reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Anik jak Ci pasuje,ja bede dzisiaj w domu szybciej,tzn jadę po pracy po Macia,będziemy w domu przed 16 ,dam mu zupkę i możemy wpaść,chyba że przejdę się z nim na plac zabaw jeszcze to wtedy bylibyśmy tak jak wczoraj.Daj znać jak Ci pasuje.
A ja znów się ciasta w pracy obżarłam,to przynajmniej juz obiadu nie musze jeść:-p
 
reklama
kurcze, ale bym się z Wami spotkała:-( ale niestety, ja smarkam, Patryk kaszle, poza tym chatę muszę posprzątać i sie spakować, bo jutro prosto po pracy jadę:tak: oj a to będzie ciężka podróż:-D
 
Dziewczyny, jest w Solarisie H&M bo nie pamiętam? Kupiłam ostatnio Kubusiowi fajna czapke i rękawiczki z H&M ale nie zauważyłam czy mają szalik do kompletu.:baffled: Jutro będe w Opolu na kontroli to wpadłabym zobaczyć czy były tam te szaliki czy nie... a do Karolinki to mi nie po drodze:no:
 
No i jak zwykle połowa rzeczy nie załatwiona:confused2:, eh z Tymi dzieciaczkami to nie da się zaplanować za wiele:-D
Kamea w Solarisie nie ma, jest w Karolince tylko:sorry:
Anik to ja dziś wpadam co? ale z obstawą tzn. Mały mężczyzna i duzy do pilnowania Małych jeśli można:sorry:??, bo nie chce za bardzo samego P., zostawiać z Małym, a chcę z Wami poplotkować:-D
 
no i u nas tez nieciekawie :-(

Jasiek chory - na szczęście bez antybiotyku ale Monia ma zapalenie gardła schodzące na krtań - jestem na zwolnieniu do środy a młoda ma drugi raz w życiu antybiotyk :-(
Moniek ma lekką gorączkę, mało je, marudzi :-(
dobrze ze sobie tą wycieczkę na Malinkę odpusciłam bo bym mała na cacy załatwiła... a... jeszcze kupka za kupką leci - dziś juz 4 były i mam wrazenie ze piata w gaciach :-(

a tak w ogóle to byłam z Monia u dr Jakobi - Róż ;-) od razu pytała o swojego ulubionego pacjenta i dała mi dla niego naklejkę ;-) Jasiek wniebowzięty :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny to naprawdę nieciekawie macie:baffled:
Tradycyjnie zdrówka dla maluszków:tak:

Kub dzisiaj strasznie zmierzły. Wyczaiłąm, że kolejny zębol mu wychodzi ...:szok:Popołudniu mały dopiero co zasnął, zadzwonił K. i po spaniu. Myślałam, że udusze starego:wściekła/y:
 
Amelka, rubi zdrówka dla dzieciaczków:tak:
Patryk doprowadza mnie do szału:wściekła/y: tak jęczy o wszystko, że nie mogę już wytrzymać. Właśnie położył się na podłodze i ryczy, bo nie chce mu dać komputera do zabawy:szok: chyba pójdę spać razem z dziećmi, bo okropnie się czuje:-(
 
Witam się wieczorową porą

Rubi współczucia, nie dość że dzieciaczki chore to jeszcze małż, trzymasz się jeszcze?

Madzia czyżby jesienna chandra wzięła Cię w swoje szpony? Mam nadzieje że szybko puści ;-)

Kamea powodzenia jutro :-)

Aga aż żałuje że mnie w tym aucie nie będzie :-D

Agita niestety już sprawy nie idą tak sprawniej jak wcześniej, ale udało Ci się większość załatwić?

Amelkowa a napisz co to oznacza bo ja jeszcze nie kumata jestem

Nikoś szczepienie zniósł bardzo dzielnie, tylko na chwilkę zapłakał zdziwiony co mu pielęgniarka robi Teraz już śpi, ciekawe na jak długo. Ma 7340 i 75 cm, w związku z tym pytanko, kombinezon to już chyba 86 kupować, co radzicie?

I jeszcze jedno, coś mnie przeziębienie bierze, mam 37,7.Mamusie karmiące czy mogę sobie aspirynę C zarzucić? Nie zaszkodzi Małemu, ratujcie!!
 
ojj.. dziewczyny zdrowiejcie.. dzieciom też zdrówka życzę!

Arco skoro karmisz to aspiryny w żadnym wypadku!! Lepiej samą witaminę C łykać, żaden rutinoskorbin czy inne mieszanki. Herbata z cytryną, ewentualnie syrop stodal czy z cebuli, chociaż nie wiadomo jak na dziecko też zadziała, ale ciepła herbata będzie w sam raz.
Wielkie macie te dzieci :szok: moja tylko taki krasnal :-D
 
reklama
No i jak zwykle o tej porze Aluś już spi, a mnie nzowu czeka samotna noc, bo P., znowu w pracy:cool:
Madzia mam nadzieję, że Maciuś w domu już nie pamiętał o jeździku;-)
Anik jeszcze raz dzieki za gościnę:-)
Amelkowa a może Ania zjadła dzień wcześniej coś, co zafałszowało wynik badania?, trzymam kciuki, żeby jutro wyniki były dobre:tak:
Rubi zdrowia dla dzieciaczków:-)
Agnieszka o kurcze to mówisz, że taki rozbójnik dzisiaj z Patryka?:rofl2:. A Mój Aleks uczy się chyba testować rodziców:eek:, tzn jak tylko coś Mu nie pasuje to krzyczy (nie płacze) jak szalony i czeka, aż będzie po Jego myśli. Kto by pomyslał, że taki Mały człowieczek potrafi być taki cwany:-p
Arcobaleno trochę pozałatwialiśmy, ale jutro też musimy biegać po mieście:wściekła/y:. A tak wogóle to Nikoś jest prawie taki wysoki jak Aleks, kawał chłopa:-D. A co do kombinezonu, to Aleks narazie ma taki przejściowy na chłodniejszą jesień rozmiar 80, a taki na całkowitą zimę to planuję kupić za jakiś miesiąc i też zastanawiam się jaki wielki kupić, ale chyba bardziej będę brać na czuja, bo z tymi rozmiarami to różnie bywa:confused2:
Dobra ja uciekam powoli się myjać i do łóżka.
Miłej i spokojnej nocy Dziewczyny:happy:
 
Do góry