reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
witam wieczorkiem:-)

Madzia a cóż to za metoda 1.3.5 ???????? mój Maciuś jak był młodszy to też sam ładnie zasypiał a teraz musi któreś z nas z nim leżeć aż do zaśnięcia:tak:

rubi spytam jutro w pracy jednej koleżanki bo jej hobby to szycie więc może coś wymyśli, ja sama czasem też coś przerobię ale "krocza" jeszcze nie doszywałam:-D:-D:-D:-D a sam strój super!! a jak będziesz chciała pożyczyć strój spidermena to ja dostałam dla Maćka ale jest jeszcze za wieeeelki więc może na Jasia będzie ok

Amelkowa gratuluję tej przeprowadzki czyli święta już na swoim:-):-)

buziolki:-)
 
Muszę się Wam pochwalić,że Maciuś nauczył sie sam zasypiać:tak: To już był normalnie koszmar co żeśmy wyprawiali żeby chłop zasnął zwłaszcza w dzien,bo wieczorem to jeszcze jako tako,choć musiałam przy nim siedzieć.

Madzia a nie było to przez zeby? U nas samodzielne zasypianie szlak trafił jak szła pierwsza czworka:wściekła/y:. W dzien jeszcze jakos szło, ale wieczorem trzebabyło nosic i nosic ksiecia ;-). Ostatnia czworka jeszcze nas czeka.
Narazie od 4 dni sam znowu usypia :-)

Amelkowa czym ty sie kobieto przejmujesz ;-), na spokojnie nie pali sie ;-). Ciezkie rzeczy przewiezcie, poukładajcie, a na reszte przyjdzie czas :tak:. Myknij sobie z Ania na kilka dni do tesciowej, a maz niech działa z tego co piszesz zaradny w temacie jest ;-). Matko TZ to by z tym zginał, mimo własnego transportu opoznienie było by miesieczne ... conajmniej ...
Co ci stolarz robi, szafy moze, jakis fajny??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
też mogę kogoś polecić, choć jakbym nie znała tego kogoś roboty to bym nigdy nie poleciła..
otóż to mój teść, z tego co się orientuję to jest to chyba jeden z najlepszych stolarzy w okolicy. wprawdzie nie jest z Opola, ale skoro wysyła meble czasem i do Holandii to coś to chyba znaczy.
jakby co to służę numerem, sama mam meble z jego warsztatu ;-)
aha no i nigdzie indziej nie zamówiłabym mebli, serio :tak:
 
Bry,
Amelkowa ja juz namierzyłam jednego stolarza;-) , za niedługi czas mam z nim spotkanie wiec ocenie co i jak:tak:, tez polecany przez znajomych:tak:... bo mi tylko do szaf potrzebny i w domu i w mieszkaniu.

Lora super miec takiego tescia :-), przychylam sie do prosby Amelkowej wiem ze to ciezko wycenic, ale jakis taki tradycyjny przedział cenowy by sie przydał :tak:. Poprosze o fotki dzieł tescia :-)

U mnie to potrzeba dokładnie 7 szaf wnekowych :szok:
 
Bry :-)

takiej nocy to jeszcze nie mialam :no::no::no:
policja, pogotowie gazowe.... R wyczul jakis dziwny zapach w WC... najpierw mu powiedzialam ze w taki miejscu "dziwny" zapach to raczej nic nadzwyczajengo ale jak polazlam sprawdzic to fakycznie... zapach dziwny ale inny od tych "dziwnych";-)
Polnoc juz byla ale R zadzwonil na tel alarmowy no i po jakichs 20 minutach przyjechali - i policja i panowie z pogotowia gazowego... okazalo sie ze ten zapach faktycznie jest (nie uroilo nam sie) ale to nie gaz... panowie jednak postanowili sprawdzic w kuchni i...... ulatnial nam sie gaz na kolanku przy liczniku:szok::szok::szok: efekt? wylaczyli nam gaz :-(

teraz wlasnie pan ze spoldzielni robi remoncik - jak w kuchni wyglada to nawet nie pyajcie - musialam wszystko z szafki wyjac (a dopiero co rozladowalam zmywarke), szafka out i wlasnie pan stuka i puka :-)

