reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Ona-kumpeli synek na roczek miał równo 100 cm :szok: ale tatuś ma prawie 2 metry i 100 kg wagi :)))
A po nas to Dorian raczej nie wyrośnie za duży :-D bo my oboje z metra cięci,a o wadze nie wspomnę:/
 
Racja, obecna jestem, ale jakoś odzywać się nie chcę się.

Magda ja wsumie nie wiem ile mloda mierzy, poprostu ubranka jej takie kupuje, to nic,ze niektore są za duze :) jakoś wybitnie wysoka chyba nie jest
 
A z ubrankami to jak pisałam wyżej rozmiarówka jest różna w zależności od modelu.Dorian jak był malusi to odziedziczył ubranka po swoim tatusiu,a tam na metkach rozmiary co 2 cm np.60,62,64 aż w szoku byłam,bo teraz to juz tak nie robią.

Dziewczyny...jakie mogą być reakcje na truskawki u Bąbela?
 
Ostatnia edycja:
Rubi-a jak dzisiaj zjadł kilka truskawek ( bo dostaliśmy od cioci i wiem,że nie pryskane:) to kiedy jakby co można spodziewać się reakcji? pytam,bo podobno truskawki są alergiczne dosyć?
 
reklama
Madzialena - Monikę wysypuje po kilku godzinach od zjedzenia surowej truskawki a jak serkach czy jogurtach to na drugi dzień...
reakcja alergiczna może wystąpić nawet po 7 dniach... tyle że truskawka jest dość silnym alergenem więc myślę że wylazłoby coś wcześniej - oby nie :tak:

dobra....spadam śpiochać ;-)
 
Do góry