reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Hej Dziewczyny:-)
Rubi niech Monia szybko zdrowieje:tak:
Kamea Aluś już kiedyś przesypiał całe noce, zawet na mleko się nie budził, a później był kryzys i potrafił się budzić co 15 minut nawet:szok:, a teraz jak tylko praktycznie wstaję na 2 minuty, daję Mu butle i ide dalej spać to znowu jest fajnie:-D
 
reklama
Witam się szybciutko z Wami.

Ja dzisiaj miałam kiepską noc. Kubuś spał bardzo niespokojnie, ciągle pojękiwał nawet płakał przez sen. Nie wiem czy to może nie są znowu zęby, bo wczoraj cały dzień był taki niespokojny... Nic, zobaczymy co będzie dzisiaj się działo...

Miłego dzionka :-)
 
i ja sie witam :)
U nas noc przespana-bez wiekszych problemow...jonek tez raz przez sen zaczal plakac..hmmm cos sie snilo ;)
popijam kawusie a za chwile na zakupki bo kilka rzeczy w domciu brakuje :)
 
DZień dobry kobietki.
Sorki,ze wczoraj sie nie odezwałam ,JULA mi nie dal,przebudził się i już d..a na kolanach i przeczytac nic nie dal ,a co dopiero napisać.

Teraz śpi ,dziś mimo zlej pogody byliśmy na dworku ,młody jak spuszczony ze smyczy w kałuże ,zresztą oby dwa .Tylko Julek z ta różnicą ,ze mokry po kolana,nie można go z wózka wypościć bo te dziecko jest wszędzie!!

ANIAF nie spiesz sie niech posiedzi jeszcze z tydz. maluszek !!
A co sie szykuje na świat?
jesli można spytać.

AGA również fajnie ,ze jesteś.

 
bry ;-)

co tu tak cicho????

ja wrocilam do pracy a córka została w domu i... kaszle :-( :-( :-( w piatek bylismy u lekarza i bylo prawie OK..., mloda kaszlala ze 2-3 razy w ciagu dnia a dzis.... masakra :-( :-( zupelnie nie wiem o co chodzi.... nigdzie nie byla, nikt chory u nas nie jest, z nikim obcym kontaktu nie miala... nawet w piatek w przychodni nikogo nie spotkalysmy w poczekalni....
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Właśnie nic nie piszą babeczki.

JONEK AGI po operacji ,teraz czekają tylko kiedy do domu.

A u nas bez zmian ,cieplutko na dworku ,ale wieje ,że HO,HO!!!
Juliusz USNĄŁ wiec mogę chwile posiedzieć.
Obudzi się to pójdziemy na dwór ,mam nadzieje,ze na s nie wywieje.
Cos na obiad trzeba kupić.

W niedziele byłam w NAMYSŁOWIE u mamy ,poszliśmy z dziećmi do sali zabaw i dzieciaki się wyszalały.
kAROL był tak mokry ,ze z niego ciekło.:-)

RUBI może coś w powietrzu ,albo alergia.

Karol tez rano mi mówił ,ze go buzia boli,dalam mu syrop i tabletke do ssania,mam nadzieje,ze nic sie nie rozwinie.
Siora była chora i z nim szalała.Oby nic poważnego ,bo od grudnia choroby się nas trzymają.
a w sobote z mężulkiem idziemy na imprezke.
 
Ostatnia edycja:
Dzieki Justys za info dla dziewczyn ale jak widac nie bylo ich tu tyle czasu ze sama napisze co i jak ;)

Jestesmy juz w domciu. OP sie udala i jakos powoli idzie...byle do przodu...jedyny problem to to ze ma zla jakosc tych jajeczek i nie wiadomo czy bedzie plodny..za 3 miesiace mamy kontrolna wizyte a za tydzien do sciagniecia szwow...

buziaki,,,
 
DZIEN DOBRY.
A tu cisza ,kobitki zamilkły.
Julek śpi załapał katar od Karola,i wczoraj sie wkurzyłam zrobiłam syrop z cebuli i dzis pija chłopaki.
Słoneczko za oknem świeci ,Julek śpi i chwila błogiego spokoju ,a w pokoju syf:eek::crazy::crazy::crazy:,zabawek wszedzie /:no::angry:.
 
reklama
Do góry