reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Mal- no właśnie, bo sprawa się dłuuugo ciągnęła i nagle ucichła dlatego potem też każdy wziął to za bajki, choć moja kuzynka jak wjeżdżała autem na posesję to "coś" jej przed szybą przeskoczyło:eek:, nie odzywała się długo, żeby ją za psychiczną nie wzięli.....
 
reklama
He, he, zgarnęłam go z działek 4 lata temu. Potem ze schronu wzięliśmy mu Heksę do towarzystwa. Marco (biały kotek z burymi ciapkami) był nieplanowaną ''wpadką'' :happy::rofl2:
Oto całe towarzystwo. Tomek mniej więcej sprzed dwóch tygodni ;)
 

Załączniki

  • SAM_2266.jpg
    SAM_2266.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 28
  • Tomeeeek.jpg
    Tomeeeek.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 21
  • SAM_2275.jpg
    SAM_2275.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 22
Hej dziewczynki,
melduję sie po zalatanych i przejeżdżonych trzech dniach.

Publicznie przepraszam Villandrę ze ZAPOMNIAŁAM o naszym spotkaniu dziś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y: Pojechaliśmy po Ntke do szkoły przez tę ulewę no i matce wszystko inne z łba wylecialo:wściekła/y:
Mam nadzieję, że jak uspokoimy wariactwo w naszym zyciu, to spotkamy sie na spokojnie.

Spokojnego wieczora:)
 
Sylha ja sama myślałam, że to bzdury ale mój wet ślady tych kotów oglądał :-) A potem to w prasie opisywali, jak już było pewne, że wszystkie koty zabite.
Tin fajne to Twoje kociarstwo :-) Heksa wygląda jak moja Cześka, też takie minki strzela :-)
Tomuś śliczny chłopak :-D
Franiowa takie latanie i jeżdżenie chyba każdego wykończyć może..

A u mnie czasem wygląda tak (Czesia, Małe Czarne, Hanisia, Halinka, Hirek i Heniek, kolejność imion przypadkowa :rofl2: ):
 

Załączniki

  • czarnosc_1.jpg
    czarnosc_1.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 28
Ja też wykończona (toteż jutro Was doczytam i obejrzę spokojnie fociaki i futrzaki) - trochę się zdenerwowałam w drodze powrotnej - o mało mnie nie zwalcowali na drodze :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Nie mam dziś już sił.
M właśnie umył podłogi, a teraz idziemy na wspólny seans na kanapie (grzechem byłoby nie skorzystać z takiej propozycji ;-))

Franiowa ja się ABSOLUTNIE nie gniewam :-) Uogólniając, kawa nie zając - nie ucieknie (nota bene ja kawy nie pijam, ale co tam :-D); mam nadzieję, że będzie jeszcze niejedna okazja do spotkania, także w szerszym gronie.

Zmykam. Dobrej nocy kochane :-)
 
Mal_ kociaki nieziemskie:)

Koleżanki kociarki,poradźcie - nasz Bolek linieje od wiosny już i końca nie widać:( Futro ma jak pers bo kupujemy mu karmę Royal Canin, ale czemu nie kończy tracic sierść? Nasz domowy vet dał dla niego witaminy dla kotów wystawowych - nic nie pomaga. Może Bolo produkuje za duzo siersci? mamy go od wrzesnia ub r i jak przyszedł do nas nie linił sie tak jak teraz.

Ja mam dziś wolny dzień i ciesze się z tego OGROMNIE:)
Trza podopinać terapie dla naszej Francy,ale przynajmniej wyglada na to, że za kółko nie będe musiała siadać:)

Spokojnego dnia, dziewczynki:)
 
Ale koci szał :D
Ja też mam kocią wariatkę. Ulubienica Kuby ;) Jak znajdę stare focie jak jeszcze była młoda i "głupia" to też wkleję.

Franiowa ja linienim nie pomogę, bo u nas nie ma takiego problemu.

Akcję "puma" doskonale pamiętam. Starosta pisał pisma ostrzegawcze :D
 
Franiowa spróbuj gdzieś dorwać Biotiderm, to taki preparat dla zwierząt futerkowych hodowlanych (nutrie, króliki, lisy). U mnie się sprawdzał super gdy pies nie mógł wylinieć. Też początkowo próbowałam jakiś kerabol, elfa olie i inne witaminki od weta. Dostałam od innego ten proszek i po 2 tygodniach koniec problemów z sierścią :-) Kupiłam chyba pół kilogramową paczkę i starczyło to na kilka lat a kosztowało zaledwie kilka złotych.

Tin u mnie kociarstwo ogólnie kolorowe dosyć, ale tu akurat tak fajnie wyszło :-D
 
reklama
Do góry