reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
no widzisz to z moim pieskiem sie podal haha :-) a co taka cisza dzis? goska obrazona na caly swiat bo sie synek urodzic nie chce a gdzie reszta pan??
 
Pawimi nie jestem obrazona na caly swiat tylko juz zmeczona:-(i przerazona wizja wywolywania porodu:-(wlanie kolezanka dzwonila i polecila wypicie olejku rycynowego(tak sie chyba nazywa)bo ona wypila i w ciagu paru godz miala synka przy sobie!!co o tym sadzicie??warto sporobowac??

Milej nocki:-)

 
ja tak olivera urodzilam...ale olejek jest paskudny i wywoluje silna biegunke! Zreszta....sa rozbierzne zdania na temat jego dzialania, niektore polozne twierdza ze wcale nie jest skuteczny jesli dzidzia nie jest gotowa, przy vincencie mi nie zadzialal, nic a nic, tylko mnie oslabil po silnej biegunie. Sprobuj jeszcze przytulania takiego solidnego z mezulkiem i dostawienia laktatora do piersi....rob takie sesje 10-15 minutowe z przerwami.

tutaj masz naukowo wylozone :-)
Olej od setek lat jest znany jako środek pobudzający do porodu i na 100% bardziej przyjazny i kobiecie i dziecku od wielu inwazyjnych i nowoczesnych metod medycznych.

Inne przyjazne metody to stymulacja piersi (naturalne pobudzanie wytwarzania oksytocyny), stosunek seksualny (naturalne zaaplikowanie prostaglandyny, którą zawiera sperma), schodzenie ze schodów (to rusza akcję porodową dzięki sile grawitacji - sposób sprawdzony i polecany przez wiele doświadczonych położnych).



 
Ostatnia edycja:
Gie-oska - chyba nawet Pawimi pisała że stosowała ten sposób i jest skuteczny .. dobrze pamietam ? Więc czemu by nie . Przeciez nie zaszkodzi .

pawimi - nie pisz o waszym ciepełku bo szlag mnie trafia , a jak już nastanie ta zima to jakie u was temperaturki ?
 
Witam, po dosc dlugiej przerwie, ale musialam nadrabiac z czytaniem 2 godz mi to zajelo ;P



Pawimi nie jestem obrazona na caly swiat tylko juz zmeczona:-(i przerazona wizja wywolywania porodu:-(


Gosia ,ja Marcela przenosilam 2 tygodnie i mialam 3 razy wywolywany porod z jednodniowymi przerwami. Dopiero za 3 razem zaskoczyl :wściekła/y: I i tak sie skonczylo cesarka :-)
Tak wiec glowa do gory, juz niedlugo napewno bedziesz miala maluszka przy sobie :-):-):-)
 
witam karolinko! jak tam maly? cos nas nie lubisz ze rzadko zagladasz na nasze strony :-)

Chroniczny brak czasu straszna choroba :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Marcel super, maly terrorysta,jeszcze troche i super nianie bede musiala wezwac :-):-)

Caly czas sie zastanawiam nad wozkiem spacerowym,co mis ie jaos spodoba to po glebszym przemysleniu juz mi sie nie podoba :)

Teraz choruje na spacerowke BUGABOO,ale u nas nic nie widzialam ciekawego, tylko komplety :(

Slyszalyscie cos moze o Bebe Confort STREETY ???
 
reklama
bugaboo tak ma ze sprzedawane jest w kompletach tylko ale gondolka to jest tylko kawalek szmatki naciagany na stelaz spacerowy wiec nic wielkiego, jak bardzo chcesz mozesz kupic wozek i sprobowac wystawic gondolke na allegro, moze ktos bedzie chcial inny kolor niz samego wozka. Streety niestety nie znam ...moze nina sie wypowie bo ona niedawno specjalizowala sie w wozkach tej firmy? Ja ostatni raz bebe confort mialam 7 lat temu przy Oliverze.
 
Do góry