reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Bry ;-)

Ja juz na nogach, a syn jeszcze śpi :szok:. Wstał przed 5 rano i stwierdził, ze umiera z głodu:-p, przebrałam, wypił flashke mleka i nynac poszedł :tak:, ciekawe o której wstanie?

Dzięki Asia :-)
 
Bry :-) ja to tylko chcialam Jaska w stroju karnawalowym pokazac...stroj fajny ale ciut maly... chyba trza bedzie przerabiac...albo kupic nowy...
 

Załączniki

  • IMG_0408.jpg
    IMG_0408.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_0407.jpg
    IMG_0407.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 27
Amelkowa :-) to Ty bedziesz pierwsza przeprowadzona i bedziesz mi potem rada sluzyla :-)

a w ogole to moze saly sie do nas odezwie :-)

motorowe kapcie to podstawa :-) :-) a ten stroj troche Jaska cisnie w klejnociki ;-) a do balu jeszcze ponad miesiac jak nie dwa...

teraz ogloszenie (mod'nisiu nie wywalaj :-p) - szukam pary prawych rak ktore umialyby ewentualnie ten stroj przerobic (wszyc kawal materialu w kroku czy cos...) bo ja nieumiak krawiecki jestem....
 
dlugo o tym myslalam...

MODko?:no:
MODzie:no:
moderatorko? :no:

a MODnisiu jest chyba OK ale jak nie kcesz to krzycz:tak:

sluchajta.... ja juz splywam... nie mam nastroju...
 
Cześć dziewczyny :) a napiszcie jak wybrałyście dobrego ginekologa ? Bo ja powiem Wam szczerze od niedawna mieszkam w Opolu i nie znałam tu żadnego lekarza. Gdy zrobiłam test ciążowy i okazało się, że jestem w ciąży to koleżanka zaprowadziła nie do takiego jednego gina, ale mi nie podpasował bo o nic nie pytał, nic nie mówił a ja jednak potrzebuję wsparcia. No i zapłaciłam słono za wizytę :( Po wykosztowaniu się postanowiłam pójść na NFZ ale pożal się boże trafiłam na dr. F. - tragedia: chamski i opryskliwy, jeszcze gorszy niż pierwszy.

...Ale jak to mówią do trzech razy sztuka i trafiłam w końcu na swego :) chodzę prywatnie, wcale słono nie płacę i jestem bardzo zadowolona. Polecam dr. Marka Ch. :) Npaiszcie jak to u Was było :p:-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Hejka!
Daaaawno mnie nie było:zawstydzona/y:
Podczytuje Was często,ale tak jak Rubi pisze,albo nie mam czasu,albo mi sie juz zwyczajnie nie chce,bo przeważnie dopiero wieczorem mogę do kompa przysiąść,a w tedy to juz weny brak i sił brak,po całodziennym lataniu za młodym.Ech... wykończy mnie ten mój chłop:sorry::-p

Marcik domyslam sie jak po takim noszeniu swojego klocka sie czułaś.Ja też wymiękam-mój 13,5kg:eek: Ale cóż czasem ponosić trzeba,a młody sie tak fajnie wtedy przytula:sorry:
Amelkowa toż to twój mąż się błyskawicznie wyrobił,że juz się przeprowadzacie:szok::szok: Super,też już bym chciała,a to jeszcze z pół roku:-(
Rubi świetny ten pajac/clown:-D,ale ja niestety też leworęczna w temacie krawieckim:sorry:
Fredzia ja to chodzę do dr Piątkowskiej,a w ciązy na 3D byłam u dr Kowalczyka.

Muszę się Wam pochwalić,że Maciuś nauczył sie sam zasypiać:tak: To już był normalnie koszmar co żeśmy wyprawiali żeby chłop zasnął zwłaszcza w dzien,bo wieczorem to jeszcze jako tako,choć musiałam przy nim siedzieć. Nie mając wyjścia poczytałam "Uśnij wreszcie" ,zastosowałam metode 1.3.5 min i młody zasypia teraz miodzio:-DW nocy tez się mniej budzi,jescze musimy popracowac nad tym ,żeby nie budził się wcale i bedzie git.
A jakie wy maci metody usyiania?
 
Do góry