reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Heja. U na to sniegu napewno nie bedzie....Jak dwa lata temu troche napadalo to wszystkie klientki w pracy pol dnia przezywaly i wszystkie zdjecia porobily na pamiatke. Oczywiscie do poludnia juz tego sniegu nie bylo ...Ja tez zreszta tez jedno zrobilam bo snieg w Irlandii to naprawde zadkosc :tak:
 
reklama
Kiya my juz na swoim w nowym mieszkanku:-)
czekamy jeszcze na szafe i na pewno malowanie dokładne nas czeka na wiosne bo teraz tylko odswiezalismy ,zeby sie szybko wprowadzic,by nie płacic za 2 mieszkania

okolica ładna,park i plac zabaw mam pod nosemi wszystkie sklepy:tak:mieszkam na 3 pietrze,i czuje sie dobrze tutaj,blok jest dobrze ocieplony i wyciszony,w tym roku był remont tak ze dobrze trafilismy:tak:
 
hej dziewczyny!mam pytanko do posiadaczek buzza czy daszek od spacerowki da sie sciagnac aby wyprac??bo ja swoja spacerowke wywiozlam na nowe mieszkanie a tam ciagle remont i sie okazalo ze strasznie sie zakurzyla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Pawimi dam zdjecia niebawem:-):-) gratulacje dla Vincenta za smoka....i prawdziwy z Ciebie detektyw:-):-):-):-)ja tez czasami podczytywalam watek"mamusie w usa" z sentymentu i ta anetka200 i ta mmusiowa cos tak taki sam styl pisania mialy

Sofik ja tez dobrze pamietam jak czekalas az sie Twoj synek urodzi bo spac Ci nie dawal:-)

A moj Kacper dzis ma 4tyg:-)jutro idziemy na bilans miesieczny ciekwae ile wazy:-)on bardzo duzo je i to mleko mu nie wystarcza bo juz po 2godz chce znowu jest...nie wiecie czy sa jakies zageszczacze do mleka aby bylo bardziej sycace i na dluzej glod zaspokajalo??

Moi rodzice chca Kacprowi na gwiazdke dac kolyske myslicie ze to dobry pomysl??ja chce mu kupic mate edukacyjna ale nie wiem jaka??

witam nowe dziewczyny:-)
 
Witajcie Mamusie,
Chciałam wam napisać, że ja to ja ;)
czyli Izabela22 ... jakieś nicki mam pomieszane:crazy:
zanim zajarzę o co w tym wszystkim chodzi troche minie
 
chyba was zasypalo hahaha :-) liczylam na to ze bede miec ze 100 stron do porannej kawy a tu tak licho??? a gdzie wy wszystkie, gdzie olcia, sikorka, kiya? hej Gosia - milo cie widziec :-) budki z buzza nie na sie wyprac niestety, przynajmmniej mi sie nigdy nie udalo, jedynie przecieralam mokra gabka chyba ze ktoras z was posiadaczek miala inny pomysl- eve?, gastone? Nie znam tez sposobow na zageszczanie mleka bo moje dzieci cyckowe byly wszystkie ale dziewczyny pewnie ci cos podpowiedza chociaz z tego co wiem to Gucio za maly chyba jest na wszelkie dopychacze....
izus nie wiem co z nickami zrobilas ale ten jest zdecydowanie inny od tego z ktorego z nami ostatnio pisalas :-)
silekjeszcze raz moje gratulacje z mieszkanka i fajnie ze juz imprezujecie na swoim.
A ja jestem.....co prawda moj wyjazd zakonczyl sie calkowicie inaczej niz myslalam ale bylo fajnie
Pozniej wam opowiem bo musze leciec i pojawie sie dopiero popoludniu. Do uslyszonka i prosze pisac zebym miala co czytac do popoludniowej kawki :-)
a wogole czy ktos za mna tutaj sie stesknil???????
 
