reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
my juz po wystawie :-)
Jasiek przy jednym ringu nie wytrzymywal dluzej niz 3 minuty ;-(
wciagnal karczek i frytki, poskakal w basenie z pileczkami ;-) i umowil sie z panami na jutro...
nie ma bata - w niedziele na wystawe ide SAMA!!! = mama ma wychodne ;-)
 
ojjj moją ciążę też dr Rachwalski prowadził :-) szkoda tylko że nie pamiętał że mi cesarkę robił jak byłam u niego na kontroli hihihihi
ale trudno się dziwić - tyle babek do niego chodzi że szok :-p
w każdym razie płeć to on umie rozpoznać - podobno jest bbbbbb dobrym specem od usg :tak: jak mi powiedział że będzie dziewczynka .... to jest :laugh2:

dziewczyny a ja z innej beczki - moja niunia zrobiła dziś kupkę ze śluzem - mam się martwić czy nie? taką lekko zielonkawą (ale lekko)
Kurcze ona robi kupki co 4 dni i tak się zastanawiam czy mogę czekać do nastepnej kupki te 4 dni czy lecieć do lekarza :eek::baffled:
 
anik! jak lekarz unikajacy kontaktu wzrokowego z pacjentka (z twarza pacjentki) moze ja potem kojarzyc??? nie wiem czy widzialas jak doktor R porusza sie po szpitalu? glowa spuszczona w dol, tuz przy scianie... po prostu wstydliwy jest ;-)
przyjmuje w kilku miejscach, wszedzie pelno pacjentek wiec... trzeba go tylko troche oswoic ;-) taki typ ;-)
 
Ostatnia edycja:
postanowilam isc z Jaskiem do psychologa bo jest to dosc meczace gdy w autobusie pelnym ludzi zaczyna piszczec bo...cos tam. w dodatku kiedy odbieram go z przedszkola jest usmiechniety i radosny a potem na przystanku robi sie z niego inne dziecko... w domu byle co potrafi go wpedzic w dola i zaczyna to swoje "juz nigdy nie bede ogladal bajki, juz nigdy nie dasz mi mleczka sojowego, juz nigdy..." moze bedzie z niego taki maly pesymista (lepiej zeby jednak nie!)...zobaczymy... moze to przez te zaburzenia integracji sensorycznej - szczerze mowiac neurolog tak nas nastawil do opinii pani psycholog ze od 2 lat nie bylismy na konsultacji... na pewno wizyta nie zaszkodzi ;-)

o wlasnie... teraz jeczy ze kochal stara kanape a tata ja zabral... "juz nigdy nie bede kochal innej kanapy, kocham tamta" z nowych mebli spodobaly mu sie tylko pufy bo jest w nich schowek na skarby ;-)

Jesli chcesz to moge Ci podac nr kom. do Rachwalskiego
 
anik ;-) z tego co pamietam to stosujesz karmienie mieszane... samo mleczko jeszcze? Karolinka juz takie cos chyba miala jakis czas temu... moze to to samo? po herbatce zdaje sie to bylo (o ile skleroza mnie calkiem nie dopadla)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej babki :)

rubi jak to miło że nie jestem sama z tymi obiadami hehe ja myslałam że to mój Maciek wiecznie głodny i non stop coś je :-):-) trzy obiady to norma, czasem to myślę że niańka nam stawkę podniesie bo Maciek dużo je a umawialiśmy się że obiad ona mu daje :tak::tak:czy ja dobrze zrozumiałam Twój Jasiek jest "bezglutkiem"??

kurczę nastraszyłyście mnie trochę tymi psycholożkami bo kiedyś będąc z koleżanką gdzieś tam na spacerze (ona pisała pracę na temat dzieci nie wiem dokładnie co ale też mówiła coś o autyźmie) i powiedziała mi że Maciek to wielki indywidualista i w ogóle stwierdziłyśmy że mało go interesuje np. zabawa z innym dzieckiem tylko tak jakby sam chciał sie bawić. Ma nawet takie momenty że wyłącza się na chwilkę tzn tak jakby często się zamyśla. Ostatnio jak byłam z nim na slizgawce to chciał uderzyć chłopaka bo wszedł na tą ślizgawkę ( ma nie całe dwa lata:szok::szok::szok:) no i w domu jak mu coś nie wychodzi albo czegoś mu zabronimy to normalnie taki agresor mu się wlącza że SZOK!!!!!!!!!!! ale się rozpisałam sorki ale czasem ja sama nie wiem co robić i dzisiaj nakrzyczałam na moją myszkę i do teraz mam wyrzuty :-:)-( nie potępiajcie mnie za to :sorry::sorry:

Amelkowa sosik musiał być pycha na pewno przy najbliższej okazji spróbuję go zrobić
 
Do góry