reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

hej Babeczki

umowa przedwstępna podpisana :-):-):-) mamy czas do końca marca a potem???.............. jeny a jak nie wyjdzie to co planujemy??? tak tak wiem- wszystko będzie ok!!:tak::tak:

Maciek dzisiaj w przedszkolu tak stuknął o główką o ścianę, że na połowie czoła ma śliwę:szok::szok::szok:, jutro pewnie będzie piekny fiolecik...... bidulek tak się rozpędził z autkiem, że nie zauważył ściany-podobno.
 
reklama
czesc dziewczyny :-)

Amelko moja Julia róznie reaguje na rozstania. Był najbardziej ciężki okres kiedy wracałam,a ona odwracała się ode mnie, zaczynała płakać i chciała żeby ją babcia wzięła (bo Julia jest z babciami teraz) nie było to miłe,ale taka była jej reakcja, myśle ze była zła na mnie,że kiedy mnie zobaczyła to wsyztsko "z niej uchodziło" - cała złość i smutek,nie było to przyjemne. Ostatnio było już lepiej jak wracałam to się uśmiechała i buzi dawała i przytulała, no ale przez ostatnie kilka dni znowu jest załamanie - jak mnie widzi to się cieszy ale zaraz sie cofa i zaczyna "stękać" i marudzić, nie wiem czy to tylko tak u nas dziwnie jest czy jest to normalne. Najgorzej ze czasem nie wiem jak mam reagować. Ocżywiście jej złość mija po pewnym czasie (czaem krótszym czasem dłuższym) i w końcu daje mi buzi i przytula. Nie sądziłam ze nasze rozstanie będzie takie trudne. Już 3 miesiące minęły i jeszcze się to nie ustabilizowało. Zastanawiam się jak Julia zareaguej jak pójdzie do przedszkola,boje się że bedzie jeszcze gorzej :-(
 
Kurcza a ja z mlodym nie mam problemu , w sumie z zadnym ;)
Antos pojechal teraz do dziadkow wroci na swieta, maly zostaje z kim popadnie no chyba ze mu sie ktos wybitnie nie spodoba ;)
Ok poczytam pozniej bo teraz walcze z aukcjami i zalegajacymi ciuszkami w naszych szafach hahaha ;)
 
Bry:cool2:
Dawno mnie nie było, kilka stron do nadrobienia, fajnie fajnie, że forum ożyło :tak:

aniulka ;-) Monia czesto tak sobie brode podsikuje bo na brzuchu spi :-) a ja mam taka nieduza ceratke i nie bardzo wiem jak ja ukladac bo Monia dodatkowo "tanczy" w lozeczku i nigdy nie wiem w ktorym miejscu bedzie mokro :-(
mam takie podgumowane przescieradelko ale jakos tak mi sie wydaje ze ten piedny materacyk sie ukisi :-(
a w ogole moja corka potrafi sikac w gore jak chlopak :-):tak: takie cisnienie ma ze siuski leca najpierw w gore a potem.... gdzie popadnie :-);-):-D:-p

Rubi a podkłady dla niemowląt kupic nie łaska ;-)
Polecam z Seny niebieskie 90cmx60cm i materacyk będzie ciągle jak nówka:tak:, do nabycia w aptece cena ok 8zł za 5 sztuk ;-)

Wspolczuje kolejnej przeprowadzki, bardzo szkoda bo wiem jak Ci sie w tym mieszkanku podobało:-(. Znajdziecie na bank cos super :-) ... moze na zaodrzu i bedziemy sasiadkami ;-).
Na tym naszym opolskim bb to jakas plaga przeprowadzek ;-) ... ja mam najgorzej bo psy pojdą mieszkac do firmy, a ja zawału o nich dostane :-(

hej Babeczki

umowa przedwstępna podpisana :-):-):-) mamy czas do końca marca a potem???.............. jeny a jak nie wyjdzie to co planujemy??? tak tak wiem- wszystko będzie ok!!:tak::tak:

Maciek dzisiaj w przedszkolu tak stuknął o główką o ścianę, że na połowie czoła ma śliwę:szok::szok::szok:, jutro pewnie będzie piekny fiolecik...... bidulek tak się rozpędził z autkiem, że nie zauważył ściany-podobno.

