reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Kamea ja tez już kolekcje siwusów posiadam:-D:-D:-D
a co do dr Popiołek to wiem że dosc sporo czasu każdemu pacjentowi poświeca i bardzo dokładnie rodzicom problem wyjaśnia wiec rzeczywiscie lepij być dużo wczesniej!!!
A do Chiormedu idziecie czy na Kielecką (bo chyba tam ma prywatny gabinet?)
TatusiuHunterka zadzwonie wieczorem do naszej niani i podpytam czy chce kolejne dziecko:-) ja teraz w domu z maluchami wiec niania możliwe ze wciaz bez pracy....
 
reklama
wlasnie dzwoniam i niestety ma jakies 1,5 roczne dziecko teraz.... wiec drugiego raczej nie wezmie -przykro mi, innych nian z doswiadczeniem i sprawdzonych nie znam...
 
Witam się skoro świt!:-)
rubi ty to szczęściara jesteś!
ewuniaf, właśnie tak myślałam, żeby wyjechać z domu najpóźniej o 15:30, bo do Opola mam ponad 30 km i po drodze muszę 2x pokonać ruch wahadłowy, bo roboty drogowe na trasie Ozimek-Opole:-( Tak jak piszesz, jedzimy na Kielecką. Już po rozmowie telefonicznej zauważyłam, że dr dużo uwagi poświęca małemu pacjentowi.Przez telefon już zrobiła z nami wstepny wywiad i sama od siebie (bo wcale o to nie pytałam) szczegółowo wyjaśniła mi jak mam dojechać na ową ul. Kielecką;-) Zapowiada się obiecująco, jestem ciekawa tej wizyty, chociaż trochę też sie boję co usłyszę. Najlepsze jest to, że jak dr odebrała telefon to pomyślałam, że to facet-jej mąż. Dobrze, że nie zdąrzyłam nic "mądrego" powiedzieć.
A dzisiaj w pracy mam mały "dzień dziecka". Kierownik jedzie w delegację, więcej trochę lajtowo będzie-mam nadzieję;-)
 
Ostatnia edycja:
Kamea ;-) no glos dr P ma...zaskakujący ;-) no i potwierdzam - tlumaczy po ludzku co i jak a mi nawet rysunek zrobila ;-)

dobra... czas na kawe ;-)

wiecie ze wczoraj o 21:10 moje OBA dziecki spaly :szok: :-) no ale nie pomoglo mi to we wczesniejszym skoku do wyrka :-( nim sie poogarnialam to byla...23:30 :-(
a obudzilam sie przed budzikiem - o 5:38 :szok:

no i kaleka jestem :-( nowe buty = w polowie drogi do pracy jszlam jak paralityk...jedna noga - pieta a druga noga na gorze.... kurcze..czemu moje nogi nie potrafia sie dogadac z zadnymi butami????? :-( :-( :-(

spadam po plaster i kawe ;-)
 
hej!!!

Rubi wspolczuje poobcieranych nóg(wiem coś o tym bo mi tez ciezko dobrac buty ktore nigdzie nie cisną i nie uwierają ) smacznej kawusi zycze>

Kamea no to trzymam kciuki za udaną wizyte u dr P.:tak: no i obyscie sie za dlugo nie wyczekali w kolejce!!!!!!

Mój Michał ogląda Elmo a ja próbuje sie ogarnąć :) czekam na tel od meza bo ma zaraz dzwonic do wychowawczyni Kasi i pytać jak sie ma nasza pociecha :)

MIłego dnia dla wszystkich!!!
 
Ale mnie tu dawno nie było, jeszcze jak tutus hunterka miał problem z dusznościami synka:] I jak mały? Zdrowy?
ewuniaf mąz zadzwoni i pewnie powie, ze Kasia opalona, rozczochrana, ma dwa nowe siniaki i uśmiech od ucha do ucha:D
 
Gimpelka dzwonil i mowil ze zKasia rozmawial!! Powiedziala z kim dzieli pokoj , ze leki bierze, ze jest super, ze własnie do Wisly na wycieczke jadą i ze troszke teskni:szok:
 
reklama
Do góry