reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Aniaf i Ifill ;-) Gratulacje :-) zdrowka dla wszystkich ;-)

my dopiero dzis wrocilysmy ze szpitala.... Kamea - jesli masz jakies pytania odnosnie oddzialu chirurgii dzieciecej to pytaj - Monia oblala sie goraca woda :-( i przez ponad tydzien obczajalysmy oddzial :-( jak masz jakies pytania to wal na PW ;-)
 
rubi jak Monia się miewa? Mocno się poparzyła? Masakra...:szok: Sąsiadki córa w zeszłym roku poparzyła sobie nóżkę wrzątkiem, nie było wtedy za ciekawie... Mam nadzieje, że z Monią jest już wszystko ok.:tak:
Pytania będę miała napewno. Zbiorę je jakoś w kupę, gdy znajdę chwilę...
Musze się pochwalić, że od czwartku oficjalnie zakończyliśmy Vojtowanie. Oj, jakaż ja szczęśliwa jestem.... :-)
Ostatnio z czystej ciekawości posadziłam młodego na nocnik, żeby zobaczyć jak będzie się zachowywał i wybraźcie sobie, że junior usiadł na nocik i posłusznie się wysiusiał. I tak za każdym razem... Szkoda, że nie potarfi zasygnalizować, kiedy chce mu się siusiu. Będę go tak sadzała kilka razy dziennie, niech się chłop przyzwyczaja, chociaż odpieluchowywanie planowałam i tak dopiero na lato...
 
bry ;-)

pusto tu :-(

ja tylko chcialam uprzejmie doniesc ze rany moni goja sie super - za 3 tygodnie mamy kolejna kontrole u chirurga dziecięcego na Witosa ;-)
no i cudne jest to slonce prawda??? :-) :-) :-) :-) :-)
 
reklama
Do góry