reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Magda no co Ty, to żaden problem, wsiadam do auta pod blokiem i potem wysiadam pod blokiem:tak: ogrzewanie mi działa, więc nie zmarznę(my);-) dzwoń jakby Cie nikt nie odwiózł i nawet sie nie wygłupiaj, bo inaczej :angry: poza tym, ja siedze w domu od 3 dni i bardzo chętnie się z niego, chociaż na chwilę, pod jakimś pretekstem wyrwę;-)
 
reklama
Bry :-)

witam kolejną Agnieszke :-) fajnie ze sie nie wystraszylas :-)

dziewczyny - kiermasz na Krakowskiej ruszył :-) a ja sierota nie popatrzylam czy jest budka z chlebem na zakwasie...
 
Ło jesuuuu siedzę nad projektem i żeby mi sie jeszcze tak chciało,jak mi sie nie chce.Help niech mnie ktos odwiedzi,bo sama tu zwariuje,albo da kopa w du.. żebym sie do roboty zabrała:-p.

agnieszka...24 mój tez z lipca ale 2008,fajne te nasze lipcowe chłopaki nie? no dobra,inne też;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny juz wiemn co mialyscie na mysli piszac o tej wariatce...przeczytalam kilka stron do tylu i widzialam co ta AGA wypisywala...szkoda slow...lepiej nie zwracac uwagi na nia to jej sie w koncu znudzi pisanie.

Madzia odwroc sie to kopne ;);):D

Dziewczyny nie ciagnie was do 2giego dzidziusia?? bo mnie jakos tak bierze od niedawna na nastepne :D;)
 
agnieszka 24 mój Patryk jest z sierpnia 2009;-) ale jest tak wielki jakby był z sierpnia 2008:-D No i Patryk to moje drugie dziecko;-) Dominik ma 4 latka za kilka dni;-)
Magda i jak wracasz do domu???
 
Agnieszka no mnie właśnie ciągnie:sorry2: i dzisiaj własnie odwazylam sie i umówiłam się z chirurgiem na wyjęcie implantu antykoncepcyjnego:-p
Arogo chyba tato po mnie przyjedzie,takz espokojnie możesz pić winko;-)
 
ja chyba tez bede sie starac ;)
MADZIU bedziemy sie wspierac :) tylko musze z Danielem najpierw obgadac :D

A co to za implant antykonc.?? nie slyszalam o czyms takim :O

AROGO moj jonek tez duzy :) i ciezki ;) twoj tez taki zlosnik?? moj sie okropny ostatnio zrobil...zawsze bardzo spokojny a teraz umie pokazac kto tu rzadzi :D;)
 
nie nie nie! Arogo - nie pij winka bo Cie potem nie zrozumiem! :-D
ja wlasnie ide klas Monie, Jasiek w tym czasie sie bedzie inhalowal - za godzine bede gotowa do rozmowy :-)
 
reklama
Agnieszka ja mam implant podskórny w ramieniu,zakładałam za granica.A z ta ciążą to sie trochę czaję,bo nie jestem pewna,czy znów chcę po nocach balować.Mój młody dopiero niedawno zaczął przesypiac całe noce i co znów mam sie nie wysypiać:confused::sorry2:A w ogóle to wydaje mi sie ,ze jestem zbyt nerwowa przy jednym a co dopiero przy dwójce,ale z drugiej strony to nie chciałabym zbyt duzej róznicy wieku.No i pod koniec stycznia mam dostać umowę na stałe w pracy i w sumie na to tylko czekam:tak:

Rubi,Arogo co za konszachty uprawiacie?
 
Do góry