reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Cześć Dziewuszki!
Kierownik na odprawie, więc wpadłam szybciochem się przywitać, bo dzisiaj zapowiada mi się sporo roboty.
Po weekendzie jestem bardziej zmęczona niż przed. Wczoraj mieliśmy imprezką urodzinowa mojego K. i jestem wymęczona,że...hejjj... Zostało jeszcze ciasto słonecznikowe z bitą smietaną (mega kaloryczne, ale jakieee pyszne....), więc jakby która chciała sobie urządzić dłuższy wypad za miasto to zapraszam:-)
daggy widziałam mężulka w necie:-) Wy to naprawdę gwiazdorska rodzinka jesteście. Jeszcze tylko Dominika nie widziałam w tv...
Madzia ja Ciebie naprawdę podziwiam! Skad Ty bierzesz na to wszystko siły i czas!?!? Zastanawiałam się długo z kim miałam zajęcia z budownictwa. Dłuuugo myslałam i sobie przypomniałam - z Anigaczem! Facet nie był taki zły (nawet nie pamietam jak wygladało u niego zaliczenie), tylko miał problemy ze skromnością... bo niej miał jej ani trochu...
Ifill odważny jesteś, nie boisz się być sam w otoczeniu tyluuuu kobiet ;-)
Corina podpisuje się pod wypowiedziami dziewczyn. Każda z nas ma małe dzieci, swoje obowiązki i przeróżne problemy. jeżeli chodzi o wizyty u lekarzy to mogę Cie tysiąc razy przebić. Trzy razy dziennie muszę wkonywać z Kubą ćwiczenia. Co chwilę mamy jakieś kontrole, to u rehabilitantki, logopedy, chirurga, endokrynologa, pediatry, neurologa, okulisty, USG przezciemieniowe. Dodatkowo pracuję i ciągle muszę kombinować, żeby wystarczyło mi urlopu do końca roku, zwalniać się wcześniej z pracy, później to odrabiać. a domem też zająć się trzeba. I choć czasu dla siebie mam niewiele (zresztą nie tylko ja) to staram się w miarę regularnie wirtualnie odwiedzać dziewczyny i nie tylko wtedy jak ja czegoś potrzebuję.

Zdrówka dla wszystkich dużych i małych człowieczków!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bry :-)

ja juz w robocie...duzo mam do zrobienia...

Madzia ;-) Monika ma mokry kaszel...jest zaflegmiona... a anik pisalam ze Drosetoux jest chyba na suchy kaszel...
panna M w nocy nie bardzo mogła spac bo jej sie katar znow "rozpuscil" - lało sie jak z kranu... zobaczymy jak to bedzie... Klemastynke i mucosolvan pije bez mrugniecia okiem - słodkich syropków nie lubi i koniec ;-)

spadam bo na prawde mam mase roboty ;-) pa
 
hej k i m....
Ja tylko na sekunde i na szybko....wczoraj cały dzień nad pracą siedziałam więc nawet się nie kusiłam na pisanie...
Xiox superowo!
Rubi, zdrówka dla Moni
Ifill wiesz jak to z tymi nazwiskami.....gwiazdy zawsze mają pseudonimy :)))))
Madzia idę na step.....tylko patrzyłam, że te na które chciałam to już w litopadzie zajęte!!!ale jestem bardzo chętna na 2 razy w tygodniu.
Corina my nikogo nie rozliczamy, piszemy bo chcemy, bo się lubimy itp. nie masz czasu ok, nie chcesz też ok....mnie tylko chodziło o trochę wyczucia, trochę taktu i kultury...no jak widać nie było to tylko moje odczucie, bo inne dziewczyny też tak to odebrały.Jak dla mnie to wyjasniłaś, przeprosiłaś- sprawa czysta :))

A unas tez Domek chory....w sobote niby nic lekarz nie widział ale ma goraczkę i bardzo gardło go boli wiec jade po południu z nim do lekarza...Ola zdrowa póki co.....
A ja musze sie pochwalić sikam po nogach od wczoraj z radochy....Ola przyszła się przytulić wczoraj do mnie, mówi dosłownie- Mamo przytul Olę.... ( po przytuleniu) Ja Ciebie kocham.....
Normalnie mało nie padłam...jakie to boskie uczucie.....:))
 
Ostatnia edycja:
Hej
Ale dzisiaj beznadziejna pogoda :-( chętnie bym z łóżka nie wstawała, niestety to tylko marzenie ;-)
My dzisiaj znów na rehabilitację i do dentysty, pierwsza wizyta Nikosia ciekawe i czy da oglądnąć paszczę ;-)

