reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

anik na zatrzymanie mleka w cycolach to herbatki z szalwi....2-6 razy dziennie lyzka ziol na szklanke wywaru i mieta...
 
reklama
KURCZE a wracajac do wozków
podoba mi sie tez cybex.....
pawcia ty znawczyni jestes co o nim sadzisz
????????
ja slyszalam ze sa niezle
nie nie i jeszcze raz nie!!! kto ci takich bzdur naopowiadal ze one dobre sa?:szok: ladnie to ci one wygladaja, owszem a jeszcze w katalogu na zdjeciu to juz wogole cud swiata ale do dziadostwo!!!!
 
kochana, czy ty zazdrosna jestes czy co???? ja chcialam sily podwoic a nie ze mi nie dogadzasz hahaha
normlanie serce mi łamiesz hahahaha
oki zwerbuje majka oficjalnie na cm???co by krzakowi korzenie i zwieracze pusciły hahahahah

kiya co ten twoj mąż,skleja,obkleja zakleja?????????????BO JA nadalnie w temacie
 
nie nie i jeszcze raz nie!!! kto ci takich bzdur naopowiadal ze one dobre sa?:szok: ladnie to ci one wygladaja, owszem a jeszcze w katalogu na zdjeciu to juz wogole cud swiata ale do dziadostwo!!!!

no mm dwie kumpele co zadowolone sa
teraz trzecia kupila i tez narazie nie narzeka

tomowisz ze takie dziadostwo.....
bo tak sobie mysle ze musze miec jakis mniejszy co by n ie byl ciezki to raz a dwa n ie zajmowal duzo miejsca w aucie,bo chcemy te ato zmienic i nie chcemy kombi
 
no przypomnij jej ze czekamy na nia i po jej jednorazowym objawieniu jest tu mile widziana :-))))))) kiya struga aniolki a jej maz lepi balwany hahahaha
 
obkleja wielki samochód gość ma firmę pompy ciepła i to jest taka wielka naklejka reklama na samochód , z nazwa firmy i logo i to trzeba zrobić na biały samochód nakleić wielka nalepkę
 
reklama
no mm dwie kumpele co zadowolone sa
teraz trzecia kupila i tez narazie nie narzeka

tomowisz ze takie dziadostwo.....
bo tak sobie mysle ze musze miec jakis mniejszy co by n ie byl ciezki to raz a dwa n ie zajmowal duzo miejsca w aucie,bo chcemy te ato zmienic i nie chcemy kombi
a jak dlugo te kumpele maja te swoje cudne wozki? no i jakie wozki wogole mialy...bo moze wiesz porownania nie maja?? powiem ci tak, nigdy bym nie zakupila cybexa ...a troche praktyki z wozkami smiem powiedziec ze mam :no:
 
Do góry