reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Pawimi dokladnie na to samo zwrocilam uwage. U nas to taki cienki material naciagany do takich malych haczykow w raczce. Ja do mojego fotelika dokupilam spiworek Maxi Cosi gdyz wogole nie mialam gondoli.;-)
 
reklama
ja mialam dwie nawet bo w bugaboo tez jest gondola stadartowo ale dlatego ze zarowno moj tatus jak i nianka duzo spacerowali. Oprocz dziennego spaceru rano ktory ma wyznaczony niania moj tata czasem - zwlaszcza wiosna i latem ma zapedy na wieogodzinne maszerowanie, wiec ja bez dwoch zdan musialam miec gondole...

a to moj tatus na naszym osiedlu....jak chyba do pracki jechalam i cyknelam mu fotke przez okno samochodu :)))

 
Witam!
Sladami Sofik trafilam tutaj ;-)
Ja po wieluuu godzinach ogladania stron w internecie kupilam 3 tyg temu Joolz Mamas&Papas
Joolz - Prams & Pushchairs - Mamas & Papas
jestem zachwycona, no ale na wyprobowanie wozek musi poczekac niestety do maja, kupilam tak wczesnie, bo akurat byla promocja

Moj M ma mnie juz dosc bo nadal przegladam jaka torbe i fotwlik dokupic :-D

Jakby co to sluze rada :tak:

Ps blad za ktorkich wiadomoci niby naprawiony a jednak w praktyce jeszcze jest :sorry2:
 
a jak go oceniasz w porownaniu z buzzem? dla mnie wizualnie to ten wozek jest krzyzowka buzza z bugaboo :)
 
Hmm, zeby tak idealnie porownac to musialabym zaprosci Sofik z jej Buzzem i wtedy bysmy dokladnie wszystko pomierzyly :-)
ja glownie kierowalam sie tym, ze nie znalalzlam zadnych negatywnych opini o nim, osoby majace Joolza bardzo go zachwalaly nawet po kilku miesiacach uzytkowania

i podoba mi sie jak sie sklada, ze mniejsze kolka wchodza w wieksze i zajmuje malo miejsca, a my mamy male autko i musielismy brac to pod uwage

tu jest domowa strona joolza
Joolz
a tu tez fajnie pokazany
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=xPGaxfnxEBw"]YouTube - joolz by bloom the new premium stroller baby deal israel[/ame]
 
reklama
Sofik, twoje buzziatko przesliczne, i modelka rowniez hih.Mam pytanie ile zaplacilas za przesylke? Bo tu mi babka za przesyke z polnocnej irlndii chce 100 euro.a woze jest lekki.
Pawimi pytanko czy taki daszek do fotelika mozna np dokupic?
 
Do góry