Zdrówka dla Ani, Monisi,Wojtusia i Dominika, jak o kimś zapomniałam imiennie to też zdrówka :-)
 
Cześć kobitki
U nas noc minęła tak sobie tylko jedna pobudka i córa spała do 7.30:szok: Żona w pracy, a my rządzimy w domu:-)Zdrówka życzę wszystkim dzieciaczkom.
Kamea odważny może jestem ale na kawkę zapraszałem w imieniu moim i mojej A.:tak:
Madzia moja Ania sama mi ten pomysł podrzuciła i serniczek nawet razem kupowaliśmy ale musieliśmy go sami jeść bo żadna koleżanka nie skorzystała z zaproszenia:-(
 
Ostatnia edycja:
Arco do dentysty:confused: tak sama z siebie idziesz z małym? myśmy jeszcze nie byli i nie wyobrażam sobie tej wizyty:no:
Kamea Anigacz to z geodezji:tak: K pisał u niego pracę mgr.A i dzięki:zawstydzona/y: wiesz długo się zastanawiałam czy iść jeszcze na te studia czy nie,bo wcześniej łatwo nie było,ale że ja taka co łatwo da sie namówić,to kolezanki posłuchałam i poszłam.W sumie teraz widzę,ze na dziennych całkiem inaczej było niż na zaocznych.Wprawdzie matematyka na tym poziomie to czarna magia dla mnie,a za 2 tyg kolokwium:szok: ,ale myslę,że jakos dam radę:tak: oczywiście kciuki jak najbardziej mile widziane:tak:
Daggy zdrówka dla Dominika! no i prawda,ze cudne uczusie jak Ci taki szkrab mówi kocham Cie:tak: Ja na ten step to najlepiej w piatki bym chciała.Z reszta mi to w sumie obojętne byle nie w środy.
Rubi tak tak doczytałam,że Monia ma mokry kaszel,ale Anik mi mówiła,ze Wojtus ma suchy,także dlatego o tym wspomniałam;-)
 
Ostatnia edycja:
Madzia masz rację, Anigacz był z geodezji - słynna obsługa niwelatora;-), pomerdało mi się. Budownictwo miałam na mechnicznym z Łagodą (jeżeli tym razem znowu sie nie pomyliłam). Dasz radę napewno. Kciukasy trzymam nie tylko za matematykę;-)
Daggy wyobrażam sobie jaka to radocha:-)
Arco powodzenia na rehabilitacji no i u zębologa:-)
 
Witajcie
Daggy zdrówka dla Domka:tak: nie dziwię Ci się, że chodzisz w chmurach;-) jak mi Dominik pierwszy raz powiedział "kocham Cię" to się popłakałam ze szczęścia:tak::-)
No i na step tez się piszę, tylko, że musiałabym sie do treningów Domka dostosować:sorry2:
A co do syropów to Drosetoux dawałam razem z Clemastinem na suchy kaszel, podobno sam Drosetoux mało daje:confused: ale nie wiem na ile to prawda:sorry2: Co do syropów wykrztuśnych to zgadzam się z Magdą, mucosolvan można dawać tylko do godz 16, bo potem dziecko się męczy w nocy:tak: Podobnie jest z Ambrosolem:tak:
Ifill ja stanowczo wolę określenie koleżanki niż laski:sorry2:
A myśmy mieli wczoraj wyżerkę urodzinową u siostry, zrobiła pyyyszzzzny tort, tyle zjadłam, że aż mnie zamuliło :sorry2: może dlatego mój R zdycha dzisiaj:confused:
Wracam do pracy, bo mam pełną skrzynkę mailową rzeczy, które mam dzisiaj zrobić:surprised:
 
Corina . jeżeli chodzi o wizyty u lekarzy to mogę Cie tysiąc razy przebić. Trzy razy dziennie muszę wkonywać z Kubą ćwiczenia. Co chwilę mamy jakieś kontrole, to u rehabilitantki, logopedy, chirurga, endokrynologa, pediatry, neurologa, okulisty, USG przezciemieniowe.

witam

Kamea nie po to napisalam jakich lekarzy juz w ciagu kilku miesiecy zycia Hani odwiedzilismy zeby sie z kimkolwiek licytowac. (w przeciwienstwie do Ciebie-tak przebilas mnie!!) Wymienilam tych specjalistow tylko po to, zeby w razie potrzeby ktoras z dziewczyn mogla skorzystac z mojej rady (namiarow), bo chcialabym po tym wszystkim byc rowniez w jakis sposob pomocna.

dzieki dziewczyny za wybaczenie :biggrin2: milego dnia dla wszystkich
 
reklama
Do góry