reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Dzień dobry
Pogoda pod psem, paskudna ta jesień.

Daggy to teraz czeka mnie 2 dni oglądania wiadomości, no ale dzięki temu że wczoraj oglądałam dowiedziałam się że mój Nikoś już ma 19 tyś długu publicznego, taki szkrab a taka kasa ;-)

Hiox są rzeczy ważne i mniej ważne do "ścierania się"

Rubi my też nieciekawe nocki mamy. Mały nauczył się smoczkiem bawić no i jak sobie go gdzieś wyrzuci to jęczy, stęka, kwęka póki mu się go nie poda i tak jazda przez np godzinę :-(

Kamea często Ci się takie poranki zdarzają?

Madzia mam nadzieję że jednak będziesz i załatwimy sprawę nosidełka.

mam książkę Język dwulatka, chętnej pożyczę, my mamy jeszcze czas ;-)
 
reklama
no właśnie Arco ja też mam i zaraz o ile mi Wojtuś pozwoli idę zgłębić temat :tak:

czy wam tez się tak nic nie chce??
miałam iść z psem do szczepienia i pozałatwiać kilka spraw ale jak patrzę na tę pogodę za oknem to aż mnie trzęsie bbbrrrr

Hiox a ile chcesz tej marchewki? :)
 
madzia to moje drugie studia-pedagogika, po poprzednich miałam rok przerwy

anik a po ile ta marchew jeśli można zapytać?
 
Hiox już myslałam o podrzuceniu Maćka do babci,ale wtedy pewnie i ja tam musiałabym nocować i sobotę spędzić,a ja wole u siebie:-p
Arcobaleno ja mogę wpaść z młodym do kofeiny na chwilę to Ci nosidełko podrzucę,tylko,że byłabym wtedy tak przed 20,pasuje? i książeczkę bym pożyczyła:tak: ewentualnie moge Rubi podrzucić nosidełko i ona Ci do kofeiny przyniesie.
Rubi a mówiłaś kiedys,ze masz do pożyczenia ten kapelusz do kąpieli,aktualne to jeszcze? jak tak to bym w piatek wzięła:tak:
Daggy łeeeeee,no to sobie na necie obejrzę:tak:
 
Ostatnia edycja:
łłaaaaaaaaaaaaaa
byłyśmy.....ojej....a miało nie być mojego mieszkanka.......siara.......:-D:-D
Ale gwiazdy jesteśmy!! :-D:-D:-D

aha, może przed imprezka wpadne do Kofeinki.....pokazać wam sie w a'la skórze :))
 
kurczaczek, ja Ciebie daggy dopiero w domku obejrzę, bo żebym mogła Ciebie w necie na stronce tvp zobaczyć, to muszę cosik zainstalować, a my sami bez zezwolenia informatyka nie możemy niczego wgrywać....:-(
 
Daggy gwaizdo Ty nasza:-D:-D:-D:-D Super,szkoda,że tak krótko,no i musze w domu sobie jeszcze raz puścić,bo tu bez glosu oglądałam:-D
No i koniecznie w skórce sie pokaż!
 
Cześć babeczki :-)

Nie oglądałam :-( muszę w necie poszukać!
A mam jeszcze taki problem ze sobą :-D Wiecie, ciągle choruję na chustę, ale moja baba już 8 kg waży :baffled: a to już i tak za późno, młoda się nie przyzwyczai, a i ja będę miała problem z nauką..
Znalazłam chustę na allegro właśnie, ale.. ta cena za nią jest co najmniej śmieszna :confused: :szok:
CHUSTA TKANA mix kol. MEGA PROMOCJA WYSYŁKA 0 ZŁ (1245094437) - Aukcje internetowe Allegro
Nawet za bardzo nie zdążyłam na tych targach obczaić tego chustonoszenia, bo były w sobotę, ale generalnie były tam mamy z małymi dzieciaczkami, a nie takimi wielkimi krówkami jak moja Marcelina :-D
 
reklama
Do góry