Monia spi :-) a wczesniej jej sie bardzo pan podobal - pogadali sobie :-)

Jasiek tez w domu bo cala noc mi plakal ze go glowa boli :-:)no: czy 4-latka moze bolec juz glowa??? mnie boli notorycznie ale nie pamietam ile mialam lat jak to sie zaczelo....
a od gazu to raczej nie jest bo po pierwsze ulatnialo sie tylko troche a po drugie Jasiek w kuchni bywa po kilka minut bo jesc ostatnio nie ma czasu....

OK zmykam (tak tak szefowo - na allegro lece ramki zamawiac :-p:-p:-p i wyslac lasce namiary coby mogla mi kaske za gatki przelac:tak:)
 
Marcik stolarz nam robi meble kuchenne, i stolik rtv.


Amelkowa a widziałas jakie robią budowlancy ramy kartongipsowe, którymi obudowuja tv, fajne to jest :tak:. U matki i u mnie cos takiego bedzie ;-), do tego drewniane pólki, a pod wszystkim niska komoda i sciana zagospodarowana:-p, u matki jesze to wszystko jeszcze bedzie z kominkiem połaczone ... teraz takie cuda sa w budownictwie i na szczescie w ludzkich pieniadzach :-)

Ja juz mam projekt mieszknia wymyslony, aly bedzie pobojowisko jak zaczne burzyc sciany i przerabiac wszystko :-D:-D:-D ... juz nawet kolor scian wymyslony mam :-p
 
panowie jednak postanowili sprawdzic w kuchni i...... ulatnial nam sie gaz na kolanku przy liczniku:szok::szok::szok:

o matko Rubi :szok::szok::szok:, dobrze ze maż wyczuł, bo z tym gazem roznie bywa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Jas to małe dziecko mogł tak na ten gaz a bardziej na nocne zamieszanie zaaragowac, wywietrz dobrze cały dom dla pewnosci ;-)
 
reklama
Dzień doberek!
Młody się jako tako bawi,więc może coś popiszę,ale nie obiecuję ,że skończę:zawstydzona/y:

Aniulka w tym usypianiu chodzi o to,żeby położyc dziecko do łóżeczka,wyjść i poczekać minutę,jak płacze to podejść,pogłaskać i znów wyjść,ale tym razem odczekać 3 min,a następnym 5.
Rubi to niezła nocka,ale dobrze ,że m wyczuł.A może Jasiek się nie wyspał i go głowa męczy? ja tak mam.
Marcik u nas to nie zęby a raczej przyzwyczajenie.Zawsze jak młody usypiał to przy nim byłam,śpiewałam,głaskałaz aż zasnął.Ostatnio to juz na rękach musiałam nosić jaśnie pana,a lekko nie jest sama wiesz,a dodatkowo sie mały wyrywał,gryzł i za włosy targał:eek: Takie samodzielne zasypianie to była dla mnie abstrakcja,a jednak się udało:tak:
Amelkowa no my mieszkanie odbieramy w kwietniu,może uda się szybciej,ale sie nie łudzę,no i urządzić jeszcze trzeba więc pół roku jak nic:-( A ja juz tu u teściów świra dostaję:sorry:

Co do szaf to my też obecnie samoróbkę mamy i na nowym tez mieć będziemy.Części z Castoramy,ale podobno ciekawe płyty są też w Obi,no i dużo taniej niż w Komandorze,a w sumie to łatwa sprawa. Teraz mamy na cały pokój 4 drzwiową-mój tata z m robili,a na nowym conajmniej dwie bedą.
Te z kartongipsu pólki też fajnie wyglądaja:tak:,koleżanka ma taką narożną i przy oknie i super się prezentują,a tez można samemu zrobić.
 
Do góry