reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

No super, że Kasia zadowolona i rodzice również. No to kasia przeszła chrzest bojowy wzorowo :-)
Jutro jedziemy do dr Gawor na kontrolę, to pogadam z nia o tym pępku... może rozwieje moje wątpliwości. Strasznie głu[pi charakter mam, ciągle panikuje. Można to jakoś leczyć;-)
 
reklama
czy ktos moze mi powiedziec gdzie moge zapisac niemowlaka do okulisty? wiem,ze na witosa ale domyslalam się,ze mogą byc terminy odlgle(chociaz wsumie nie dzwonilam)a zalezy mi na czasie bardzo
z gory dziekuje za odpowiedz
 
Ona23 mysle ze jesli chodzi o okuliste dla malenkiego dziecka to nigdzie prócz Witosa was nie przyjmą (nawet prywatnie bedzie ciezko...) Wiec dzwon na witosa i rejestruj malucha :)
A jak to bardzo pilna sprawa to zgłoś sie tam na izbe przyjęć i któryś okulista bedzie musial małą oglądnąc....

Kamea - musze cie zmatwic- nie ma na to lekarstwa:-D
Tez cierpie na te straszliwą chorobę!!!:-D:-D:-D
 
czy ktos moze mi powiedziec gdzie moge zapisac niemowlaka do okulisty? wiem,ze na witosa ale domyslalam się,ze mogą byc terminy odlgle(chociaz wsumie nie dzwonilam)a zalezy mi na czasie bardzo
z gory dziekuje za odpowiedz

jeszcze na Krakowskiej przyjmuja male dzieci - miedzy delikatesami a filharmonia ;-) terminy sa mniej wiecej takie same - trzeba czekac ok 3-4 miesiecy :-( chyba ze
prywatnie... ale to tylko na Krakowskiej bo na Witosa chyba nie ma prywatnych wizyt :-(
Kamea ;-) a ja dzis chyba widzialam dr Gawor ;-)

ewuniaf ;-) super ze Kasia cala i zdrowa wrocila ;-) no i powiem Ci ze nasze dziewczyny biora takie same dawki sterydow wziewnych a.... Monia jest duzo mlodsza :-( kurka...
 
czesc!!!

Rubi nie wiedziałam ze na Krakowskiej tez przyjmują dzieci :)

A co do tych dawek to wiesz jak jest ze sterydami zwykle stosuje sie najmniejsza skuteczną dawkę.... dziwie sie troche ze takiemu maluchowi kazali ci podawac (nie wiem czy dobrze zrozumiałam) nawet 500 - no bo tyle wychodzi jak sie wezmie calą dawke 250/2ml.... my czesto Kasi taką dawke robimy choć czesciej te o polowe mniejsza... no ale Kasia ma 6,5 roku. I tak czasem zaczynam stosowac Pulmicort zanim jeszcze do lekarza pojdziemy no i wtedy zazwyczaj ochrzan dostaję ze taką dużą dawke jej daje....:-( Lekarz zawszew wypisuje jej ta najmniejsza dawke czyli 125/2ml...
nO ALE TERAZ JAK JEST NA fLIXOTIDE TO pULMICORTU W OGÓLE NIE DAJE (sorki za duże literki;-))
jakiej specjalizacji jest dr Gawor bo nie znam? Znam tylko dr Gawora anestezjologa (pewnie jej mąż?)
 
ewuniaf ;-) Monia jak zaczynala przygode z pulimcortem to dostawala pol ampulki 0,125 (tej najmniejszej dawki) 2 razy dziennie potem przeszla na cala ampulke 2 razy dziennie a przy zapalonych pluckach 3 razy dziennie takie inhalacje...
no i musi byc nienajlepiej z jej pluckami bo Jasiek nigdy w zyciu nie mial inhalacji 3 razy dziennie no ale on tez nigdy nie mial zapalenia pluc a Monika juz 3 razy z czego 2 razy wyladowalysmy w szpitalu :-(

a dr Gawor pracuje w poradni rehabilitacyjnej wieku rozwojowego na Reymonta... fajna babka ;-)
 
ona ;-) skoro tak ladnie podziekowalas to masz bonusa ;-)

Przychodnia Okulistyczna Rondo - ul. Krakowska 28, tel. 77 441 83 84

a na Witosa nr tel nie umiem znalezc w swoim telefonie :-(
 
Rubi jak ja chciałam się zarejestrować z Nikosiem prywatnie do dr Iwańskiej to powiedzieli że nie da rady i 3 miesiące czekałam na wizytę, nie wiem czy teraz sie to jeszcze nie wydłuży przez sezon urlopowy
 
reklama
Arco ;-) jak ja w marcu sie rejestrowalam to mnie jeszcze babka zapytala czy chce prywatnie czy na NFZ... no i darmowa wizyte mam 25 lipca.....
a Ty juz bylas u niej?
 
Do góry