reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Witam z rańca.

madzia to do dzieła. Nie bierz przykładu ze mnie ;)

Tini fajnie masz z mamą. Moja już nie dzierga, bo dłonie jej szybko cierpną. a szkoda, bo ja narazioe ograniczam sie do czapek, szalików, kocyków i bucików ;P.
 
reklama
Witamy się półrocznie ;-)
Zobacz załącznik 500219
Jeszcze trochę i ruszę w świat - tylko niech te ręce zaczną współpracować...



madzialena rodzeństwo dla Dorka - hmmm - może to nie taki zły pomysł, choć z drugiej strony akurat znalazłaś pracę, więc na pewno nie po to, żeby zaraz z niej zrezygnować... Może za kilka miesięcy? ;-)
Do sadysty ja tylko prywatnie :-( Bo jak mam za plombę (porządną) zapłacić, to bez różnicy w sumie - poza tym, że prywatnie szybciej się dostanę i pełna elegancja.

Mal o tych cookie nie wiedziałam - ale przy oglądaniu filmów z limitem zawsze działało...

Ale dzisiaj porcja kliknięć poszła.
Coś miałam jeszcze pisać, ale nie wiem co, więc wracam do robienia zupki i ograniania chaty - jak dobrze pójdzie, to skończymy dziś ogarniać ogródek. A wczoraj (dzisiaj w sumie) zlitowałam się w końcu nad stertą prasowania :-D
 
Witam dziś :-)

Alleeee mam leeeeniaaa.... pogoda w sam raz na plener a ja w pracy się kiszę.

Villa
woow, Rafałek już duży chłopak :-D
A z tymi stronami to zależy od konkretnej strony, jedne "łykną" zmianę IP przez reset kompa, inne nie. A niektórzy mają stały adres IP i reset wtedy tez nie pomoże.
 
Madzienia, pewnie, że dzierga. Swetry mam na myśli he he, oraz takie tam ;-) Zaczęła dziś Tomkowi pajacyk robić, ale Heksa zaczęła bawić się włóczką, a potem zasadziła tyłek na jej kolanach (dobrze, że Heksa jest drobna), więc Mama na tę chwilę odpuściła.
Ja też się pochwalę Tomkiem- zdjęcie sprzed dwóch miesięcy :happy2: ;-)
 

Załączniki

  • SAM_1299.jpg
    SAM_1299.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 34
A aaa... z Tomusia i Rafałka to takie słodziaki, że po prostu schrupać mozna! Uwielbiam takie bobasy! zawsze chciałam pracować z dziecmi i dlatego... poszłam na studia techniczne :baffled:
I wszystko na temat:-D:-D:-D

Tini- a co to za tygrys leży obok Tomcia?!?!?Bo to tak przynajmniej po łapach wygląda :eek:

Ale fakt oba słodziaki i jedynie co mogę potwierdzić to Rafałek jest duuużżżyyy chłop!!!!

A tak w ogóle to witam w ten szary dzień...
 
hehe z pumą to u nas była akcja jak 3 lata temu robiliśmy ognisko przyszło kilka znajomych i nasz ówczesny kociak też był rudy i tak sobie polował po ogrodzie- cały wieczór mieliśmy ubaw z niego, a następnego dnia głośne hallo, bo na drugim końcu wioski puma latała w nocy:-D:baffled::baffled::-) gdzieś może jeszcze są filmiki na YT
 
reklama
Sylha my mamy takiego rudo-białego wielkiego kocura, też się nabijali, że to pewnie ta puma :-D A ona była naprawdę, tak konkretnie to 5 - uciekły z czeskiej nielegalnej hodowli. Wet mi mówił, bo jakoś tam miał powiązanie z wyłapywaniem ich. 3 albo 4 przyszły do PL, wystrzelali je wszystkie.
 
Do góry