reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Bry, długo do was nie zagladałam, tatalny brak czasu :-(, przejełam od mamy budowe i tyram jak dziki osioł :eek:, juz prawie wszytkich fachowców na wykonczeniówke znalazłam i poumawiałam, co łatwe nie jest :no:. Bo jak wiadomo na bardzo dobrych i w sesownej cenie trzeba czekac ... od grudnia ruszaja:tak:, a my z synem na budowie im na rece patrzec bedziemy :-p:tak:. Teraz cały ogród z gruzu i syfu oczysciłam, przerzuciłam dodatkowo 4 tony gruzu do kontenera :eek:. Dom po gładziowaniu doprowadzam do ludzkiego wygladu. Jutro stawiam ogrodzenie, aby tył domu zamknac i rynne musze dopracowac i jeszcze 3 szczegóły w przyszłym tyg i free na chwile:-p
Tyram na zmiane 2 dni budowa, dzien ze stesknionym synem ... jak on za mna teskni w głowie sie nie miesci :no: ... jest jak zbity pies bez mamy :szok:

no to tyle :-p

pozdrowionka laski ;-)
 
reklama
meczy mnie od jakiegos czasu to macierzynskie pewnie bedziecie mogli mi odpowiedziec bo odmojej kadrowej to ja sie malo co moge dowiedziec bo ciagle zapomina sie dowiedziec jak to bedzie :eek:

mam umowe na czas okreslony i wiem ze zostanie mi przedluzona do dnia porodu i tak czy dostane ten macierzynski i w jakiej wysokosci bo wiem tylko ze od zusu ale ile to nie mam pojecia :no: czy 100% czy mniej ?? wiecie moze ??
 
mam umowe na czas okreslony i wiem ze zostanie mi przedluzona do dnia porodu i tak czy dostane ten macierzynski i w jakiej wysokosci bo wiem tylko ze od zusu ale ile to nie mam pojecia :no: czy 100% czy mniej ?? wiecie moze ??

Umowa do dnia porodu, macierzynski 100% płatny jak przepracowałas rok na pełnym etacie. Macierzynski płaci ZUS chyba 2 czy 3 m-ce wczesniej załatwiasz juz u nich papiery :tak:, po porodzie donosi sie tylko akt urodzenia i swiadectwo pracy i takie tam druczki co ci dadza ;-)
 
aha :) dziekuje slicznie :-) a jeszcze jedno odnosnie tego jesli przepracowalam 12 miesiecy ale to sie liczy z l4 czy bez l4?? bo tam w miedzy czasie bylam na l4 no i w sumie jestem od niedawna a mi w tej firmie minelo 10 i pol miesiaca pracy a raem z inna firma bede miala te 12 miesiecy
 
Dobry wieczór :-)
Oliwka nie chce iść spać, właśnie skończyłam jej tłumaczyć, że jej lale też są zmęczone i musi je położyć, a sama musi się położyć obok nich, opowiedzieć im bajkę i koniecznie już spać... Nie wiem czy się uda...

A tak miałam pytać - co ze spotkaniem?? Bo chyba na planach się skończyło??
 
Bry pierwsza ;-) jak za starych dobrych czasów :cool2:

Ja myslałam, ze sie juz spotkałyscie, dla mnie to lepiej, ze nie, bo moze sie załapie :-p. Choc ja ten i nastepny weekend (sobota) musze byc na budowie :tak:.
Ja nie wiem czemu nie poszłam na budownictwo, bo było mi łatwiej, a tak samouk :-p juz z kilkuletnia praktyką w róznych pracach :-D.

Aaaa i trzymajcie za mnie kciuki przez najblizsze 2 tyg bo sie bardzo wazna sprawa ważyc bedzie ( masło maślane :-p), dam znaka jak załatwie :tak:

Jeszcze do was zajrze jak prace domowe nadrobie, bo po południu musimy na budowe (dzis z synem) jechac.
Tymczasem ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bry ;-)

spotkanie u mnie odwolane - Moni apo chorobie ma sie oszczedzac - zadnych spacerow, wyjazdow, duzych skupisk ludzi... w dodatku nad ranem wrocil katar :-( na szczescie wieczorem przyszedl inhalator a teraz wygotowane elementy schna ;-) bedziemy sie niedlugi inhalowac ;-)

ja dzisiaj urzeduje z dwojka dzieci ;-) Jas zostal w domu, bo tata nie zdazylby go odebrac z przedszkola... no i od rana musialam ratowac dzieci - Moni z noska szly gile a Jasiowi krew... wracamy do "syropu na krwie" :-D:-) czyli Rutinacea Junior ;-)

Amelkowa ;-) konkurs czeka ;-) wlasciwie to musi poczekac bo na razie tylko Ola moglaby startowac... Oliwka juz za duza na pieluchy ;-) no a chlopakow jednak nie bedziemy brac pod uwage bo im do przodu i do gory latwiej sikac :-D:tak:;-):-)

to zmykam ;-) wpadlam w odpowiedni rytm... obiad na dzisiaj juz prawie jest gotowy ;-) nawet jak panna corka nie bedzie chciala dluzej spac to wystarczy kilkanascie minut i obiadek gotowy ;-)

panna M nauczyla mnie szybko jesc... kiedys zawsze ostatnia konczylam posilek a teraz... myk myk jak indyk i talerz pusty :-):-D:-):-D

paaaaaaaaa
 
reklama
Witam.

Marcik, Ty to zapracowana kobieta jesteś :shocked2: Kciuki za ważącą się ważną sprawę zaciśnięte &&&

Rubi, no ja tak myślałam, że jeśli chodzi o spotkanie u Ciebie to póki co odpada :tak: Ale myślę, że jak Monia całkiem dojdzie do siebie to czemu nie ;-)

Ja za chwilkę jadę do Raciborza, mam nadzieję, że zdałam ten egzamin :cool:

Do później :tak:
 
Do góry