jej ponad dwa miesiace. Inez moja chcrzesnica ma malutkiego 7 miesiecznego braciszka Marcinka ktorym zajmuje sie wspaniale tylko zaplacze leci kolysze daje smoczka tak madra dziewczynka z niej, troszczy sie o niego daje buziaki. Cudowne ma dzieci moj brat az serce sie kroilo na widok takich szkrabow, a dziadkowie to warjuja przy nich :) cos wspanialego miec dzieci wnuki widzi sie sens zycia. I jeszcze moj tato dodal ze przypomina sobie mnie jak patrzy na Inez ze jestem bardzo podobna do niej z wygladu i charakterku jaki mialam. Zaraz sie poplacze, jakas ciepla klucha jestem w tej ciazy. Zycze milej niedzieli
 
reklama
kazimiera1987 wierz mi ze bedziesz chodzic po tygodniu na spacerki, bo nie usoedzisz w domu :-):-) Zreszta dla takiego maluszka to lepiej zeby wychodzil na swieze powietrze, pozatym dziecko o wiele lepiej spi na spacerze niz w domui :-):-)

Co do wozka , to jakis czas temu polecilabym Buzza,ale teraz to MUTSY,albo Bugaboo :-):-) Moja przyjaciolka ma Quinny Freestyle i jest niezniszczalny,chociaz mi osobiscie sie nie podoba
 
Streety niestety nie znam ...moze nina sie wypowie bo ona niedawno specjalizowala sie w wozkach tej firmy? Ja ostatni raz bebe confort mialam 7 lat temu przy Oliverze.
hej ja miałam loolę ale firma ta sama co streety, widziałam ten wózek na zywo mnie nie zachwycił nie podoba mi sie juz bardziej podoba mi sie viva jeśli ktoś potrzebuje małą lekko parasolkę moja znajoma ma i jest zadowolona:tak:
jesli chodzi o sama firme bebe confort to moge polecić z loola nic sie nie stało nie miałam zastrzeżeń jesli chodzi o wykonanie tego wózka.

karolina marcel ma rację ja odliczałam dni do pierwszego spaceru i modliłam sie, zeby była pogoda bo rodziłam w zimie.
co do wózka to tez polecam mutsy :-)

Inez piękne imię ja też chce tak dać drugiemu dziecku oczywiście jesli dziewczynka będzie kiedyś
 
Ostatnia edycja:
Dzien Dobry wszystkim jaka tu cisza!
Ja jeszcze nie zdecydowalam sie na wozek jaki chce a o porady widze kogo mam prosic ;) chcialabym kupic juz taki 3 w jednym czyli spacerowka, gleboki i nosidelko. Jeszcze sie zastanawiam czy jest sens kupywac w grudniu. Przeciez jak urodze w zimie to nie bede odrazu latac na spacerki z takim malutkim brzdacem.
cisza bo spimy :-):-):-)
:-):-)To fakt ....ekspertow wozkowych ci u nas nie brakuje na tym watku:tak: Wozek kupuj bo nie odsiedzisz 2 tygodni a pogoni cie na pierwszy spacer i tez polecam albo Bogaboo albo Mutsy (ktorego co prawda osobiscie nie mialam ale dobrze znam ten wozeczek wizualnie a ostatnie recenzje kolezanek mnie do niego przekonaly na 100%). Niestety Buzza nie moge polecic (prosze na mnie nie krzyczec :szok:) ale ten temat to juz byl tu walkowany 100 tysiecy razy ....Ja dosc szybko wychodzilam na spacery pomimo ze moje dzieci sa styczniowe a mrozy mamy siarczyste. Na spacerki nalezy latac bez wzgl. na pore roku:tak:
 
karolina - nina wlasnie niedawno sprzedala ten wozeczek po kilku miesiacach posiadania, z tego co wiem byla zdowolona bo sama jej niedawno to pytanie zadalam, ale robila reorganizacje wozeczkow i na zime zakupila mutsy wiec swojego starego buzza i loole sprzedala.
 
Pawimi powiem Ci ze mam juz dosc tych wszystkich wozkow:-):-) ja buzza sprzedawalam potem jednak nie chcialam sprzedac :) Ale teraz to juz mnie do szalu doprowadza i napewno chce go sprzedac !!!!

Tez rozgladalam sie za Mutsy,ale sama nie wiem czy pakowac sie w taki duzy wozek,wybiore chyba cos mniejszego-- bo mieszkamy w bloku i za bardzo nie mam gdzie trzymac 2 wozkow :(
 
o widzisz a ja myslalam ze buzza dawno sprzedalas :-) Nina wlasnie zamienilasobie buzza na mutsy i jest przeszczesliwa.....ale moze niech ona sie wypowie w tym temacie??
A co do wozkow....no fakt mi sie tez non stop cos nowego podoba ale nie moge przeciez kupowac kolejnego jak moje dziecko ma blisko 2 latka. Ostatni moj wybryk to byl bugaboo bee ktory sobie upiekszylam dodatkowymi budkami i wkladami i na tym chyba poprzestane.....
 
no tak z bugaboo to mozna szalec i co chwile w zasadzie miec nowy wozeczek :):) Ja tez bym sobie chetnie mutsy kupila ale z drugiej strony potrzebuje cois porecznego na zakupy.

Szukam czegos malego, a moj maz sie mnie dzisiaj pyta po co patrze na rozmiar wozka skoro mamy vana :):) i tez sie zaczelam nad tym zastanawiac :):)
 
reklama
to moze kup sobie jakas parasolke ...albo arie z peg perego na zakupy (polecam!)a mutsy na hardcorowe spacerki? ja bym tak zrobila na twoim miejscu.
 
Do góry