reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

witam..
coś tam przeczytałam, Rubi całe szczęście, że już wszystko w porządku
Amelkowa termin bliziutko :tak:
ja to nie mam czasu na nic, dziecko mi się przyzwyczaiło za bardzo do przytulania i nie odklejania, że.. ah szkoda gadać nawet.. :-( ale to moja wina..
nie dodam znowu zdjęć, bo zwyczajnie nie ma czasu, młoda ciągle czegoś chce.. załamię się po prostu..
pozdrawiam wszystkie babeczki i do następnego razu, bo nie wiem kiedy znowu będę mieć okazję do napisania czegokolwiek :-(
 
reklama
Lora nie załamuj się;-) Jeszcze chwila i zaczniesz wszystko ogarniać.Dla mnie początek był najgorszy,bo wszystko się nagle zmieniło,ale z czasem jakoś sie wszystko poukładało.Trzymaj się!
Inna ja w sumie mam nie daleko do rolnika ,ale z buta iść to nie bardzo jest jak.:no: Jak będę przejeżdżać to sprawdzę,ale oni mają też towar wystawiony na allegro,więc może tam sprawdź,albo maila z allegro weź i do nich napisz z zapytaniem.
Amelkowa no ja jestem alergikiem ,właśnie chodze na odczulanie,w sumie dopiero zaczęłam,a przez 10 lat się męczyłam bez leków:sorry:
Miss ale pyszności szykujesz:-pto może ja wpadnę;-)
 
Hej dziewczyny ;-)

Lora ja mogę Cię tylko przytulić wirtualnie i powiedzieć, że niedługo dołączę do Ciebie ;-) No a jak dzidziuś ma się nie przyzwyczaić do przytulania jak jemu to najbardziej po cycu potrzebne???:tak::tak:

Inna ja już w Rolniku byłam i czego potrzebowałam stamtąd, już kupiłam, więc nie pomogę...

Madzia to niezły hardcore przeszłaś z tą alergią, co?

ja dzisiaj obudziłam się o 11:22 :szok::szok::szok::szok: dokładnie... dopiero skończyłam śniadanie jeść... Noc miałam okropną przez to przeziębienie... Pociłam się okropnie, miejsca sobie nie mogłam znaleźć, normalnie aż słyszałam jak stękam bezwiednie kiedy lekko przysypiałam... I jeszcze wstawanie na siku, bo się wieczorem opiłam mleka z czosnkiem... Dopiero rano zasnęłam... Dobrze że tu w Turawie tak cicho... Można spać i spać :-D
 
Witam ;-)

pewnie dlugo nie posiadze na ploteczkach bo moja corka to terrorystka ;-)
Loravandrel ;-) witaj w klubie ;-) mam dokladnie to samo z ta roznica ze moja Monia starsza wiec juz z nia mozna pogadac ;-)

Inna ;-) jesli jeszcze potrzebujesz to prosze...tel do Natallexu 077-456-50-96 - nie wiem czy aktualny bo dawno tam nie dzwonilam ;-)
moge jeszcze podac tel do Baby Blue 077-445-50-05 i Fixoni 077-454-61-11 ;-) te akurat sprawdzalam w lipcu i sa aktualne ;-)

Amelkowa ;-) ale ten czas leci.... jeszcze tak niedawno nie wiedzialam ze Ty to Ty a brzuszka w ogole nie bylo widac ;-) a teraz... Ania juz prawie prawie na swiecie ;-)

spadam do kuchni - u mnie czas to nawet nie pieniadz... czas kiedy spi Monisia jest BEZCENNY ;-)
 
Rubi a o takim leżaczku nie myślałaś żeby ją ze sobą zabierać do kuchni na czas gotowania tylko? Może się Monisi spodoba :tak::tak:;-)
 
Rubi, dzięki za nr telefonów, ale już ich na allegro znalazłam :tak:;-) No i mają te foteliki... Co nie zmienia faktu, że i tak będę musiała tam pojechać, pooglądać go z każdej strony, pomacać, itd. ;-)

O, właśnie leci moja ukochana piosenka Feela ;-)
 
Amelkowa ;-) ja mam taki lezaczek ale Monia jeszcze go chyba nie zaakceptuje - ona chce byc blisko mamy i tyle - nie chce zeby sie do lezaczka zrazila tak jak do lozeczka (choc tu ostatnio ciut lepiej jest)
wole poczekac jeszcze troche... za jakis czas panna M zacznie dostrzegac ze istnieje swiat poza mama ;-)

a w ogole to oglaszam konkurs....

czyja coreczka (nie jestem pewna czy ta konkurencja moze byc i dla dziewczynek i dla chlopcow) pobije Monike???

Panna M obsikala sobie dzis.... klatke piersiowa ;-):-):tak::-D:szok:
nie pytajcie mnie jka to zrobila bo nie wiem... spala na brzuszku i jak sie obudzila miala mokre body i rajtki z przodu... teoretycznie niemozliwe bo nawet jakby byl luzno pampers z przodu to przygniatala go przeciez ciazarem ciala...:confused2::confused2::confused2:

dzis mam obiad ;-) zjem cos cieplego ;-) a ze pewnie z corka na ramieniu??? :-);-):tak:
papatki ;-)
 
reklama
Rubi a konkurs liczy się 'do przodu'? Bo u mnie jeszcze wszystko możliwe ;-):-D:-D:-D

Moje dziecię dziś jakieś takie pobudzone... Szalała nawet jak myłam naczynia - ledwo dałam radę... w ogóle w ciągu dnia chyba nie spała, ja przynajmniej cały czas czuję jak się rusza... :eek::eek:
 
Do góry