reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
kasia i to czesto niestety :((( uszczuplajac moj ciezko zarobiony budzet...pewnie bylabym bogata juz dzisiaj gdyby nie to moje zamilowanie do wozkow i torebek (butow zreszta tez :(((()
karty nie mam z amazon, moj maz ma bo kiedys jakas elektronike zamiawial i oferowali znizke.
 

nie podoba mi sie zabardzo tamta pierwsza o wiele ladniesza ;-) widac jej jakosc ta mi sie kojarzy bardziej chyba z cepelia - ale moze ja sie nie znam :baffled: az tak do przodu to nie jestem :-( moj M kupil mi na gwiazdke torbe lv to jak zobaczylam jej cene w necie to dwa tygodnie plakalam w poduszke :szok: ha ha .
 
tamta pierwsza calkiem inna to fakt, juz ja kupilam a teraz ta chce tez zamowic bo mi sie tez podoba, ta z pomaranczowym bo wkladke do pluto mam orange:)) No to dobrego masz mezusia widac ze dba o Ciebie! korzystaj a nie placz w poduszke moja droga :))))))))))
 
no dobra....zaszalalam dzis do konca, zamowialal ta brazowo-pomaranczowa ktora kasia okreslila jako zajezdzajaca na cepelie :))) a co tam na wsi mieszkam to z cepelia moge chodzic....i jeszcze taka
Timi and Leslie Lana Diaper Bag
tylko ten kolor egg plant bo mi sie strasznie podobal... teraz jeszcze musze wozek do niej dokupic hihihihi:))))))))))))))
http://www.essentialsbrands.com/yahooweb/Lana-Eggplant.jpg

no to sie obkupilas :-)
pawimi mowilam ze ja sie za bardzo nie znam :baffled:
ja podobnie robie jak ty - kupie np. kolczyki a potem szukam do nich calej reszty hi hi troche na odwrot ale to nic :rofl2:
mam idealny wozek dla ciebie do tej ostatniej torby jak na moje oko fajnie bedzie sie komponowal z nia hi hi hi
RA Wózek Maclaren Leather + Śpiwór Super oferta (659074086) - Aukcje internetowe Allegro
 
No ładne zakupy z rańca robicie dziewczyny
pawimi - super torba , ja tez mam fioła na punkcie butów bo pracuję w tej branzy.:tak: to już takie zboczenie zawodowe :)

Kasia - moja kuzynka ma torbe LV z ciucholandu farciara jak patrzyłam na allegro to chodziły takie po 2 koła , na 100% jest prawdziwa. baba na tych ciuchach u niej kompletnie się nie zna. Druga trafiła z Gucci tylko zamek był do wymiany, babka sprzedała ja za 5zł bo mówi .. e ten zamek rozwalony. Ona mieszka w małym miasteczku i tam naprawde mozna cuda nabyc . ostatnio wróciłam ze spodniami diesla )z metką za dyszke :)

Ja do wózka nosze sportowa Pumy ew. jak potrzebuje sporo miejsca to mam od MutsiakA do maclarena torby kosztuja ponad 500zł więc sobie takiej nie kupie .. i wcale mnie do noiej nie ciagnie nawet jakbym kase miała na nią bo warta tyle nie jest . Zwykła torba z materiału.
No wkońcu sie jakas pogoda zrobiła .
 
wlasnie ania tu sie zgodze, te firmowe torby od wozkow kosztuja sporo a sa calkiem przecietne. Ja mam do arii z peg perego to hmm, jak przyszla to bylam sama zaskoczona ze tyle kosztowala ja ja kupilam bo to zwykla torba taka jak tapicerka wozka, w srodku plastik zadna rewelacja nawet troche na tandete zajechala, tak samo ta z dazzle.....nic nadzwyczajnego :) fajnie tylko obie wygladaja i komponuja sie razem z wozkiem w jeden element bo ten sam material uzyty i kolory wiec jak powieszone na wozku to stanowia fajny komplet.Osobiscie wole takie torby dyzajnerskie ktore wygladaja jak normalne i pozniej mozna je ewentualnie jeszcze uzywac nawet jak juz dziecko z pieluch wyrosnie albo spoko z taka isc do biura jak sie tak przytrafi ze mam gdzies dziecko ze soba a potrzebuje na moment leciec do pracy :)
Ja to choruje na LV suraya XL ale orginal u nas kosztuje grubo ponad $3500 :(((( moze kiedys przy jakiejs wielkiej okazji sobie zafunduje, dorastam w kazdym badz razie do tego bo to sporo. Tak do poltora tysiaca do mogo jednorazowo na torbe wydac bez glebszego zastanawiania sie ale prawie cztery to juz nie :((

louis-vuitton-surya-xl.jpg

kasia - wozek znam juz i mialam na niego chrapke kiedys ale nie przepadam za maclarenami i to mnie powstrzymalo.
 
reklama
Witam


Mały mi spi po 3 h buszowaniu:-)

Ja sobie narazie szukam czegos do buzza, musze kupic najpier te haczyki bo wkoncu ich nie kupilam a moglam wtedy kupic juz bym je miala, jak na razie mam jeszcze gondole wiec i tak torby zadnej nie zaloze...

Zastanawiam sie nad taka jaka ma Monia do joola Quinny, Draagzakken | babytrader.eu chcialam zeby ona byla w nim juz na stale... tylko ze sa tylko takie kolory...

Pawimi a ile kosztowala Ta twoja torebkja ktora masz do quinny?? napewno droga :baffled:
 
Do góry