reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
hej dziewczyny ja tylko na chwilke..pamietacie mnie jeszcze??
u nas roznie raz lepije raz gorzej..Maja naszczescie juz sie powoli oswaja z bratem dzis nawet dala mu buzi w czolko:-)tez pomaga mi przy nimm podaje pieluszke,krem,mleczko:-)
niestety Kacper nie toleruje mego mleka ani tego zwyklego(nan) i w pt wyladowalam z nim w szpitalu...naszczescie wyniki ma dobre i nie zatrzymali go...ale jest odwodniony i mamy go duzo poic cherbatka albo woda no i jest na mleku specjalnym z apteki:-(wydaje mi sie ze dobrze toleruje to mleczko bo jest spokojniejszy jak je je...

Tu pare zdjec specjlanie dla Eve z dzisiejszego pierwszego dluzszego spacerku:-)chcialam dodac ze jak dla mnie buzz jest idealny..prowadzi mi sie go rewelacyjnie:-)

p.s. prawdopodobnie nie bede miec netu ok 10dni wiec nie zaponijcie o mnie:-)buziaki

Sliczniak i TY super wygladasz wracaj tu do nas szybko

pawimi - wow super pojazd:tak:
 
kolorek caly czarny, mam juz tyle pstrokatych wozkow ze teraz na czarny mnie wzielo, bede miec kolorowe spiworki i wkladki do niego.
 
Dusia a moze reakcja na antybiotyk?
Dzwonilam do lekarza to mowil ze raczej nie bo on dostaje ten anytbiotyk raz dziennie na noc i dostal w srode wieczorem a wymiotowal dopiero w czwartek wieczorem zanim dostal anytbiotyk.

niezła podróba bogaboo ( dobrze napisałam ? )

Bugaboo :-) No straszna podroba. Tylko kolka te male sa inne.
 
reklama
gosia wygladasz jakbys wogole w ciazy nie byla! I co to za tekst ze zdjecia dla Eve tylko??:szok: wszystkie czekalysmy przeciez....;-) w koncu doczekalas sie spacerkow ze swoim ulubionym wymarzonym wozeczkiem. Trzymamy kciuki za zdrowko Kacperka. A ja kupilam nowy wozek.....:rofl2:
Wariatka :-D:-D:-D Kolejny?
kupilam baby jogger city mini :-)
Baby Jogger: strollers and jogging strollers from baby jogger.
zaczelo sie od tego ze znajoma poprosila mnie o przeslanie takiego wozka dla niej do Warszawy no i jak on przyszedl do mnie do domciu to dokladnie przyjrzalam sie pojazdowi i w sumie spodobal mi sie do tego stopnia ze tez postanowilam go sobie zafundowac.
Nawet ciekawy:tak:
 
Do góry