reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Cześć ja melduję że jestem, jakoś weny nie mam to nie pisze nic konkretnego ale Was podczytuję :-)

Daggy dawno wiadomości nie oglądałam, będzie pretekst aby TV włączyć ;-)
 
reklama
akcja była taka, że zadzwonił mojego P. znajomy z tvp z pytaniem o mój nr. telefonu i czy moga dzwonić bo na gwałt potrzebny materiał o matce na macierzyńskim......noi mój P. powiedział że spoko niech dzwoni....to mnie wkręcił, zadzwonili czy moga wpaśc....zaraz.....troche w szoku ale mysle sobie, że co tam takiego tylko chatę trza ogarnąc nieco....wpadli, nakręcili moja gwiazdę , wywiad zrobili i juz,.....pytam kiedy to poleci , myślałam, że na regionalnych wiadomościach ...a laska( bardzo sympatyczna) do mnie, ze to do W-wy idzie i bedzie w wiadomosciach.....karp.....
A potem zadzwoniła, ze dali wa żny news o samobóstwie chłopaczka i najprawdopodobniej jutro pójdzie....lub pojutrze.
Kurcze, mam nadzieję, że tak, bo ot fajna pamiatka dla Oli.........
 
ufffff no to całe szczęscie Daggy ze jutro lub pojutrze Was puszczą bo bym była stratna :-):-):-)
Agita a mój mały bąk leżąc na brzuszku podnosi dupinkę wyżej niż głowę i robi dzięciołka w łóżko aby po sekundzie podnieść wysoko główkę i śmiać się z całego zajścia :-D:-D:-D komicznie to wygląda musze to nagrać :-):-):-)
a z tymi pryprawami to kiepsko chyba bo w słoiczkach są więc będziesz musiała sama coś dla niego pichcić :tak: Agita ja czekam jak mi kolega przywiezie marchewkę eko jeśli będziesz chciała to daj znać ;-)
karolka w żłobie zrobiła mi akcję rzucania się na podłoge z wierzganiem nogami i uderzaniem głową :szok::szok::szok: dlaczego ?? nie wiem .... tylko chchiałam ją ubrać :no::no::no::no: jakiś bunt 2-latka?? :baffled::baffled::baffled:
Madzia wiesz cos o tym??
aaaa Madzia i mam pytanie czy wy płaciliście jakiś podatek (od nieruchomości czy coś takiego) w związku z mieszkaniem?? Bo my nic
Hiox albo jesteś perfekcjonalistką w każdym calu albo masz dużo czasu i lubisz stawiać na swoim ;-) ja nie mam (czasu) i choć wkurza mnie brak profesjonalizmu u innych (u mnie trochę mniej rzecz jasna hihihi) to wolałabym podobnie jak rubi znaleźć jakiś pozytyw w danej sytuacji a swoją frustrację ewentualnie wyładować na .....mężu hihihihi

czy ktoś będzie w kofeinie nieco wcześniej tak około 18-19??

najadłam się naleśnikami :baffled: aż mi niedobrze :baffled:
obejrzałam usta usta idę poleżeć na wyrku z książką w ręku i looooknę czasem na wojewódzkiego
dobrej nocki paaaaa
 
daggy gwiazdo;-) dobrze, że tego nie puścili bo też bym była w plecy, a tak będę czatować na ten reportaż:-)
Anik Kuba robi dzięciołka dokładnie tak samo jak Twój Wojtuś ;-) Wogóle to temu mojemu brzdącowi tylko wygłupy w głowie, zero powagi... Łzy leją sie tylko podczas ćwiczeń, ale wystarczy, że przyjdzie tatuś zrobi głupawą minę i Junior znów ma banana na twarzy;-)
Mykam spać, bo rano skoro świt trzeba wstać. Dobrej nocki mamule:-)
 
Bry :-)

ale miałam nockę... Monia padła o 20:00 i obudziła sie dopiero o 4:00 :-)

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mam kolejne zapytanie - niech to #$%$%^&&(*(*&&%$
 
witam się:-)

daggy a ja specjalnie obejrzałam całe wiadomości, mimo że za nimi nie przepadam:-D no ale nic, mam nadzieję, że dziś lub jutro uda mi się je obejrzeć, a tym samym Ciebie;-)

ale pogoda do doopy, no masakra... wszystkiego się odechciewa.. ani na spacer wyjść.. poza tym mam doła, bo za niecałe 2 tyg mam pierwszy zjazd na studiach i nie wyobrażam sobie, że będę musiała zostawić Małego:no: przeraża mnie to.. i przeraża mnie fakt, że muszę oddać wówczas pierwszy rozdział pracy mgr, a ja nawet nie byłam jeszcze w bibliotece, nie mówiąc już o napisaniu czegokolwiek:baffled:
 
Hej
Anik no bunt 2-latka jak nic,Maciek czasem tez pokazuje na co go stać,ale na szczęscie rzadko.
Daggy no to dobrze,ze Was dzisiaj puszczą ,bo bym przegapiła
Ewcik ja tez za 2 tyg.na uczelnie,a boje sie jak cholrea,bo 6 lat przerwy miałam i już nic nie pamiętam. a ty co studiujesz?

Co do kofeiny to mój wyjazd stanął pod ?,bo K miał jechac wczoraj z teściem gdzieś na śląsk,póxniej przełożyli na dzisiaj,ale i dzisiaj nie pojadą tylko chyba jutro o będą tam do soboty,no i z młodym nie mam co zrobić.No chyba,ze wcale nie pojadą,bo ten mój teściu to zorganizowany jak nie wiem co:no: A K sobie specjalnie urlop na ten tydzien wziął:baffled:

nic zmykam do roboty,bo mnie zawalili.
 
reklama
Masakra co za pogoda ... :/ ponoc od jutra ma byc lepiej hymmm

Anik jak masz mozliwosc zamawiania marchewki eko to ja jestem chętna :) U nas od paru dni bicie matki pod byle pretekstem, gryzienie i walenie głowa na topie - chyba to ten bunt dwulatka własnie, choc ja sie nie znam...
Magdzia podeslij Maciusia do babci lub babcie do Maciusia ;)
Daggy odwazna jestes :) ja się nigdy na umawiane wywiady w radiu nawet nie zgodzałam, tchórz i tyle ;P
 
Do góry