reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Hej, hej!
Ja już pracuję. Zaraz szykuję serniczek, bo jutro odwiedza nas Jaś z mamusią- z innego forum, ale tym bardziej to miłe, bo wiadomo- wspólnie przeżywało się ciążę, teraz macierzyństwo. Będziemy miały o czym rozmawiać. :) Odpoczęłam już, zatem - ruszam po składniki. Babcia zajmuje się Tomusiem :)
 
reklama
Villa no zapomnę pewnie, bo tak sobie myślę, że jednak nie mam ochoty na rodzenie w październiku :-) A wojny z dziadkiem oj wierzę, że nie masz ochoty toczyć. Maniakalni zbieracze są straszni :-p
Tin i jak tam powrót do pracy?? Już się wdrożyłaś na powrót w stare tory?
Serniczek, oj zjadłabym sobie kawałeczek ;-)
U nas dziś pogoda do d.. nawet koty się kręcą tam i z powrotem, same nie wiedzą, czego chcą.. Zaraz się zabieram za leniwe dla TZta ;-) A jutro mnie ciągnie na jakieś zawody modelarskie do Raciborza, chce pooglądać co tam będzie. Pojadę pod warunkiem, że mi krzesełko składane zabierze :-D
 
Dobrze, że praca Cię znów cieszy :-D Na zawody jedziemy tylko popatrzeć, TZ nie startuje. Ja to już w ogóle nawet nie próbuję latać, to nie moja bajka, choć pooglądać chwilę mogę ;-)
 
U nas w mieście jest dosyć silna grupa modelarzy ale głównie pływających. Są kilka razy do roku zawody, bo modelarnia ma od miasta teren z jakimś jeziorkiem niedużym, gdzie właśnie to wszystko organizują. Kiedyś mój chłop pływał modelami, nawet był mistrzem PL, na zawody za granicę jeździł. Teraz się przesiadł na samoloty i auta. Co tydzień przyjeżdża tu kilka osób, bo na naszej wsi mamy fajne łąki od znajomych rolników, gdzie mogą szaleć ;-)

A ja jestem dumna z mojego kocura najstarszego, wracałam z psem ze spaceru i mnie staruszek poznał 200m od domu, co mu się do tej pory nie zdarzało :-D Wracałam już z psem i kotem ;-) Ten dziadzio jest taki fajny, 6kg kota, jest wieeelki i ma ok 15 lat, ale uwielbia mizianie, nadstawia brzusio jak się tylko na niego popatrzy!
 
Dobry wieczór.
Coś mi ostatnio znowu czasu na wszystko brakuje. Jutro śmigam na zakupy, potem przyjaciółka mamy odwiedzinki, w nd do mamy na urodzinki...

Tin praca? Fajnie, że Ci sprawia przyjemność; ja się przyznaję bez bicia, że nie wyobrażam sobie zostawić teraz Rafała i pójść do pracy. Ale też mam świadomość, kiedyś nadejdzie ten dzień...
Serniczek wczoraj też piekłam ;-)Dla mamy właśnie.

Mal no to udanego podziwiania :-)

A co tam u reszty dziewcząt?
Franiowa urządzacie się znów na nowo? Teraz już na stałe czy jeszcze przejściowo - bo chyba się pogubiłam...

saly coś dawno nie było...

madzialena chyba przepadła w robocie na amen...

Kto tam jeszcze podczytuje, a nie śkrobie?
 
:szok::szok::szok: MAL- byłaś na jakieś imprezie?!?!?!Spania nie masz?!?!?Choć ja o 4 też nie spałam,ale to było szybkie siusiu, kilka łyków wody, odchylenie emkowi głowy co by nie chrapał i chrapanie dalej:-)

A tak w ogóle to witam w sobotni dzień:-) i póki co to pogoda zapowiada się śliczna:-) oby tak zostało!!!!!
 
reklama
Ja tez sie powoli gubię.
Nie, to kolejne mieszkanie, które wynajmujemy.
Szukamy mieszkania na listopad. Narazie z zerowym efektem.
Od XII powinniśmy juz byc u siebie
I roboty szukam
 
Do góry