reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Baswes trzymam kciuki za Ciebie i maleńką :D
nie martw się jak spanikujesz to najwyżej wcześniej pojedziesz do szpitala i tam poleżysz troszkę, a co się przejmujesz - przecież pierrwszy raz rodzisz więc masz prawo nie wiedzieć wszystkiego. Może pozostałe dziewczyny Ci pomogą bop wiesz ja też pierwszy raz w ciąży i tak naprawdę to wszystko związane z ciążą jest dla mnie nowe hihihi

Trzym kciuki za Ciebie kochana - napewno dasz sobei świetnie radę :D
Buziaki buziaki buziaki
 
reklama
Hej.
Baswes, na pewno będziesz wiedziała, że to już :tak:. Trzymam kciuki za Ciebie i Malutką. No i oczywiście czekamy na fotki i relację :-)

A tak w ogóle to moja córcia ma szkarlatynę :dry:, podejrzewam, że w przedszkolu złapała.
 
Baswes kochana zapewniam cie nie przegapisz tego momentu!.;-) A to co opisujesz to właśnie bóle skurczowe przepowiadające. Mnie tak straszyło przez miesiąc.:sorry2:

Zyczymy ci z całego serca dobrego rozwiązania.:tak::tak::tak::happy::happy::happy:
 
Ale tu cisza :sorry2: ciekawe co porabia Baswes :-p może już leży na Rejtana :-)
dziewczynki odezwijcie się czasem.
Buźka pozdrawaim Was baaardzo gorąco.

Inna - :szok: jak tam twoja sliczna maleńka się czuje - lepiej jej troszczeczkę??
Daj znać

Kerry ja się wypowiem jak urodzę hihi i sprawdzę czy jak będę kangurzycą to będzie fajowo czy tak sobie :cool: ale tak serio to myślę że chętnie do klubu wstąpię :sorry2:
 
Ojojoj Baswes to nam sie chyba już rozpakowała...Dałyśmy ciała bo nikt żadnych namiarów do niej nie wziął....Oby było wszystko ok i już za niedługo nam sie pierwszymi zdjęciami córeczki pochwaliła...:-)

Laseczki a ja mam pytańsko do was....Jaką byście mi szkołe rodzenia w Opolu poleciły ? :-) Ja w sumie dopiero w 24 tygodniu...Ale trzeba zacząć badać rynek :-)

U nas wszystko ok...Piotruś kopie jak szalony....bede sie wybierała na prywatne usg ponieważ u mnie wykonają dopiero w 32 tygodniu następne...A do tego czasu to ja osiwieje :-)
 
hej adiva - ja słyszałam że najlepsza jest szkoła przy szpitalu ;-)
podobno zapoznajesz sie z personelem szpitalnym, a czasem mam wrażenie że to pielęgniarki i położne sa najwazniejsze w trakcie pobytu w szpitalu ;-)

W kazdym razie ja się chyba wybiorę do szkoły rodzenia przy szpitalu - ale dopiero mogę rozpocząć kurs w 30 tc :sorry2: więc jeszcze trochę muszę poczekać :-p (a szkoda bo już bym poszła) :tak::tak::tak:
 
Ojojoj Baswes to nam sie chyba już rozpakowała...Dałyśmy ciała bo nikt żadnych namiarów do niej nie wziął....Oby było wszystko ok i już za niedługo nam sie pierwszymi zdjęciami córeczki pochwaliła...:-)

Laseczki a ja mam pytańsko do was....Jaką byście mi szkołe rodzenia w Opolu poleciły ? :-) Ja w sumie dopiero w 24 tygodniu...Ale trzeba zacząć badać rynek :-)

U nas wszystko ok...Piotruś kopie jak szalony....bede sie wybierała na prywatne usg ponieważ u mnie wykonają dopiero w 32 tygodniu następne...A do tego czasu to ja osiwieje :-)

Witajcie, no rzeczywuiście ne wzięlismy namiarów na baswes:baffled:.

W Opolu są dwie jedna przy szpitalu druga na 1 maja - tak jakby prywatna, kosztowo wychodzi podobnie ale ja byłam przy pierwszej ciąży z Kubusiem w Zawadzkiem na darmowej jeszcze i było super. To trwało 3 miesiące, w Opolu sa zajęcia 3 razy w tygodniu przez miesiąc. Zadzwoń sobie i tu i tu i się dowiedz jaki jest zakres bo one sa trochę inne te szkoły.
 
hej dziewczyny jestem nowa na tym wątku mam nadzieję że mnie przyjmiecie:-)

my chodziliśmy z chłopakiem do szkoły przy szpitalu i powiem szczerze że było ok tylko podczas porodu wszyskie wiadomości a w szczególności ćwiczenia w oddychaniu poszły w kąt :-D:-D faktycznie można zapoznać personel bo zajęcia ćwiczeń prowadzą położne także można do którejś trafić na zmianę no i dzięki szkole jak poszłam już rodzić to od razu położna szukała pojedyńczej sali bo niestety mogło być różnie i z porodu rodzinnego byłyby nici :tak:
 
reklama
Czesc Wszystkim!!!! Jestem,zyje, mysle o Was nawet ale kompletnie nie mialam glowy do komputera...takze to moj pierwszy raz kiedy mam dluzsza chwile zeby cos do Was napisac. Dzieki za troske,;-) Wiec jak sie domyslacie...stalo sie!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak::blink::blink::blink::blink::blink: JESTEM MAMUSIA W 100% ;-) Urodzilam tydzien temu, dokladnie w sobote 27 wrzesnia w Opolu,tak jak chcialam;-) Moja Majeczka jest zdrowa, dostala 10pkt i oczywscie jest piekna..jak to wszystkie dzieciątka.
Od 20 bylam tez nieaktywna, bo jak juz wspominalam przyjechal tatus i chcielismy spedzic ze soba troche czasu..i duzo to dalo. A takze pozniej wspolny porod. Gdyby nie ON chyba bym gryzla sciany...ale historie porodu moze opisze w innym watku;-) I jak bede miala wiecej czasu. Pochwale sie tez wtedy moim Malenswtem. Nie jetesmy jeszcze z córcią dobrze zgrane a ja dopiero dochodze do siebie wiec nie mam glowy do suwaczkow itd.
Ale obiecuje wkrotce sie odezwac. Dziekuje Wam jeszcze raz za pamiec, widze ze bylam tu na tapecie tematow;-)
Pozdrawiam wszystkie Mamusie obecne i przyszle serdecznie!!!! 3majcie sie i do klikniecia;-)
 
Do góry