reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Cześć Kobietki:-)
Powracam do Was jako znawczyń wózków bo potrzebuję rady, a raczej moja siostra:tak: Ja już nie jestem w stanie nic wymyśleć sama, ale może wy pomożecie.
Ma problem bo mają taką starą windę i nie wchodzi tam wprawie zaden wózek.
Na koniec kwietnia rodzi im się dzieciątko a oni nie wiedzą jaki wózek kupić.
Chcieli bardzo z twardą gondolą ale w sklepach nie mogą znaleść, jedna tylko Inglesina (gondola od niej jest jednak o wiele węższa niż 59 cm) ale która to nie pamiętam.

Chodzi o to że winda ma wejscie 59 centymetrów(takie drzwiczki windy zamykane od środka jak to w starych blokach) wiec to maksymalna szerokość wózka, a długość windy to 120 cm.

Czy możecie polecić jakiś wózek z gondola? Może być razem ze spacerówką choć niekoniecznie.
Zastanawiali się nad Maclarenem XLR(taki jak mamy) i ostatecznie tą miekką gondolą ale on ma małe kółeczka a oni często na wiejskie tereny będą jeździć, nierówne drogi itp.. Na razie szukają twardej gondoli..

Wózka w bloku na dole zostawić nie może, nawet przypiętego łańcuchami bo go po prostu i tak ukradną. Mieszka na 9 piętrze więc wnieść tez nie wniesie.

Macie jakieś na to rady?

Aga gratuluję Zoopera:tak: ogólnie jestem zadowolona z Maclarena, ale jakbym miała drugi raz kupować wózek na te moje miejsko-wiejskie tereny to bym kupiła Zoopera Hula bo komfort jazdy taki sam a wózek zdecydowanie tańszy;-) no może troche mniej płasko się rozkąłda ale i tak super:tak:
kochana nie wiem co ci doradzic pomimo tego ze jestem maniaczka wozkowa....to nigdy nie mialam problemu ciasnej windy, czy potrzeby noszenia wozka na wysokie pietro. Jedyne co mi so nasuwa to sytacja sprzed dwoch lat kiedy to moj najmlodszy byl calkiem malutki, jezdzacy oczywiscie w gondoli a ja wybralam sie do centrum Chicago zalatwic pewne urzedowe sprawy, zeby uniknac targania sie samochodem w korkach, problemow z parkingiem i wysokimi oplatami skorzystalam z kolejki podmiejskiej. Problem jedynie byl taki ze u nas w miejskiej komunikacji, zarowno autobusach jak i metrze nie wolno jezdzic z wozkiem stojacym - rozlozonym, wozek musi byc zlozony a dziecko na rekach. Ja do tego mialam jeszcze ze soba 5 latka za reke....Zycie uratowal mi wlasnie Quinny Buzz....odpielam szybciutko gondolke i postawilam na fotelu a sam stelaz blyskawicznie zlozylam i odlozylam na stojaco w kat za fotelami. Gondolka zgrabna, malutka, nie zajmujaca wiele miejsca, stelaz podobnie, na tyle lekki ze moglam w jednej rece niesc gondole za uchwyt przy budzie a druga stelaz. Po zakonczonej podrozy wyszlam z pociagu wlasnie tak trzymajac caly wozek i starszaka ktory trzymal sie uchwytu gondoli z drugiej strony i praktycznie bez wysilku rozlozylam stelaz - w sumie sam sie rozklada, trzeba go tylko troche "popchnac" i zaczepilam gondole. Moze tego rodzaju wyjscie ratowalo by twoja siostre? Lekka gondolka ktora da sie szybciutko odpiac i niesc z rekach z osobno zlozonym, podobnie lekkim stelelazem???
 
reklama
Gratuluje zakupu, mam nadzieje ze bedzie spelnial twoje oczekiwania :-) chetnie poogladamy zdjecia nowego nabytku razem z modelka oczywiscie jak juz otrzymasz paczuszke :-D

