reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
wyglada na to ze sezon taki grypowy mamy niestety, moze jak zima przyjdzie to wymrozi troche te zarazki a poki co dzieciaczki chorowitki sie mecza.U mnia na szczescie wszyscy zdrowi, podejzewam ze moje dzieci przeszly lagodnie wirus H1N1 ktory Oliver bez watpienia ze szkoly przyniosl bo jak pisalam juz kiedys w jego klasie byly odnotowane az 3 przypadki zarejestrowane przez stan po czym moja mlodsza dwojka przeszla lagodnie chorobe objawami przypominajacymi wlasnie swinska grype...i nastepne kilka lat mam z glowy :-) Juz nawet sladu nie ma ze cos im tam dolegalo...
 
Ostatnia edycja:
Cześć aniku drogi.
Wiesz silek u nas po staremu młody zdrowy rośnie jak na drożdżach 9100 wazy 80 cm długi mały kolos mi rośnie.
Sileczku trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia
 
reklama
Do góry