reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

ja w ciąży też się super czułam , co do seksu to był bardzo ograniczony ponieważ brak ochoty , ale za to po ciąży jest jeszcze lepszy niż kiedykolwiek

Ja się tez czuje dobrze ale jakoś się sobie nie podobam:-:)-( Szczególnie sam koniec ciązy wspominam niezbyt fajnie bo był upał straszny i deptałam język dobrze że teraz jest zima:tak::tak:
A teraz z brykającym w domu Szymkiem może byc jeszcze trudniej . Dobrze że mam pomoc piętro niżej w postaci tesciowej:-D
 
reklama
aniku buziaki :-)
aniam znowu by był kwiecień :), młody to kwietniowe szczęście mamuśki , drugie tez bym chciała mieć na wiosnę
 
pawimi to chyba od dziecka zalezy jedno chce siedzieć jako tako inne nie . Ale kup może te gacie trenerki czy jak się to tam zwie i puśc bez pieluchy tam gdzie nie masz duwanów . Kuzynka tak zrobiła nakupiła gaciów i pielucho papa .. Obsikał się ileś tam razy ale wkońcu załapał .. że robie siku - dupa mokra:-D
Bo wcześniej tez próbowała poprostu sadzać ale nic z tego nie wychodziło .. więc przeszła do drastyczniejszych metod :-D

A propo smoczka gdzies tu na forum wyczytałam że dziadek jakiegoś malucha przybił mu smoka do płotu:-D:-D mały chodził tam i ssał przy tym płocie , aż wkońcu się pożegnał ze smokiem .. Myślałam że się zleje ze śmiechu:-D
tylko widzisz moj maly jest na wielorazowkach i nic sobie z tego nie robi ze ma morko, najwyzej przyjdzie i powie ze sobie nasral :eek:

Sikorka to zapodaj sobie drugiego dziecia to znowu seks będzie uuuuuuuuuuuuuu;-)
no u mnie seks przy trzecim byl do duuuuuupy, zero sex drive ja sie tak fatalnie czulam jakbym miala rodzic codziennie :-D
 
reklama
no to u nas jest identyczny scenariusz:confused2:
nawet wydałam fortune na inhalator elektryczny i jest zajebisty

Ona tez ma jakiś elektryczny bo w sumie czesto używa to zainwestowała , do tego młoda ma wade serca i szybko się meczy i alergie na roztocza:-(
Kupiła też oczyszczacz powietrza i działa w nocy . Ogólnie teraz jest dużo lepiej niż było jak byla młodsza .
 
Do góry