:-)Dziękuję, a więc tak wózek dotarł wczoraj:tak:...dziś próba "na sucho" w mieszkaniu jutro generalna na spacerku:tak:. Ogólnie +, Zosia miała świetną zabawę jeżdżąc po mieszkaniu a ja szalejąc na zakrętach zachwycając się lekkością i zwrotnością ....
ale....:baffled:
no i jest ale:dry:....okrycie na nóżki:confused:...nie ma możliwości zapięcia go z dzieckiem w wózku....chyba ze leży, ponieważ jest bardzo wysoko zapięcie i małą bardzo przyciska do oparcia...oczywiście jest bunt i łzy...nie mam pojęcia jak mamy wożą w tym wózku z oryginalny okryciem....

fotki na szybcika:-D rozne 008..jpgrozne 002..jpgrozne 011..jpgrozne 018..jpg
 
cześć dziewczyny a znacie jakiś wózek wielofunkcyjny w którym spacerówka by była głęboka?? bo bratu się urodzi dzidzia w maju no i chodzi oto aby na zimę żeby dziecko było schowane w wózku a gondola już wtedy odpada:tak: z góry dzięęęękuje za odpowiedź
i jeszcze muszę wam napisać (bo kiedyś was o buzza pytałam) że jestem z niego baaaardzo zadowolona-jak na razie:-) i nie mogę się spacerówy już doczekać:tak:
 
wielofunkcyjny z gleboka spacerowka? nie do konca rozumiem to pojecie glebokosci jesli o spacerowke chodzi...spacerowki raczej odkryte sa mniej czy bardziej ale zdecydowanie nie zakrywaja dziecka tak jak gondola. Moze chodzi o ogromna bude? Emmaljunga? one maja takie klasyczne spacerowki....jedyne co mi sie na mysl obecnie nasuwa, a tak poza tym to pozostaje chyba raczej dobry spiworek, moge polecic fachowej roboty naprawde solidny gruby spiworek :-)

AgA - wozeczek sliczny, coreczka naprawde urocza i super w nim wyglada. Mam nadzieje ze wam sie sprawdzi, no i pisz wrazenia po spacerkach i dluzszym uzytkowaniu.
 
Pawimi, albo emma albo Roan marita to podobny desing.
Zooper - bardzo, bardzo fajny :)

madzik, może nasz Justyna będzie chciała sprzedać swojego buzza?? Nowy jednak sporo kosztuje, nie jestem pewna czy warto aż tyle płacić.
 
wielofunkcyjny z gleboka spacerowka? nie do konca rozumiem to pojecie glebokosci jesli o spacerowke chodzi...spacerowki raczej odkryte sa mniej czy bardziej ale zdecydowanie nie zakrywaja dziecka tak jak gondola. Moze chodzi o ogromna bude? Emmaljunga? one maja takie klasyczne spacerowki....jedyne co mi sie na mysl obecnie nasuwa, a tak poza tym to pozostaje chyba raczej dobry spiworek, moge polecic fachowej roboty naprawde solidny gruby spiworek :-)
dzięki chodziło mi o taki wózeczek dobrze okryty żeby maluszkowi nie wiało a co do Emmaljunga to wg mnie okropny ten wózeczek:tak: więc może faktycznie w śpiworek dodatkowo zainwestować
 
Witajcie dziewczyny, widzę ze znacie się na rzeczy i z niejednym wózkiem miałyście do czynienia. Ja szukam opinii o Britax Verve...a ścislej o tym jak działa regulacja oparcia, czy mimo tylko dwóch stopni odchylenia dziecko ma możliwość drzemki na spacerze, jak się prowadzi , jak się sprawdza na zakupach no i czy jest w miarę stabilny...
Interesuje mnie też do ilu kilogramów można wozić dziecko, bo jakos nie mogę znaleźc o tym informacji. Ogólnie co sądzicie o tym wózku też chętnie przeczytam :tak:
 
reklama
Do góry