Pawimi ja tęskniłam ;)
moje nicki się pomieszały, tamten był automatem z facebooka - jakim cudem nie wiem, ale pojawiały mi się na facebooku moje wpisy z BabyBoom. Postanowiłam zatem odizolować te dwa portale bo mi się to jakoś niespodobało :rofl2:
a ten nick mam od dawna, jakieś 2 lata temu napisałam jednego posta, i odświeżyłam konto teraz...

u mnie zima, śnieg ale jeszcze nas nie zasypało, w sobotę ubraliśmy choinkę i już czuję święta,
te kochane mamusie, co kciuki za mnie trzymały za pracę, trzymały mocno, bo się chyba coś kroi - właśnie rekrutująca sprawdza moje referencje u poprzedniego pracodawcy :cool: a mnie już brzuch boli na samą myśl o ty jak to wszystko teraz się zmieni.
jak dobrze pójdzie 4go stycznia do roboty!!!!

z Julka rewolucjami jelitowymi trafimy na oddział gastroenterologiczny 22go grudnia - na badania, mam nadzieję, że wreszcie się wyjaśni o co chodzi z tym moim Julkiem:sorry:
 
okazalo sie ze jeszcze mam pol godzinki :-)
iza - pewnie jak sie logowalas pierwszy raz przez facebook to stworzylo ci nowy nick a pamietam ze cos wspominalas wlasnie ze nie pamietasz swojego starego hasla i bedziesz logowac sie przez FB:tak: Ja trzymam kciuki za prace i jestem dobrej mysli, napewno tym razem okaze sie ze to jest wlasnie to :tak: Jesli chodzi o Julka to mam nadzieje ze jednak nic mu nie jest i to tylko robna "korekta" na wzmocnienie jelitek potrzebna ;-)
Ja tez juz czuje swieta na calego, zwlaszcza ze moj Oliver co chwile zaglada w kierunku choinki z ciekawoscia czy juz Santa (mokolaj) byl:-D
Jesli chodzi o NYC to ktos mi zapieprzyl telefon na Manhattanie, wszystko zaczelo sie zgodnie z planem, dolecialam na czas, wzielam sobie shuttle na Manhattan i nawet pogoda byla fajna, okolo zero stopni, sloneczko, mrozne powietrze, no i weszlam sobie do knajpki na lunch, tam oczywiscie zachcialo mi sie BB podgladac i gdzies ten cholerny telefon albo zostawialam, albo mi go ktos zwyczajnie ukradl...a tam mialam numery do dziewczyn z ktorymi mialam sie spotkac....:no: jedynie co moglam zrobic to oczywiscie telefon z platnej budki do meza i on zaopatrzyl mnie w numery do kuzynow ktorzy mieszkaja w ciut dalszej okolicy. Moj kuzyn taki okolo 30 latek, kawaler imprezowicz, pod NYC mieszka jego byla laska z ktora spotykaja sie na szalone spedy no i zmuszeni byli sie mna zajac, czas mialam rewelacyjny aczkolwiek nieplanowany calkowicie i taki spontaniczny :-D z kuzynem sie ostatni raz widzialam w....2000 roku :D Szkoda mi tylko dziewczyn....na dodatkek jedna z dziewczyn pisal sobie na facebooku z moim synkiem najstarszym bo sie martwila co ze mna
a ten walnal mi komentarz publiczny ze matka pojechala trawe palic do NYC aaaaaaaaaaaa:szok::szok::szok: szkoda ze sie z nim wczesniej nie skontaktowala przed tym jak z mezem rozmawialam bo dostalabym jej numer a tak to mlody nie zagladal juz pozniej do fb i nawet nie wiedzial ze ona numer swoj mu przekazala dla mnie....dopiero w niedziele jak juz mialam wracac zobaczyl ze ona mu napisala :-( no coz...moze next time :zawstydzona/y:;-)
Dobra teraz juz lece napewno, do uslyszenia babole:laugh2:
 
Pawimi to miałaś przygodę, jak Kevin sam w NY :-D
a to wszystko z poświęcenia dla BB,
synek Twój swoim tekstem powalił mnie na kolana,
i nieźle się informacje rozjechały co?
czeka Cię kolejny wypad na Manhattan,
 
reklama
chyba was zasypalo hahaha :-) liczylam na to ze bede miec ze 100 stron do porannej kawy a tu tak licho??? a gdzie wy wszystkie, gdzie olcia, sikorka, kiya?

łikend był więc każda chyba z rodzinką siedziała:-p
a dziś mnie nie była pół dnia bom w salonie tatuażu siedziała:shocked2:;-)

pawimi ja sie za Tobą 3 dni rozglądałam i zaraz doczytam gdzieś sie szwendała:-D

witam Cię Izuś:*
a kiedy masz odpowiedź że na pewno
???
 
Do góry