reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

hej marychna ;-)

Scandia jest kolo Jyska i sklepu Baby Blue - wejscie "piesze" - brama na przeciwko szpitala na Reymonta a wjazd samochodem od Ozimskiej - na przeciwko Opolanina.
wchodzi sie drzwiami do Jyska i tuz przed wejsciem na sklep trzeba sie wdrapac po schodach na gore (schody sa po prawej stronie).
teraz powinien byc nowy towar, wyprzedaze sa na przelomie miesiecy ;-) najpierw rzucaja wszystko za 50% a kilka dni pozniej jest promocja "kazda rzecz za 3 zl" ;-)
Dzięki rubi:-)
 
reklama
witajcie dziewczyny! :)
oj jaka tu cisza
wszysctkie pewnie delektują się piękną pogodą i żadna nie chce marnować czasu przy kompie :-):-)
no my właściwie tez całe popołudnia siedzimy na podwórku, mały szaleje aż do domu go ciężko z powrotem zaciągnąć :-D ale śpi później że hoho:tak: robi się strasznie niedobry, cały czas fochy i fochy:szok::szok: masakra czasem aż wstyd że takie małe dziecko a taki wymuszacz :wściekła/y:

co do tej scandii to tak jest tam duuuużo szmatek ale ja sie tam gubię, mam ochotę tam wejść i czegos sobie "poszukać" ale jak juz tam jestem to juz chcę uciekać.
 
Ostatnia edycja:
Aniulka Twoj Mały to dwa razy starszy od mojego, a moj tez takie fochy robi, że szok :szok:, do superniani jako najmłodsze dziecko w Polsce musze go zapisac :-p

Musze małolatowi kupic krem z filtrem, jaki sie u Was sprawdził?
 
ja Maćka smaruję kremem firmy dax cosmetics dla dzieci i niemowląt z filtrem 30 na razie to wystarcza bo zawsze ma czapkę z daszkiem a bez koszulki nie chodzi wiec praktycznie smarujemy tylko buźkę i rączki no i nogi przy krótkich spodniach
 
a ja siedzialam cichutko bo bylam w szpitalu ;-(
zmienilo sie tam od mojego ostatniego pobytu 4 lata temu - niestety na gorsze chyba ;-( nie bylo mi tam tak dobrze jak poprzednio i mam nadzieje ze nastepny moj pobyt tam to bedzie juz ten wlasciwy - porodowy ;-)
 
ojej Rubi wszystko dobrze?

Jak ja rodziłam w zeszłym roku w lipcu to na sali 2 osobowej było nas 5 :eek: - luxus i 35stopni w pokoju :-p, no ale co mieli na to poradzic jak tyle porodów było ... na szczescie lezelismy tam az 2 dni :-p i szybka strzała do domu :tak:
Co do jedzenia szpitalnego:rofl2: od 2006 roku jak lezałam na odziale patologii ciazy, nic sie nie zmieniło i tez jadłam tylko to co mi przyniesli z domu :sorry:

Aniulka dzięki :-)
 
no teraz takie oblezenie jest ze czasem Opolanki sa wysylane do Brzegu bo w opolskim szpitalu nie ma ani jednego lozka...
w czwartek od 8 do 19 naliczylysmy 10 babelkow ;-)
 
co do położnych to ja zastrzeżeń też nie mogę mieć bo kobiety według mnie robią kawał dobrej roboty ale za to jedzenie to masakra.Ja jestem na diecie bezglutenowej a dostawałam totalnie glutenowe jedzenie choć oczywiście poinformowałam o mojej chorobie personel a pani dietetyczka też chyba nie doczytała co mi wolno a co nie więc praktycznie też żyłam na prowiancie domowym.
marcik jak Wy się tam mieściłyście masakra przecież te sale są małe ojoj:szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry