reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Ledwo wróciłam z zaświatów po przerwie a tu taaaaaaakie wieści:-)
Ale na najważniejsze zdążyłam. Amelko, niech Ania obezwadni Cię swoim słodkim ciałkiem jak najszybciej. Życzę Wam by poród był bajkowy a pierwsze Wasze spotkanie po drugiej stronie brzuszka było właśnie tak cudowne, jak o nim przez 9 miesięcy marzyłaś. Powodzenia kochana:tak::tak::tak:
Ściskam i całuję....
SALY!!! Cuda się zdarzają :-):-):tak::tak: dzięki <cmok>

to idę stękać ;-)
 
reklama
amelkowa trzymam kciuki mocno i tez zycze by chwile spotkania z dzidziusiem na brzuszku przy piersi byly najpiekniejsze w twoim zyciu :tak: powodzenia kochana :-)

kasia no chyba chlopak bedzie ale ostatnio mial pepowinke miedz
y nozkami i lekarz mowil ze za miecha mi powie dokladniej ale wyglada mu na chlopaka :cool2:
 
Witam,
A mnie znowu troche nie bylo i widze ze Amelkowa zamiast przec kafelki wybiera :szok:
Ja to w okolicach terminu calymi dniami probowalam porod wywolac, a ona :szok:
Ale mam nadzieje,ze juz ma Anulke przy sobie i ze nie moze od niej wzroku oderwac :tak:
 
uprzejmie donoszę iż...

Dzisiaj o godzinie 7:25 przyszła na świat
Ania Amelkowa ;-)

3300g - 53 cm - 10 pkt

czarna czuprynka ;-)

ŚLICZNA ;-)
 
wlasnie dostalam fotke Ani (z profilu) ;-)

faktycznie wloskow duzo :tak: ciemne ;-) a noseczek i uszko slodziutkie ;-):tak::cool2:

ehhhh....zebym umiala wkleic fotke z komorki na forum... ale nie umiata jestem :no::-:)wściekła/y:
 
Amelka ogromne gratulacje !!!!! Zdrówka dla Ciebie i Ani :-) Dużo sił, przespanych nocy i rzeki mleka :-) !!!
bardzo bardzo prosze o przekazanie

Rubi nie da sie wrzucic z komórki na bb...no chyba że masz bluetootha albo kabel usb...
 
reklama
Marcik ;-) ja sobie tak namieszalam w telefonie ze nie moge MMSow wysylac :-(
w ogole nie wiem jak to sie stalo ze od Amelkowej fotka przyszla bo zwykle jak mi ktos fotke wysle to mnie na strone internetowa jakas odsylaja ze tam je sobie zobaczyc :-(

z ostatniej chwili - Ania slodko spi ;-)
 
Do góry