reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Marcik - to jest muzealna Nokia... nawet nie wiem jaki model, bo chcialam sobie na nia kiedys fotke z nk przeslac :-(
probowalam tak zmienic ustawienia ale powinnam raczej zmienic telefon :-( czasem zamiast tekstu SMSa dostaje jakies kwadraciki albo dostaje SMS od jednej osoby a wyswietla mi sie ze SMS jest od kogos innego:szok: nie mam sily walczyc z tel. wiec musze poslac malza zeby gdzies sim locka zdjal z mojej czerwonej nokii z orange... wtedy bedzie git :tak:

a Ania nigdzie nie ucieka - dziewczyny niedlugo beda w domu i Amelkowa zasypie nas fotkami swojej slicznotki
 
a ja tak caly wieczor i ranek mysalam o amelkowej :-) ale super !!!!
RUBI to masz bojowe zadanie przeslac amelkowej buziaki pozdrowienia i caluski dla niej i dzidziusia :tak: duzo zdrowia Amelkowa Aniu!!!!! :-) a amekowej tez zdrwka i szybkiego powrotu do formy :tak:
 
Amelkowa serdecznie gratuluję!!!
u nas sporo roboty, młoda nie chce spać w dzień, ale już praktycznie całą noc przesypia :-D bardzo się z tego faktu cieszymy :-) córka jest żywym sreberkiem i już po chrzcie jesteśmy :tak:
pozdrawiamy wszystkie kobitki ;-)
 
Loravandrel ;-) to Monia ma kolezanke od buszowania w dzien - wczoraj spala tylko 20 minut w lozeczku + to co przy cycu... Myslalam ze mi kregoslup odpadnie :-(

dzis pospala troche :-)
 
reklama
Do góry