reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Amelkowa serdecznie gratuluję!!!
u nas sporo roboty, młoda nie chce spać w dzień, ale już praktycznie całą noc przesypia :-D bardzo się z tego faktu cieszymy :-) córka jest żywym sreberkiem i już po chrzcie jesteśmy :tak:
pozdrawiamy wszystkie kobitki ;-)
witam
Jak patrze na Twoj suwaczek to mi zal ze moj Patryk nie przesypia nocy, a jest na sztucznym :szok: a jest tylko tdzien mlodszy :tak: ale wydaje mi sie ze to nie glod go budzi tylko gazy, bo zawsze strasznie steka i sie prezy jak sie wybudza, moze jak to minie to zacznie spac ladniej:tak:
 
Witam :-)

u dziewczyn wszysko OK ;-) Ania je, spi i kupki robi ;-)

Agnieszka ;-) czyli na butli tez malego gazy mecza... widzisz jakas znaczaca poprawe w jego zachowaniu teraz???
no i nie przejmuj sie ze jeszcze nocy nie przesypia - Monia najstarsza z nich a udalo jej sie to dopiero raz :tak:
i nie wiem jak ja przestawic bo sypia juz po 5-6 godzin tyle ze nie w nocy :no:
w nocy to sie panna budzi DOKLADNIE co 3 godziny:wściekła/y:

no.... my dzis bylismy w poradni rehabilitacyjnej :-)

Monia zwazona i zmierzona :-) wyszlo ze ma 6200g i 64 cm dlugosci :szok::-) pytali czy mam w cyckach mleko czy drozdze :-):-D:tak:;-)

Monia ma lekka asymetrie - bedziemy cwiczyc ;-) chusty mozemy uzywac ale dopiero po tym jak nas rehabilitantka nauczyc motac i nosic w niej Monie ;-) nieodpowiednie motanie moze narobic wiecej szkody niz pozytku...

i tak jak czulam w moczu to noszenie Moni na ramieniu nie jest za dobre - mam je ograniczyc do minimum... ciezko bedzie...

w ogole nie wiem jak to bedzie z jezdzeniem na rehabilitacje... moze sie panna przyzwyczai... poki co bedziemy jezdzic z malzem i taksowka a moze wiosna Monia zechce juz ogladac swiat z wozeczka???

no i do logopedy mamy skierowanie - zeby panna M pieknie mamie pyskowala a nie seplenila :-):-D:-):-D

dobra... zmykam do roboty :-) 3majcie sie cieplo :tak:;-):-)
 
Marcik ;-)
no napisalam - zeby mi Monia poprawnie pyskowala :-D:-D:-D

a tak powaznie to ma nadwrazliwosc dotykowa - buziala tez - jak tylko dowiedzieli sie ze ma odruch wymiotny jak pcham jej smoka do buzi to powiedzieli ze trzeba do logopedy :-)

Jasiek tez chodzil do logopedy :-) ale zaczal jak byl starszy - mial pol roczku :-) a tez bylam w szoku jak dostalismy skierowanie ;-)

logopeda bada budowe paszczeki, zaleca jak karmic lyzeczka, gdzie docisnac lyzeczke, jakiej lyzeczki uzywac, w jakiej pozycji karmic dziecko, potem dochodzi nauka picia z kubeczka itp.

generalnie do logopedy idzie sie z prowiantem - trza pokazac jak dziecko je i pije ;-)

no i ciesze sie jednak ze Monia bedzie pod opieka ;-) jakos tak bezpieczniej bede sie czula :-) swego czasu pomyslalo mi sie nawet ze szkoda ze nie bedzie wczesniakiem - wlasnie ze wzgledu na ta kompleksowa opieke nad malym dzieckiem ;-)

no i musicie przyznac ze w Opolu ta opieka jest na "6" :-):tak:;-)
 
Jak czytam Twoje posty to sie zawsze zastanawiam co ja zaniedbałam u syna :zawstydzona/y:

My u lekarza łacznie ze szczepieniami i bioderkami z 15 razy w sumie bylismy :eek:
 
Marcik ;-) gdyby nie problemy Jaska to ja tez nie mialabym zielonego pojecia ze z takim szkrabem mozna do logopedy czy psychologa jezdzic :tak: a ze akurat to bylo w pakiecie razem z rehabilitacja to jezdzilismy :tak:

teraz mamy rehabilitacje + logopeda + psycholog (ale tym razem dla rodzicow)

a jesli Monia wiosna bedzie chetnie wozeczkiem jezdzila to nie wykluczam podwojnej rehabilitacji :tak: mi sie to osobiscie podoba - mozna sie z dzieckiem pobawic cwiczac przy tym :tak::-)

ale zeby nie bylo tak milo i sielankowo to napisze cos malo wesolego... zamowilm szczepionki dla Moni... 800 zeta nie moje we wtorek :wściekła/y::no::szok:
 
Mi nic lekarze nie mowia, nawet nasz prywatny prócz tego, ze Kubus to okaz zdrowia. A ja z tych co szukaja dziury w całym :-p

A musze sie pochwalic, ze syn przypakował i wazy 12,5 kg :-):-):-)

Rubi witaj w gronie rodziców;-), którzy wydaja majatek na szczepienia :wściekła/y:
Co tam Małej zamówiłas?

My w grudniu ostatni raz 5w1 dajemy huraaaaaaaa :-D
 
reklama
Marcik ;-)

6w1
rotarix
prevenar... synflorix jest 60zeta tanszy ale to nowosc wiec nie chcialam ryzykowac....

wiesz moze jaka nazwe ma szczepionka na meningokoki??? no i kiedy sie ja podaje??? w kalendarzu szczepien nie ma meningokokow....
 
Do góry