reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Tin współczuję bolesnej rocznicy... Komentarzy na 24opole zazwyczaj nie da się czytać :no:

Franiowa głosuję codziennie :tak: Tak samo jak na kicie i do pomocy na opolską kociarnię też juz jestem przygotowana ;-)

A Wy o nas pamiętacie? ;-)

Rafał | Galeria dzieci | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!


Nie wiem czy są jeszcze jakieś szanse, bo jury wybiera 3 zdjęcia spośród najwyżej ocenionych, a to "najwyżej" ponoć oscyluje w granicach powyżej 400 :eek: Ale łudzę się, że biorą np. pierwsze 30 najwyżej ocenionych zdjęć :-) nie ma to jak optymizm :-D No i miesiąc się jeszcze nie skonczył :-p

Poza tym u nas dalej pchają się zęby - trzy już wylazły, widać kolejne dwa - pewnie będą za niedługo, a jak utrzyma to tempo, to niedługo zbierzemy komplet :szok:
Za to jaka radośc dziś była, jak M z pracy przyszedł - Rafał wyrywał się do taty całym sobą i nawet "opowiadać" mu tam zaraz coś zaczął. No i gdzie tu sprawiedliwość, ja się pytam :-D Ja zagaduję, przekonuję, a w odpowiedzi mam co najwyżej... pfrrrru (czyli plucie połaczone z dmuchaniem :-D) ;-)
 
Villa pamiętamy :-D Mam już cały zestaw do odklikania przy zakładkach BB ;-)
Gratuluje kolejnych zęboli!!
A tata no cóż, sprawiedliwości brak :-) Za to za lat kilka będzie: mamo to, mamo tamto, mamo siamto, mamo owamto i tato, gdzie jest mama? :-p
 
Mal :-D:-D:-D
Się od razu poprawił humor w tę szarą, burą i ponurą pogodę (choć nie przeczę, że i ona swój urok ma ;-); czasem lubię posiedzieć tak i popatrzeć za okno, na deszczowy świat)

Trzeba zapodać zaraz jakąś miuuuzik i będzie cacy :-)
O! Rafał chyba czyta w moich myślach - już coś pod nosem mruczy :-D
 
Pamiętamy i klikamy:)

Franc wczoraj pierwszy raz jechał autobusem!!!:)
Trochę cyrku było, ale dziś łazi od rana i brrrrrrr:)
(przekaz od pana m ęża bo ja w robocie)

Miłego dnia
tu też leje
 
Witam dziś :-)
Po wczorajszych deszczach wyszło słonko i od razu jakoś milej na świecie :-)
Villa może w jakimś konkursie śpiewackim wystartujecie? :-D
Franiowa super, że Frankowi się tak podobało :-D w końcu to całkiem nowe przeżycie i taaaaakie duże auto ;-)
Dziś sporo rzeczy zaplanowane, ciekawe, co mi się uda zrealizować z tych planów!
Miłego dnia :-)
 
Witam :)
U mnie też piekne słoneczko :)

Franiowa, mam nadzieję, że Franek w swojej miłości do motoryzacji nie osiagnie poziomu Kuby, bo ... bedę Ci wtedy współczuła. U nas nic tylko samochody, motory, ciagniki również... NIe możesz przejśc spokojnie przez parking, bo młody sprawdza marke każdego samochodu, nawet oglada ile rur wydechowych ma kazde auto. Z małżem na allegro ogląda czesci do motorów. Gdy małż go usypia to bajek nie czytają, tylko ogladają ksiązki i czasopisma o motorach. No i oczywiście tvn turbo! Ma obcykane samochody wszystkich sąsiadów i najbliżej rodziny. Miniaturek samochodów ma chyba ze 30 a K. ciągle mu kupuje nowe. normalnie czasem płakać mi się chce. Ale ostatnio odkryłam, że młody wykazuje zainteresowanie muzyką. Pokryjomu próbuje sobie podśpiewywać piosenki, które akurat słyszy w radio. Ale to jest chyba zasługa babci. Wytrwale uczy wnuczka popularnych z jej czasów dziecinstwa piosenek :)

Mal czekamy na wieczorny bilans.
Ja mam dzisiaj w planie konsumpcję torciku urodzinowego mojego chcrześniaka.

Miłego :)
 
Dobra dziewczynki- głosowanie w KrakVecie rozpoczęte!
Forum o psach, forum o kotach - krakvet.pl • Wyświetl temat - Głosowanie na schroniska które otrzyma pomoc-październik2012
Namawiajcie ludzi- wygrać można karmę za ponad 10 tys. zł.
Wydarzenie na fejsie- https://www.facebook.com/events/328103623954408/
Dołączajcie- głosujcie- zapraszajcie znajomych. W akcję włączony jest portal miau i portal dogomania.
Oto instruktarz.
1. Wchodzimy na stronę forum KrakVet: http://www.krakvet.pl/forum/index.php
2. W prawym górnym rogu klikamy w „Zarejestruj się”.
3. Akceptujemy regulamin i zakładamy konto zgodnie z całą procedurą. Rejestrację kończy się klawiszem „wyślij”.
4. Dostajemy na maila (często ląduje on w spamach!), którego podaliśmy w trakcie rejestracji, wiadomość aktywacyjną - klikamy na otrzymany link.
5. Logujemy się na Forum Krakvetu http://www.krakvet.pl/forum wpisując nazwę użytkownika i hasło.
6. Na forum wybieramy dział "Pomoc dla schronisk".
7. Wybieramy wątek "Poznajmy się": Forum o psach, forum o kotach - krakvet.pl • Wyświetl temat - Poznajmy się i tutaj wpisujemy jeden, dowolny, post uprawniający do głosowania w ankiecie.
8. Dalej wybieramy „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - październik 2012”:Forum o psach, forum o kotach - krakvet.pl • Wyświetl temat - Głosowanie na schroniska które otrzyma pomoc-październik2012
9. Pojawia się ankieta - zaznaczamy pozycję pierwszą - Kociarnia Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu, klikamy pod ankietą „wyślij”.
10. Podajemy numer telefonu komórkowego (dziewięciocyfrowy), smsem przychodzi kod weryfikacyjny, który wpisujemy i zatwierdzamy tym samym oddanie głosu.


Instrukcja jest w wydarzeniu.
:cool2:
 
reklama
Tin głosik już poszedł :-) Widzę, że Opole trochę wyrwało - i super! Oby tak zostało (tzn. głosów niech przybywa w takim tempie)

Mal śpiewać każdy może - trochę lepiej, a my ponoć (zdaniem M) trochę gorzej :-D
Ale ja kofffam muzykę!

Kamea no to będziesz miała speca od motoryzacji w domu - kto wie, z taką wiedzą od małego może daleko zajść w tej dziedzinie ;-) I fajnie, że jednak ma dość szeroki ten swój wachlarza zainteresowania - mój M to np. jest dość monotematyczny - w dziedzinie aut, to tylko subaru impreza :rolleyes2:

Franiowa dalej jest brrrrr? ;-)

U nas jest buuuuu i ibum :sorry2: Ach te zęby.... Ale pocieszam się, że 1/ nie jest w sumie tak źle; 2/ jak dobrze pójdzie, to zaraz będziemy mieć to za sobą - i to za jednym zamachem ;-)
Poza tym proza życia - kuchnia, mop, ścierka, żelazko, pralka i inne takie zabawki dla dużych dziewczynek...
Jutro nawiedza nas sąsiadka, a po południu my nawiedzamy sylhę jak się nic nie zmieni ;-)
 
Do góry