reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

nie przejmuj sie! dla mnie nigdy nie bedzie normalne rodzenie dzieci przez dzieci! to ze sie czesciej teraz takie rzeczy dzieja nie oznacza ze jest to normalne! ludzie teraz czesciej zapadaja na rozne choroby (alergie, raki, choroby cywilizacyjne) i co? "to juz normalne" i nie trzeba nic z tym robic???
a jak cie denerwuja to juz na tamten watek nie wchodz ;-)
zobacz jak my tu sobie grzecznie rozmawiamy ;-)
 
reklama
Kubus mi spadł z kanapy :eek: a stałam 10cm od niego :eek: na szczescie nie uderzył sie w ławe, wystraszył sie tylko ....
Wczesniej 10min jak buzia zaparkował w podłodze i ryku była cała masa :eek:, a pozniej 20min noge jakos zaklinował (tyłem) w szczebelkach łozeczka, ze by ja połamał :eek:
super wieczór :eek:
 
Loravandrel ;-) ;-)

Marcik ;-) to dopiero poczatek wypadkow przypadkow ;-/
Jasiek ostatnio sie wyglupial na fotelu i tyle co zdazylam powiedziec ze zaraz spadnie jak zaryl kocholem o podloge... blizne na czole ma po ucieczce (tylko powiedzilam ze do lekarza jedziemy...)
 
Ostatnia edycja:
Amelkowa lec na usg 3d nawet jak mały/a gagatek sie zasłoni mozna zatrzymac i obrocic obraz i widac jak na dłoni co tam urosło lub nie:-p, ja juz w 4 m-cu wiedziałam ze Kubus to Kubus ;-), a sie zasłaniał nózkami ostro. Od czasu jak poznalismy jego płec na kazdym comiesiecznym usg chwalił sie co tam ma :-p

Rubi ja juz mam dosc upadków dziecka, a wszystko przed nami jak zacznie wstawac :szok::eek:

Ale nam sie pogoda na wystawe zepsula :wściekła/y:. Na niedziele aby Kubus był grzeczny umowiłam sie z psiólka, ze tez wezmie swojego gagatka i chłopaki sie soba zajma a my wystawka, a tu taki ziąb :angry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pogoda na wystawe bedzie ;-) tylko nie iwem czy ja sie dokulam... dzis ide na badanie i sie okaze czy mam szlaban czy nie ;-)
 
Ja 'gruba' w zeszłym roku byłam;-), krzesełko sobie przytargałam:-p, do znajomych do pawilonu w cieniu sie wbiłam i ogladałam na spokojnie sedziowanie :-)
A w sobote w hali na grzywkach siedziałam i kibicowałam znajomym na klubie :tak:

Rubi oby wyniki były wzorcowe :tak: Masz juz imie dla córci?
 
reklama
Marcik ;-) nie mowilam ze na wystawe bedzie fajna pogoda ;-) bedziesz dzisiaj??? zaczyna sie o 14:00 ;-) bileciki tansze ;-) kusic dalej??? grzywki beda....
 
Ostatnia edycja:
Do góry