reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Gastone przykro mi, ale spojrz na to z tej strony, moze teraz Twój M nie będzie obliczał na synka i kiedy tylko bedziesz chciała to on sie zgodzi współpracować ;-)

a powiedz @ masz taka jak zawsze, czy coś się zmieniło?

Ja zaraz uciekam na zakupy i do kosmetyczki, musze wykorzystac ze M ma urlop,
Będę kupowac dla Emmy łóżeczko turystyczne, żeby jej się wygodnie spało u cioci Sofik :-)
 
Zazwyczaj mam obfita,teraz skapa.ale innych zmian nie widze,tylko sie strasznie zle czuuje.
Apropo wspolpracy to juz uzgodniona..chociaz tyle dobrze hehe wiec juz bez kretactw mam szanse na dziewusie jesli Bozia zechce.;-) No ale dla mnie teraz najwazniejsze zeby wogole zafasolkowac,ale przyznam szczerze ze spokojniejsza jestem ze maz sie jednak nie upiera juzprzy chlopaku hehe

Dusia widzialas ten i candy? Nowe sa i w koncu ladne kolorki.Nie wiem czy u was do kupienia.. u nas mozna juz zamowic.

http://www.icandyuk.com/products_detail.php?id=peach_blossom
 
Gastone nie martw sie.....w sumie to tak myslalam ze sie stanie bo bylas mocno zestresowana i dzialas pod presja :-) a wtedy tak przewaznie bywa....no coz, odloze ambicje na bycie ciotka haha i dam ci spokojnie i bez stresu popracowac nad tematem :-p

Goska - moja kochana tego to juz nie wiem:confused2: ze przenosisz bylam pewna bo jestes szczuplutka a przy meskich ciazach i takiej figurce jak twoja sa takie tendencje....ale pociesze cie - NAPEWNO urodzisz i to wkrotce:-D:-D

Kiya - te gumowe meble to i dobry pomysl :tak:
 
Ufff, ale się naczytałam :-)
Ostatnie 3 dni mieliśmy małą masakrę - Guciowi ząbek wychodził i strasznie to przechodził - gorączka prawie 40 stopni, cierpiał okrutnie, ale dziś już jest lepiej.

Pawimi, ale teraz jesteś podobna do mojej kuzynki i włosy podkreślają ci kolor oczu :tak: Ja też co jakiś czas myślę o przycięciu i machnięciu się na brąz, ale jakoś nie mam odwagi bo też całe życie miałam długie blond, chyba potrzebowałabym jakiegoś stylisty co by mi doradził :cool2:

To o tych cesarkach niezłe, ale się uśmiałam, mój mąż i nawet synek również :-D
przepraszam, że się tak wyrażę ale to chyba jakieś idiotki piszą takie rzeczy :szok:

Ja generalnie nie wchodzę na inne fora ani wątki - tylko do was, no i czasem jak coś napiszecie co ludzie wygadują, to aż nie wiadomo jak to skomentować :wściekła/y:
 
Zazwyczaj mam obfita,teraz skapa.ale innych zmian nie widze,tylko sie strasznie zle czuuje.
Apropo wspolpracy to juz uzgodniona..chociaz tyle dobrze hehe wiec juz bez kretactw mam szanse na dziewusie jesli Bozia zechce.;-) No ale dla mnie teraz najwazniejsze zeby wogole zafasolkowac,ale przyznam szczerze ze spokojniejsza jestem ze maz sie jednak nie upiera juzprzy chlopaku hehe

Dusia widzialas ten i candy? Nowe sa i w koncu ladne kolorki.Nie wiem czy u was do kupienia.. u nas mozna juz zamowic.

iCandy UK - Which mode are you in today?

To Super ze juz z mezem uzgodnione :-)
Tych iCandy nie widzialam na zywo tyle co na necie. Te peach blossom u nas dopiero benda na poczatku 2010. Jest jeden sklep w moim stanie co ponoc ma te iCandy ale kawalek odemnie i nie mialam okazji sie przejechac. A wiesz moze jaka jest ich cena? To mnie najbardziej interesuje haha bo wydaje mi sie ze benda drogie.
 
Masz racje Pawimi..A ciotka bedziesz napewno..Najpierw Goska, potem Ania apotem Ja.Po kolei.Co by nie wszystko naraz. hihi
No i pieknie! A wczoraj byla dziewczyna u mojego meza na zdjeciach,polka i jej maly ma 3 miesiace i wazy ponad 9 kiloskow!
 
reklama
Heja. Dziewczyny a co sadzicie o Silver Cross Dazzle ??? Bo dzis bylam na malych zakupach i oczywiscie ogladalam sie wszedzie za wozkami haha. I babka jechala z zappem i jakos tak mialam wrazenie ze to dziecko takie wcisniete tam siedzi no i juz sama teraz niewiem.....hm....
 
Do góry