reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

ale sie wkurzyly..ho ho..to ja mam problemy psychiczne? nie sadze. wasze wpisy sa nieco psychiczne.
a tak propos...dziecko kolezanki w stanie fatalnym nie moglo nawet lezec na reymonta bo ich aparatura za slaba byla..wiec prosze nie pisac ze przewoza do opola bo to sa informacje wyssane z palca.

a co do sloiczkow...noo pewnie nie ma to jak lenistwo...:) lepiej wydac 3zl i kupic niz potrudzic sie i zrobic samym..ale po co..przeciez wazniejsze jest pieprzenie na forum...
myslalam, ze forum sluzy do zadawania pytan a nie do spotkan towarzyskich wiec co sie czepiacie,ze nie pisze z wami. z wariatkami raczej sie nie rozmawia :)
fajnie sie czyta wasze wpisy..sa takie agresywne :):)ha ha ha.
 
reklama
Czy my mamy tu jakiegoś moderatora?? Może być wymoderować posty Agi:sorry2::sorry2:Bo takie osoby siejące ferment lepiej od razu out bo jeszcze kogoś bez sensu przestraszy.....
A swoją drogą to nawet nie wiesz jakie są fajne rozmowy na naszych spotkaniach!! Bo mało tego że tu piszemy, to się jeszcze widujemy...tam dopiero pieprzymy !!:-):-)
Oj na następnym to Ciebie tak obgadamy, że już dziś włóż język do zamrażarki :tak::tak:
A jak Cię nie stać na słoiczki to sobie stój przy garach i tłumacz, że tak zdrowiej! Ja tam wolę forum :biggrin2:
A i jeszcze jedno, zobacz że przynajmniej Ty (chyba że masz sklerozę)pytałaś o to samo 2 razy i już wtedy dostałaś odpowiedzi!! Post z 16.08 i pod nim są już NASZE odpowiedzi!!Jak widać aż tak dużo szukać nie trzeba....

dziewczyny napiszcie mi jak w opolu z rodzeniem..sa sale jednoosobowe?
nigdzie tego nie moglam znalesc dlatego prosze was o pomoc. na styczen mam termin. wacham sie miedzy opolem a strzelcami. z opola mam niemile wspomnienia jak lezalam na patologii..szczegolnie ordynator...cham.
prowadzi moja ciaze tarnowski piotr

Naprawdę stratą czasu byłoby pisac po raz kolejny, bo widać Tobie i tak to nic nie daje skoro się powtarzasz i zadajasze w kółko te same pytania....

A ja dziś robię akcję odmrówczanie.....czy ktoś ma sprawdzony sposób na faraonki?? Kupilismy preparaty w Castoramie....spróbujemy.....
Aha, choinki są w Obi nawet już po 20 zł....jakby kto potzrebował.....około 1,50
 
Ostatnia edycja:
daggy ja pamietam z dzieciństwa, że moi rodzice mieli paprotkę na mrówki faraonki:tak: moja siostra też miała niedawno i kupowała jakies środki, ale niestety nie wiem jakie:no: wiem, że podziałało;-)
 
daggy - podobno sok z cytryny jest super środkiem na mrówki faraonki, ścieżki/trasy ich wędrówek należy posmarować sokiem,a wszelkie szpary,w których mogą się gnieździć pozatykać skórkami z cytryny.
 
Czesc dziewczyny ;-)

Miłego dnia wam zycze i nie ma co sie denerwowac ta A z cyferkami pustak i tyle, obrazac tez trzeba umiec, mnie to dziecko rozbawiło ... pewnie ma z 15 lat i gra matke polke nie majac jeszcze dzieci :-D i słyszałyscie news ona ma dom:szok::-D .... a my nie wowwwwwww:tak:, ciekawe jak to wygląda :-D ...

pozartowalismy a teraz trzeba isc cos porobic, papatki ;-)
 
witaj Agnieszka ;-) ale Agnieszek;-) w sumie co się dziwić, fajne imię;-)
Fajnie, że ta wariatka co tu czasem wpada, Cię nie wystraszyła:tak::-)
Jak masz ochotę trochę z nami "popieprzyć" to jak najbardziej zapraszamy;-)

O i widzę, że Twój Jonathan jest w wieku mojego Patryka ;-)
 
Kobieto! - jeżeli w ogóle nią jesteś ... - zajmij się własnymi sprawami, a konkretnie to własnym tyłkiem. Nie odpowiada ci atmosfera na tym forum - to spadaj i nie marnuj swojego cennego czasu na czytanie tutejszych wpisów,a tym bardziej na pisanie obraźliwych tekstów pod adresem którejkolwiek z kobiet tu zadomowionych czy goszczących od czasu do czasu.
Masz problem - to do PRZYJACIÓŁKI napisz, albo idź do psychologa.

idealnie!!!:-D:-D:-D
No żesz kuźwa,trolla na forum mamy:wściekła/y:
aga107 weź ty się dziewczyno w garść ,bo z tego co piszesz jesteś dość mocno niezrównoważona:szok: Generalnie nie mam ochoty zniżać sie do twojego pozimu i ci odpisywac ,więc zacytuje twoje słowa: Domu nie masz? że takie pierdoły na tym forum posuwasz??? nie pieprz głupot głupi zrzędliwy prosiaku.
Weź się stąd zmontuj i nie wracaj

agnieszka...24
witaj!!! och widzisz na na jakąś psychopatke akurat trafiłaś,ale generalnie jest tu bardzo miło,więć zapraszamy:tak:;-)

słuchajcie nie odpisujmy więcej tej kretynce,to sie odczepi,bo nie ma co się z nią szarpac w mysl zasady gówna się nie tyka...

a ja właśnie zaczęłam dyzur,pokwitne do 22,a później autobusem do domu,bo mi gracik dzisiaj nie odpalił:no:
 
Magda jejku, jak będziesz miała jakieś problemy z dostaniem się do domu to dzwoń, ja albo R Cie odwieziemy ;-) taka pogoda, że szkoda, żebys marzła i to jeszcze o tej porze ;-)
 
reklama
Arogo dzieki wielkie,ale nie miała bym serca was o tej porze z domu wyciagać ,jeszcze w taki mróz.Może tata mnie odwiezie,a może koleżanka,bo ja sie troche boje iść przez to pole na ZWM,bo spod firmy autobusy nie jadą.
jeszcze raz dziękuję!
 
Do góry