reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Kamea jak ja się początkowo umawiałam z dr Popiołek to kazała mi przyjść na Witosa na ten zabieg,więc chyba tam inne zabiegi tez wykonuje.A swój gabinet ma na Kieleckiej i tam się chyba idzie tylko na wizytę ,a na sam zabieg do WCM,tylko pewna nie jestem.
 
reklama
he he, tak Dziewczyny, nasza Agniesia to niezła aparatka i do tej pory nic się nie dzieje, jak tak dalej pójdzie to jeszcze po terminie urodzimy.... i to pewnie z nieszczęsną kroplówką...
Madziu, dr. Więcek przyjmuje na Piłsudskiego w Medicusie (tel. do rejestracji 774444999), może tam da Ci się radę umówić wcześniej... wiem, że terminy są jakieś tygodniowe..
4 cm przy przyjęciu i 4 cm przy wypisie... + zmęczenie i w tej chwili rezygnacja....
 
Hej Dziewczyny:-)
Aniaf, ja też trafiłam na porodówkę z 4 cm rozwarcia i już tam zostałam:-), więc Twoja córa to faktcyznie mała agentka, nie ma jak w brzuszku mamy:tak:
Kamea My byliśmy z Alusiem u dr Popiołek z racji za krótkiego wędzidełka i kobieta jak dla mnie bardzo miła i kompetentna, nawet nasza logopeda ją polecała jako dobrego chirurga dziecięcego:-)
A i super, że już jesteś po operacji:-)
A u nas okazało się dzisiaj, e Alusiowy organizm nie przyswaja tak jak powinien żelaza i grozi Mu anemia więc ma przyjmować zelazo i kwas foliowy przez 2 tygodnie i jeść dużo brokułów, rb i deserków z jgodami. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe:-(
A tak pozatym to u nas norma, Aleks rozrabiaka, wymuszacz i wogóle jak coś jest nie po jego yśli to okzauje to w bardzo zdecydowany i dobitny sposób:eek:
A tak pozatym to powoli zaczyna się puszczać mebli i stoi soie sam już nawet przez minutke:-)
 
BRY

corka capsa wlaczyla...

co dr Popiołek to ja polecam tez - Monie "operowala" ;-) pracuje w przychodni na Witosa ale zabiegi na NFZ robi w Chirmedzie na Krapkowickiej... Kamea - tylko sie zastanow bo tam nie zostawiaja dziecka na noc....Jasiek mial tam wycinany 3ci migdal..wsio OK ale mialam poteznego stracha wiozac do domu nie do konca wybudzone z narkozy dziecko...

co to ja jeszcze mialam napisac....aaa... Gin Med...? nie przyjmuje tam dr Wisniewska???
 
rubi, mam te same obawy co Ty. W WCMie mały wyszedłby dopiero następnego dnia po zabiegu. Czułabym się wtedy pewniejsza, bo niech się coś zacznie dziać...do Opola mam ponad 30 km... Chbya zostanę przy Mielczarku.
 
Cześć Dziewczyny,
coś znowu milcząco na forum...
w każdym bądz razie chciałam napisać:
Córka: Agnieszka, ur. 18.02.2011, godz. 11:15, 3200g, 55cm.
Córcia się zlitowała i w piątek odeszły mi wody... i stwierdziła, że jednak urodzi się w piątek, tak jak mama, tata i siostra :)
 
reklama
Do góry