reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

No wreszcie Baswes - w końcu się odezwałaś - już się martwiłyśmy :-)
Baswes kochana gratuluję córeńki :-):-):-) jejku jaka jestem szczęśliwa że Majeczka jest jest już przy was :-D
Baswes wiem że nie masz ani głowy ani czasu ale jak tylko znajdziesz chwilkę wolną to koniecznie powklejaj zdjęcia Majuni i napisz parę słów o porodzie
Gratuluję jeszcze raz z całego serca :-):-):-)
Trzymajcie się tam ciepło i cieszę się ogromnie że z tatusiem się poukładało - tak trzymać
buziaki, ściskam Was mocno;-)
 
reklama
Baswes wielkie GRATULACJE córeczki :-) :-) :-) :-) tak sie ciesze że już po wszystkim i że całe i zdrowie jesteście....Czekam z niecierpliwością na foteczki i relacje :-)

A ja zapisałam sie na usg do doktora Rachwalskiego....A tak o....ostatnie miałam ponad miesiąc temu a nastepne za ponad miesiąc...mam nadzieje że to maleństwu nie zaszkodzi
 
Gratulujemy Baswes!!!!


grat.jpg
 
baswes gratuluje córeczki Majki!!! Super imię :-)
buziaczki i trzymaj się cieplutko a ja będę śledzić wątek Twój porodowy jak tylko znajdziesz na to czas...
 
hej dziewczyny jestem nowa na tym wątku mam nadzieję że mnie przyjmiecie:-)

my chodziliśmy z chłopakiem do szkoły przy szpitalu i powiem szczerze że było ok tylko podczas porodu wszyskie wiadomości a w szczególności ćwiczenia w oddychaniu poszły w kąt :-D:-D faktycznie można zapoznać personel bo zajęcia ćwiczeń prowadzą położne także można do którejś trafić na zmianę no i dzięki szkole jak poszłam już rodzić to od razu położna szukała pojedyńczej sali bo niestety mogło być różnie i z porodu rodzinnego byłyby nici :tak:

aniulka01 witaj serdecznie, jakoś przeoczyłam twój post. fajnie że jesteś. Napisz coś o sobie w wątku: Opolanki, Opolszczanki - lista i dopisze cię do naszej kolorowej listy.

A wogóle dziewczyny gdzie wy jesteście?

 
Witajcie.:-)
Wiem, że ostatnio Was zaniedbałam.:zawstydzona/y: Przepraszam :sorry2:i obiecuję poprawę.;-):-D

Przede wszystkim Beswes ogromne gratulacje.:-) Niech mała Ci się dobrze i zdrowo chowa.:tak: Super, że udało Ci sie dogadać z tatusiem Majeczki. Jak będziesz miała chwilę spokoju wklej zdjęcia, bo strasznie ciekawa jestem jak mała wygląda.:-)

Co do szkoły rodzenia, to nie pomogę, bo nie chodziłam.:no:

Aniulka01 witaj.:-)

U nas ok. Maciek chodzi do przedszkola. Pochodził 2 tygodnie, a potem zachorował i kolejne 2 przesiedział w domu (taki "standard" przedszkolny;-)). No i chyba za długo siedział, bo po paru dniach zrobił bunt, że on nie chce chodzić, że nie lubi przedszkola itp. Ale nie poddaliśmy się i chodził pare dni z płaczem (krzykiem), ale mu przeszlo i znów lubi chodzić.:tak: Nawet nie może się doczekać i pyta się dlaczego w soboty i niedziele nie może iść.:-D:-D:-D
A Grzesio coraz większy. Często spacerujemy sobie, pare razy wyszłam z nim nawet bez wózka.:tak::-) No i coraz częściej chce decydować o sobie i denerwuje się (czyt. "płacze"), że na coś mu nie pozwalam.:sorry2:

Pozdrawiam.:-)
 
Dziekuje dziewczyny Wam wszystkim za gratulacje :-) Juz mam wiecej sil i coraz lepiej zgrywam sie z Malutka, wiec niebawem bede potrafila wygospodarowac sobie i odrobine czasu wolnego:) Ciesze sie ze Malutka jest zdrowa, nie ma nawet kolek i daje mi w nocy pospac. Wczoraj skonczyla 2 tygodnie a dzis byla na pierwszym spacerku. Pogoda jest w Nysie cudna, mam nadzieje ze w Opolu tez Wam dopisuje piekna zlota jesien?:) No i po tym spacerku tak mi zasnal moj skarbuś ze mam chwilke na przejrzenie poczty i odpisanie do co wazniejszych osob, poczytanie wiadomosci - nie iwem nawet co sie w swiecie dzieje :D

Aniulka01witaj:-) !

Co do porodu to zeby opisac ta akcje w calosci musze zebrac sie psychicznie heh ale chetnie podziele sie w odpowiednim watku historia narodzin mej corci. WIem, jak sama szukalam bedac w ciazy roznych opisow porodu, bardzo mnie interesowaly.
Natomiast dla Waszej informacji to tak rodzilam w Opolu, skurcze trway 18 godzin az w koncu doszlo do rozwarcia i samo "parcie" trwalo nie cale 40 minut :-) Bez wiekszych komplikacji.
Porod byl rodzinny i gdyby mnie moj parner to byloby mi o wiele ciezej. Dal sobie doskonale rade;-)

to tyle narazie..nastepnym razem wkleje zdjecia.

pozdrawiam Was serdecznie, zdrowka dla Macka asiulinki;-)
:-)
 
Beswes super,że znalazłaś chwilkę dla siebie i wykorzystałaś ją, żeby zajrzeć do nas;-):tak: To, że Majeczka jest cala i zdrowa, to najważniejsze:tak: Życzę
Ci, żeby nadal była taka "bezproblemowa";-) -czyli zero kolek i przespane nocki.:-)
Dziękuję za życzenia zdrówka dla Maćka.:-)
A pogoda jest super.:tak: Oby jak najdłużej tak było, bo aż chce się żyć.:tak::-D
 
reklama
hej!
ale mi sie trafilo ;-) nie dosc ze baby boom to jeszcze puppu boom ;-)
jestem mama 3 letniego urwisa i mieszkamy na ZWM ;-) kiedys mialam hodowle psow wiec ploteczki na te tematy tez mi pasuja ;-)

pozdrawiam
 
Do góry