reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

pawimi mogla bys sprawdzic czy ten uchwyt do buzza jest na tej stronce co kupowalas siedzisko xl , ja znalazlam cos takiego ale nie wiem co to jest :baffled:
Quinny Buzz Veiligheidsbeugel - Safety Bar [spq6039840] - Euro14,95 : Babycare.nl Razendsnelle levering
zrozumialam tylko bar hi hi .


Kasiu Safety Bar to jest ten pałak bezpieczenstwa w quinny...

Tu masz z ebay uchwyt do quinny na picie :QUINNY BUZZ STROLLER CUP HOLDER (aukcja 150349934309) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic! wysyłka na cały Swiat jest ... ja bede zamawiac ten ale do Irlandii...
 
reklama
to niezle sobie skojarzylam ha ha ha ha
dziewczyny znalazalm na ebayu taki uchwyt - mogla by ktoras zapytac o niego jak wyglonda ta czesc co zaklada sie na rame wozka ? tam jest wymieniona wieksza czesc wozkow to bylo by super rozwiazanie bo do wielu modeli by pasowal cene tez jest ok .
NEW STROLLER CUPHOLDER FITS QUINNY COMBI BUGABOO BOB V (aukcja 180364704833) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!
pawimi tam jest tez wymieniony wozek valco wiec ten uchwyt pasowal by tobie do buzza , zappa i pluto chociaz ty i tak masz do wszystykich :-)
jak by ktors mogla zapytac o te mocowanie byla bym wdzieczna :tak:
 
kurcze tak teraz patrze na ten uchwyt to ten sam co pawimi pokazywalas mi chyba wczoraj ale mowilas ze do buzza nie pasuje tylko do zappa i odbiedy pluto , a sprawdzalas czy do buzza nie pasuje ? bo na tej aukcji napisane quinny buzz - juz nic nie rozumiem szkoda ze nie mozna obejrzec go :baffled:
 
pawimi mogla bys sprawdzic czy ten uchwyt do buzza jest na tej stronce co kupowalas siedzisko xl , ja znalazlam cos takiego ale nie wiem co to jest :baffled:
Quinny Buzz Veiligheidsbeugel - Safety Bar [spq6039840] - Euro14,95 : Babycare.nl Razendsnelle levering
zrozumialam tylko bar hi hi .
ha ha....kasia ale to nie taki bar jak zrozumialas:-D:-D:-D, to jest ten palak do buzza ktory z przodu przyczepiasz po angielsku to sie nazywa safety bar:happy:
Bugaboo bekerhouder (Cup Holder) - Euro19,95 : Babycare.nl Razendsnelle levering jest ten tylko ale tego do buzza orginalnego nie maja.
 
tak to jest jak sie angielskiego nie zna ha ha ha bar kojarzy mi sie tytlko z jednym picie lub jedzenie :-D
pawimi ale chodzi mi o ten uchwyt do valco na aukcji napisane ze tez pasuje do buzza i tak myslalam zebys sprawdzila bo chyba taki masz ten by pasowal do wiekszosci wozkow :
Bugaboo, Mutsy, Quinny Buzz, Combi, Jane, Bob, Schwinn, Instep, Zooper, Maclaren, Valco, Mountain Buggy, Baby Jogger etc. wiec wolala bym taki
http://cgi.ebay.pl/NEW-STROLLER-CUPHOLDER-FITS-QUINNY-COMBI-BUGABOO-BOB-V_W0QQitemZ180364704833QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item29fe92fc41&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12%7C66%3A2%7C39%3A1%7C72%3A1399%7C240%3A1318%7C301%3A0%7C293%3A2%7C294%3A50
 
pisalysmy wszystkie chyba w jednym momencie bo naraz kilka postow wyskoczylo :) ten z valco pasuje tylko do zappa i pluto, natomiast z bugaboo pasuje do buzza. Tamtego z valco do buzza nie probowalam a montowanie ma takie troche pod gorke dlatego wole z buzzem tylko ten z bugaboo uzywac.Tam jest taka sruba ktora trzeba odkrecac i dosc ciezko ja pozniej wkrecic jak uchwyt sie zaczepi na raczke a ten z bugaboo to tylko wsuwasz bez wysilku i gotowe
 
pisalysmy wszystkie chyba w jednym momencie bo naraz kilka postow wyskoczylo :) ten z valco pasuje tylko do zappa i pluto, natomiast z bugaboo pasuje do buzza. Tamtego z valco do buzza nie probowalam a montowanie ma takie troche pod gorke dlatego wole z buzzem tylko ten z bugaboo uzywac.Tam jest taka sruba ktora trzeba odkrecac i dosc ciezko ja pozniej wkrecic jak uchwyt sie zaczepi na raczke a ten z bugaboo to tylko wsuwasz bez wysilku i gotowe

kurcze wiesz co ja jednak wolala bym ten od valco bo kurcze cena byla by identyczna a pasowal by do wielu modeli moze kupie jeszcze jakis wozek w przyszlosci to zobacz do ilu by pasowal zawsze to jakas oszczednosc , ale myslisz tak na oko ze da rade przymocowac go do buzza ? jak tak to go bym kupila .
pawimi a na tej stroce co kupowalas siedzisko xl to przy zakupie doplaca sie jakis vat czy te ceny co sa to juz ceny wlasciwe i tylko dolicza sie koszt przesylki ?
 
tam juz jest europejski vat wliczony bo wlasnie mi go odtracali jako ze jestem z usa dlatego ja placilam za wszystko mniej plus przesylka oczywicie. Nie probowalam go z buzzem ale mysle ze skoro pisza ze pasuje to pewnie tak Valco to jest porzadna, bardzo solidna firma jakos nie sadze ze mieliby potrzebe lania wody :)
 
tam juz jest europejski vat wliczony bo wlasnie mi go odtracali jako ze jestem z usa dlatego ja placilam za wszystko mniej plus przesylka oczywicie. Nie probowalam go z buzzem ale mysle ze skoro pisza ze pasuje to pewnie tak Valco to jest porzadna, bardzo solidna firma jakos nie sadze ze mieliby potrzebe lania wody :)
to skoro tak to kupie ten uchwyt bo sporo wymienionych jest marek a jeszcze ty mowilas ze i do zappa i do pluto pasuje to pewnie do wszystkich :-) bende mogla go zawsze przelozyc do innego jak buzz bedzie juz za maly :-(
mam jeszcze prosbe czy ktoras mogla by przetlumaczyc co tam na aukcji jest napisane dane techniczne typu wysylka itp. to wiem nazwy wozkow tez rozumiem czy jeszcze cos waznego gosc podaje ??
 
reklama
Do góry