reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
No to się ciesze, bo cosik ostatnio cicho tutaj...:-)
Pogoda faktycznie cudna:-)
Dzisiaj,po 33 dniach L4 wróciłam do pracy i jakoś ciężko mi się znowu do pracy zabrać. dobrze, że kierownika dzisiaj nie ma, to jakoś łatwiej znieść ten dzień ;-)
 
wow ;-) Kamea ;-) to sobie od pracy odpoczelas :-)
ja wyrodna matka odpoczywam w pracy od mojego małego tsunami ;-)
a co z chirurgiem dzieciecym? jakies decyzje podjete?
 
Tak pięknie a tutaj w pracy trzeba siedzieć ;-)Wczoraj Nikoś aż 2razy był na spacerze :-D
Kamea to długi odpoczynek miałaś, jak Kubuś pewnie się przyzwyczaił do Twojego pobytu w domu
 
małe tsunami - jak pieszczotliwie;-)
Z chirurgirm dziecięcym to sprawa wygląda tak... Byłam niedawno z Juniorem na szczepieniu i pediatra nie jest do końca przkonana czy ta przepuklina jest na tyle duża, że należałoby ją operować. Wymyśliłam, że pójdę najwyżej do dr Popiołek na kosultacje co ona o tym sądzi. Gdyby stwierdziła, że zabieg jest potrzebny, to pójdę raczej do WCMu, przeraża mnie ta narkoza. Rubi, gdy byłaś z Monią w szpitalu, miałaś może styczność z dr Mielczarkiem? Co o nim myslisz? Moja pediatra nie ma najlepszego zdania o nim, ale ona niestety sama nie należy do najlepszych lekarza, więc podchodzę to jej opinii z dystansem... A mnie samej wydaje się, że Mielczrek jest dobrym lekarzem...

Arcobaleno nie potrafię się przyzwyczaić do tego, że Ty już do pracy wróciłaś:-) Fajnie siedziało się w domu, Kuba zadowolony tylko ta wypłata na chorobowym marna....oj marna...
 
Ostatnia edycja:
Witam Wszystkich,

Postanowiłem sobie, że w wolnych chwilach będę zaglądać na to forum i ewentualnie "udzielać się" jak będę miał coś sensownego do powiedzenia. W sumie, bez sensu też będę pisać ;) Nie znam zbyt dobrze sytuacji, o której piszesz koleżanko Kameo, ale koleżanki z pracy córeczka - ma obecnie 11 miesięcy - też miał problem z przepuchliną pępkową (jeżeli o niej tu piszemy- inaczej mój post będzie należął do tych z kategorii - "bez sensu"). Ta przepuchlina pojawiła się gdy mała miała 1,5 miesiąca. Z operacją poczekali i dzisiaj nie ma już śladu po tej całej aferze :)
Dlaczego widzę chmury zamiast słońca na zewnątrz?
 
Witaj na Plotkach Tatusiu Hunterka ;-)

Kamea ;-) nie kojarze dr Mielczarka... wiec Ci nie pomoge ale pomysl z konsultacja u dr Popiołek jest bardzo dobry ;-)
 
reklama
Bry ;-)

Tatusiu Hunterka - zrobilam wywiad...zlobek na Barlickiego ma dobre notowania ;-) kolega stwierdzil ze to nalepszy złobek (sie wie...jego dziecko chodzi do najlepsiejszego ;-))

spadam do roboty ;-)

miłego dnia
 
Do góry