Biedny Macius :-(
Aniulka gratuluje expresowej sprzedazy :tak: ... juz się nie moge doczekac, az wyjawisz tajemnice gdzie dom kupujesz, bo na dom stawiam ;-).
Działke zostawiacie czy tez chcesz sprzedac?

Amelkowa widzę, że się szybko opolanka staniesz, M się spisuje :tak:

Daggy współczuje kolezance :-(. Padaczka cholerna choroba:-(, tyle szarych komórek mózgu kazdy atak zabija :-(

Ddziewczyny prosze mi tu nie narzekac na bol pleców ;-) ... Kubusia w piatek bolał brzuch, ryk straszny, nic nie pomagało, specyfiki tez nie i matka swoje 13kg od 19godz do 2 w nocy non stop nosic musiała:-( ... plecy wysiadły i kolana wysiadły :-(.

Spijcie smacznie ;-)
 
Bry :-)

u nas kolejna przespana noc a ja od tego wylegiwania sie w lozku tyle godzin bez przerwy nie umiem rano wstac :-):-D:-)
wczoraj Monia pospala 8 godzin a dzis ponad 9 i o tyle fajniej bylo ze wstala o 6:30 :-) czyli to juz "legalne" rano :-)

wczorajszy dzien bardzo mi sie podobal (dwa male incydenty ciut zmacily moj dobry nastroj ale co tam...) - Monia jechala do logopedy w ciszy i spokoju :-), pospala 45 minut na balkonie (wynik w wozku na dworze nieosiagalny), sprzedalam gacie na allegro, kupilam hustawke... eeeeehhhhh cud miod malina :-)

mam nadzieje ze dzis bedzie rownie milo :-)

Marcik ;-) kochana, ja taki podklad mam ale niestety nigdy nie wiem w ktorym miejscu lozeczka znajde corke :-) na szczescie juz nie dostaje zawalu jak podchodze do lozeczka a Moni tam nie ma :szok: bo wiem ze umie sie wsunac pod kolderke i spac pod przewijakiem :-):-):-)

Daggy ;-) dzis na specerek nie moge bo czekam na kuriera z duza paczka - obiecali ze dzis bedzie...
moze jutro albo w piatek???

OK spadam na allegro :-)
 
Hi ;-)

Rubi to dwa podkłady daj pod przescieradełko ;-). U nas jeden ten duzy wystarcza:tak:, bo akurat zostaje 30 cm na podusie ;-)

Co myslicie laski o naszym opolskim dziale zamknietym? Przydałby sie na fotki i co prywatniejsze zwierzenia :tak:. Licznik odwiedzin po moim wczorajszym wieczornym poscie to ładnych kilka dziesiątek, czyli mamy 'widzów' ;-)
 
Marcik :-) to ze inwigilacja jest to wiemy od dawna :-)
niekotrzy czytaja ale nie maja czasu odpisac a innym sie nie chce...

ja wczoraj bylam na ploteczkach kilka razy ale jakos nie chcialo mi sie pisac... nadrobilam to dzisiaj :-) czasem sie slowa nie chca ukladac w zdania :-p

mam przescieradelko podgumowane na caly materac ale jakos tak niezdrowo mi sie to wydaje.. nie wiem czemu...
 
Marcik :-) to ze inwigilacja jest to wiemy od dawna :-)
niekotrzy czytaja ale nie maja czasu odpisac a innym sie nie chce...

Ale, ze az taka duza :szok:

Mi sie wydaje, ze to nie tylko osoby, które znamy z naszego podforum :tak:

Ja jestem za utworzeniem działu zamknietego:tak:, a wy dziewczyny?
 
reklama
Do góry