reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Witam sie.Dzis pogoda juz gorsza, alepewnie nie u wszystkich bo kazda z ns mieszka w innym miejscu.Milego dnia zycze i zagladajcie plotkary!
 
Witam sie

nie chce mic mowic bo szlak**** mnie trafia jak sobie wogole o tym pomysle ale n chyba trafil mi sie rozklekotany buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Raczka sie rusza, tata mi mowi ze mam jendo kolo krzywiej niz 2 :szok:, do tego ta gondola sie rusza ....... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

wiedzialam ze taka bedzie :-:)-:)-:)-:)-:)-( jestem cholernie smutna...

A moze ja panikuje
Czy i u was tez w buzie ta raczka za ktora sie trzyma na samym dole jelsi jest obnizona rusza sie lekko góra /dol ???????/
A z ta gondola juz sie pytalam ale czy wam sie ruszla tak bardzo czy tylko lekko czy wogole??????????

No i czy wy macie te tylkie kola takm pod ukosem ???????????????

zgóry dizeki za informacje

U nas pogoda taka sobie narazie ejst 10 stopni slonko wychodzi dzis znów pojde na spacerek tylko ciegle mysle o tym buzzzie i wczorajszy spacerek byl mily bo z sienkiem ale zastanwiam sie na tymi wszytkimi czasciami ktore sie ruszaja...:-(
 
Sofik co Ty mowisz juz masz problemy z buzzem??ale lipa...moze da sie to jakos naprawic...jak ja patrzylam kiedys buzza w sklepie to te tylnie kolka tandetnie wygladaly jakies powykrzywiane byly!!!
 
sofik u mnie tez raczka sie rusza jak przymierzylam sie z x-landera w ktorym nic sie nie ruszalo to bylam troche buzem zszokowana ze takie wszystko w nim ruchome - ale mozna sie przyzwyczaic ,co do gondoli to nie wiem bo mialam wlasnie x-landera ale z tego co pamietam to tez sie chwiala :szok: wydaje mi sie ze we wszystkich wozkach gondolki i foteliki montowane na adapterach ciut sie chwieja
 
Ostatnia edycja:
:-:)-:)-:)-(to troche sie uspokoilam, ale kurde zdziwiona jestem... ale chyba tylko mi to przeszkadza...
ale to kolo mnie przeraza ze jest troche inne od drugiego....
chyba po porodzie tak smuce :-:)-:)-:)-(
 
Sofik ja tez myslalam na poczatku e kola krzywe, ale one sa pod takim ukosem.A raczka tez sie delikatnie rruszala wiec spoko.A co do gondoli tonie wiem, nie mialam.Mysle ze wszystko jest w porzadku.
 
sofik-tak ten buzz jest taki "rozklekotany" i ruszajacy sie...to jego uroda niestety, to jest ten szokujacy mnie element ktory tez przezywalam po rozpakowaniu swojego buzza w ubieglym roku..to wrazenie tandetnosci....oh well, te wszystkie laczniki sa z takiego cienkiego i niezbyt masywnego plastiku a sam stelaz i wozek jest spory wiec sila rzeczy to sie bedzie chwiac i ruszac! Lece na spotkanko z klientem, pa
 
Kurde, ja tez tak przezywam...
kurde gdybym wiedziala to bym sie zastanowila chyba czy go pukic, bo teraz tylko ide i mysle ze sie tak wszytko rusza beeeeeeeeeeeeeeeee
ale i tak poodba mi sie.

Ale moze wtedy bym kupila Joola:-D

Mam do was prosle wielka

czy moge prosic was o zdjecie dolu buzzz tak z tymi tylnymi kolami plissssssssssss chce cos porównac.... z gory wielkie dzieki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry