reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Karolina zdrowka zycze i powodzenia przy zabiegu....widze ze zawsze mozna sobie pocieszenie jakies znalesc:-) Koniecznie fotki wstaw jak wozeczek przyjdzie :-)
 
reklama
Witam sie

Ale sliczny Kacerek , Gosienko masz przepieknego synka...

Karolina zdrówka zycze i uwazja potem na sie... Czekmay na fotki wozka jak jzu przyjedzie...

A ja sie dusze mam taki kaszel straszmy kaszle jak gruzlik...

pozdrawiam czasu brak na wszytko Fi szaleje:laugh2:
 
Jaa tez chce taka dzidzie!!!! buuu
Karolina powodzenia,po operacji troche kochana bedziesz musiala uwazac na siebie.Bedzie bolalo..
no ty moja droga to sily zbieraj i dbaj o siebie przed he he walecznym trudem jaki cie niebawem czeka :-) Moze na mikolaja dostaniesz swoja wyczekiwana fasolke :-D
 
a tu moje dziecie z naszym rodzinnym killerem :-):-D:rofl2:
 

Załączniki

  • goodways to watch tc.jpg
    goodways to watch tc.jpg
    74 KB · Wyświetleń: 37
nawet nie masz pojecia jak mnie nastraszyli ze nas wszystkich pozjada a przede wszystkim dzieci :-) zwyzywana bylam od glupich i nie odpowiedzialnych tymczasem piesek dla naszej rodzinki jest jak aniolek i nie da krzywdy zrobic nikomu.
 
nawet nie masz pojecia jak mnie nastraszyli ze nas wszystkich pozjada a przede wszystkim dzieci :-) zwyzywana bylam od glupich i nie odpowiedzialnych tymczasem piesek dla naszej rodzinki jest jak aniolek i nie da krzywdy zrobic nikomu.

Dobrze ulozony Rottweiler jest tak samo lagodny i idealny dla dzieci jak Labrador czy Golden Retriver, tylko takie glupie gadanie ludzi ktorzy nigdy nie mieli psa tej rasy.
Moi rodzice jak bylam mala mieli hodowle tych cudakow.

Wyobraz sobie ze ja 3 nlata temu przywiozlam do domu 4 letniego Rottka po przejsciach z fundacji (to jest link do tego Rottka ktory byl u nas Pomorska Fundacja Rottka  W nowym domu - Manson ) moj wtedy jesdzcze chlopak prawie na zawal zszedl :-):-)
 
reklama
wiesz co, jak z nim chodze na spacery i z wozkiem to sie ludzie na osiedlu za mna ogladaja i dla pewniaka przechodza na druga strone ulicy :-) Ja wiem ze to sa super psy, mysmy sie naczytali i nasluchali zanim zdecydowalismy sie go wziasc do domu. Wiesz tez nie jestem glupia i musialam wiedziec na co sie decyduje majac dwoje malych dzieci, no bo najstarszy to juz prawie dorosly jest.
 
Do góry