reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Hejo Mamuśki

Jakoś ostatnio niei miałam czasu na pisanie :zawstydzona/y:
Na początek
Gosia Gratulacje!!!

U Sofik było super, ma bardzo fajny, przytulny domek
Dzieciaki się nie pozabijały :-D Eryk polubił Sofię i zaraz po przyjeździe do domu, pytał kiedy znów pojedziemy :-)
naprawdę szkoda, ze tak daleko mieszkamy, nie zdążyłyśmy się nagadac,
oczywiście porównanie wózków było hehe ;-)
quinny jakos tak nie dla mnie :sorry: zresztą dlatego tez go nie kupiłam, bo w sklepie tez mi nie przypasował, ale widac ze Filipkowi bardzo wygonie się lezy i lubi jeździć i to najwazniejsze :cool2:

U nas ciągle leje
wczoraj mój M mi zrobił niespodziankę, bo nagle o 11 pojawił sie w domu, że niby przyjechał się mną zaopiekowac, bo żle się czułam poprzedniego wieczora, ale okazalo sie, że w pracy mieli powódź zalało serwery, prądu nie było więc przyjechał do domu, a ja oczywiscie przez sekundę dałam się nabrac ze to dla mnie wrócił ;-) oj, ja naiwna naiwna :-p
 
hahah Monia ty naiwna!
Pawimi slodki ten twoj potwor.A ludzie niech sobie gadaja.Z ludzmi to najczesciej jest tak ze im bardziej sie nie znaja tym bardziej plotkuja.

Karolina ja zawsze bylam zakochana w LOLI.Ale jak kupilam buzza,troche mi przeszlo.a potem sie skusilam na coneco solar bo wyglada prawie identycznie jak lola.Tylko ze nie ma przekladanego siedziska.No i powiem ze strasznie zaluje,bo lola mi sie caly czas podoba,nie powiem lubie swoje coneco ale jak probowalam go sprzedac zainteresowanianawet nie bylo bo nikt tu coneco nie zna.To moje coneco,czy nie jest podobne?
Wózek Coneco SOLAR nowej generacji
Moglam ci ja glupia chociaz kupiic coneco astral,przynajmniej obraca sie siedzisko..i gondole mozna dokupic.
 
hej laseczki:-)melduje sie ze zyje..juz dzis w domku narazie nie mam jak nadrobic tego co pisalyscie...buziaki:-)
Kacperek jest slodkim glodomorkiem a ja mam prolemy z pokarmem no coz takie zycie...ja obolala ale szczesliwa:-)narazie probuje orgnizowac swoje zycie na 4osoby a nie na 3:-)

Dziekuje dziewczyny za gratki:-)
 
Ostatnia edycja:
Gośka witaj spowrotem!!! jeszcze raz gratuluję maleństwa twój maluszek jest słodki:tak::tak::tak: zyczę powodzenia i wytrwałosci przy dzieciaczkach:tak:

Gastone ja miałam loolę śliczny to wózek mam do niego wielki sentymenty:-):-):-) nieraz załuje, że juz go sprzedałam:tak: nic sie nie martw ceny looli mocno teraz spadły więc może sobie jeszcze kupisz!!!
 
hej laseczki:-)melduje sie ze zyje..juz dzis w domku narazie nie mam jak nadrobic tego co pisalyscie...buziaki:-)

Kacperek jest slodkim glodomorkiem a ja mam prolemy z pokarmem no coz takie zycie...ja obolala ale szczesliwa:-)narazie probuje orgnizowac swoje zycie na 4osoby a nie na 3:-)


Dziekuje dziewczyny za gratki:-)

Super że już w domku . Organozuj się i wracaj do nas :tak: I dawaj tu foty śliczniaka:-D
 
jestem dzis bardzo pozno bo mialam strasznie ciezki dzien niestety :wściekła/y: jak siedze w domciu to leniu****e na calego ale czasem musze pracowac i wtedy to na calego :no: Mialam dzis spotkanie z klientem 100 km od domu eeehhh
Gosia, przystawiaj malego jak tylko czesto mozesz zeby ssanie pobudzalo sutki i produkcje mleczka oraz pij duuuzo, to powinno pomoc, no i staraj sie jednak nie dokarmiac, tylko z maluchem walczyc przy piersi.
 
a to co? w piatki nie piszecie na tym watku?? Ja dzis odpoczywam, normalnie rano nie moglam sie zwlec z lozka zeby dziecko do szkoly odwiezc.....tak mi dal wczorajszy dzien popalic. Niania wczoraj nie dala psu jesc bo sie go bala (no comments) wiec wieczorem ja mu dalam i byl taki glodny ze malo miski nie polknal w calosci, a pozniej.....biedaczek niestrawnosci az dostal i zahaftowal mi pol domu. Martwilam sie ze bede musiala z nim do vetki jechac ale dzis juz wszystko w normie, poprostu na glodny zaladek zbyt lapczywie polknal swoje jedzenie i stad ta reakcja. Jeszcze jedno dziecko mi do opieki przybylo ha ha ;-)
 
Pawimipowiedz niani: glodny pies - zly pies! hihih

Gocha witaj kochana.

Mnie dzis jakos szybko czas leci.Max spal do 11,potem przyszla kolezanka z dziecmi i wsumie zorientowalam sie teraz ze sniadania nie jadlam heh no ale juz mi sienie oplaca , niedlugo jakis obiad bedzie.
 
reklama
a slow nie mam...ktos jej glupiej babie powiedzial ze nie wolno jej sie zblizac do miski psa...ha ha no to mu nie nasypala jedzenia. :-(
 
Do góry