reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Franiowa na 1-go Maja obok hotelu Weneda, salon to INSPIRATION nr 77 442 6160; mnie ścina zawsze Marcin (tyle wystarczy ;-))
Z powiadomieniami nie wiem - ja z tego w ogóle nie korzystam; otwieram wątek z zakładki (razem z kilkoma innymi zakładkami) i jak już dotrę do niej (bo najczęściej jest tam któraś w kolejce ;-)) to widzę czy jest coś nowego czy nie (często jest tak, że odświeżam kilka razy bez czytania nawet i i tak nie zdążę doczytać czy jest coś nowego czy nie), no ale nie przegapiam postów - przynajmniej na tym wątku, bo już co się dzieje na Opolszczyźnie, to pojęcia nie mam:zawstydzona/y:

A tak poza tym, to chcę życzyć wszystkim (tym udzielającym się i tym tylko czytającym ;-) może się ktoś jeszcze przyłączy?)
zdrowych, pogodnych i radosnych świąt, pełnych ciepła i miłości oraz wielu wspaniałych prezentów pod pachnącym drzewkiem.
Do napisania po świętach :-)
 
Wesołych, zdrowych, spokojnych, smacznych i pachnących Świąt
wink2.gif
 
Dziewczyny drogie:)
Słuchajcie, mam zaznaczone w ustawieniach przysyłanie maili z powiadomieniem o nowych wpisach w wątkach a od miesiąca nie dostaje nic. Myslałam ze BB wymarło;-)
Tez tak macie? Podpowiedzcie coś plizz.

W konkursie blogów, w którym głosowałyście na blog Frania nie zdobylismy nagrody internautów, ale..Kapitauła Fundacji przyznała nam jedną z 4 równorzednych głównych nagród!!!!:)
Wygraliśmy 3500 na wyjazd rodzinny w wakacje:)
Cieszymy sie tak bardzo, ze bardziej chyba się nie da:)

No i w związku z tym szukam zaufanego dobrego fryzjera, który:
1. umie b dobrze strzyc
2. nie zyczy sobie za owo cięcie np 100 zł.
Pomóżcie:)

A teraz lece poczytac, co u Was:)
Witam się poświątecznie, przedpracowo. Co do fryzjera- KokiLoki koło sklepu Specjalista, za starą telekomunikacją (okolice Reala). Kasia, właścicielka salonu strzyże genialnie. I nie drogo. https://www.facebook.com/SalonKokiLoki?sk=info
 
Ha ha!
Wszystkie pewnie zajęte cieszeniem się świątecznymi prezentami ;-):-p:-D
Rafał swoim jest wprost wniebowzięty - dostał od dziadków pchacza gawędziarza; od rana aż drgawek na jego widok dostaje - ma przynajmniej motywację do przemieszczania, cwaniak mały :-) A buja się coraz lepiej - ciekawe czy ruszy jeszcze w tym roku czy dopiero w następnym....

A co u Was?
Nie no.... Już wiem! Wszystkie się szykują na sylwestrową imprezę :-)
U nas oczywiście domowice :-)
 
reklama
Do góry