reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

o ja dzisiaj zalatana,więc nawet nie miałam czasu tu zaglądnąć:sorry:
Tylko daje znać Anik i Daggy ,ze ok 17 idziemy na plac zabaw na przedszkole tam gdzie jest pociąg:tak: która chętna?

lecę ,pa
 
reklama
kurza twarz... moj stary idzie na piwo z jakims starym kolega... szkoda ze taki sajgon w domu bo miałabym wolna chate ;-) :-D a tak to wstyd ludzi do domu wpuszczac bo przed wyjsciem musieliby sie wykapac :-) ale jak tylko wszystkie okna beda wymienione to Was chce u siebie widziec :-)

aaa...nie ma ktoras z Was "wolnego" 6.10.2010r.???? bo ja wykorzustje wtedy pierwsza opiekę ;-) idziemy do przychodni rehabilitacyjnej (8:00) i do alergologa na Witosa ;-) na 12:00 :-)
 
rubi jak nie będę miała sajgonu w pracy to dla Ciebie zrobie sobie wolne ;-)
spadam do B-B:-(

anik i magda, dzwonila do mnie daggy i prosila, zeby Wam przekazac, ze bedzie na placu zabaw o 17:30 ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
yyy to znów ja na szybko:-p
Anik,Daggy nas jednak na placu zabaw nie będzie,bo musze skoczyć do media markt.Ja ciągle mam ładowarke do tel.z ang. wtyczką i aktualnie mi padła i przejściówka i bateria w tel.więc jestem odcięta od świata,a zatem pakuje Maciosława do wóza i lecimy do media.

Aga chyba pisałyśmy posta w tym samym czasie:-D Kurcze a ja nie ma nr do Daggy ,z resztą nawet nie mam z czego zadzwonić,więc nie mam jej nawet jak przekazać ,ze nas nie będzie:no: Aga możesz? będę wdzięczna:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I jak tam dziewczyny po spacerze i wariacjach na placu zabaw??, ja zobaczę jak Alusiek jutro będzie się czuł, to jesli będziecie się wybierać to ja też chętnie dołączę, żeby się dotlenić z moim szkrabem:-)
A tak wogóle to kurcze ten Mój syn jest coś marudny, jak nie spi, to marudzi a raczej krzyczy tak, że chyba cały blok Go słyszy:eek::baffled:, ale Mój P., zadeklarował, ze będzie dziś do Niego wstawać w nocy więć może trochę odpocznę:-):tak:
 
Witam z rana ;)

Oj widzę spacerowo-Malinkowo, Kofeina i Włochy na tapecie ;)

Arco zdradz cos ty w tych Włoszech tak się zasiedziała ;)
Agita daje ci ostatnio Alusiek popalic, ale będzie lepiej :)

Ja dopiero mam sekunde usiasc na kompie, poł dnia w Opolu po urzędach i tego typu pochodnych się rozbijałam. Wdomu szybkie karmiemie Mysiaczka, szybki obiad ( pół gotowego z miasta przywiozłam ;) i do lasku na grzyby skoczylismy :) Kubus podłapał temat i mamie trujaki zbierał :D Jak nie pozwalałam dotykac to się złoscił :D Wymęczyłam dziecko po tych wertepach troche i kazał sie potem niesc ;) Pochodzilismy z ponad godzinkę i poł koszyka podgrzybków narwalismy oraz rodzynka kozaka :D Lece kolacje dziecku dac i wrzucic do wanny :) Miłego wieczoru dziewczyny ... dzis moje Usta Usta lecą :)
 
Ostatnia edycja:
Arco zdradz cos ty w tych Włoszech tak się zasiedziała ;)
Usta Usta lecą :)
Pojechałam z ciekawości, znalazłam pracę i trochę się zasiedziałam ;-)
Ja Usta Usta na laptopie oglądam przez Onet Vod ;-)
Agita nie daj się!!! ;-)

Nikoś śpi dzisiaj na boczku, obłożyłam go kocem ale się przewraca, :-( a mój mąż nam kolacyjkę robi :-D
 
kurza twarz... moj stary idzie na piwo z jakims starym kolega... szkoda ze taki sajgon w domu bo miałabym wolna chate ;-) :-D a tak to wstyd ludzi do domu wpuszczac bo przed wyjsciem musieliby sie wykapac :-) ale jak tylko wszystkie okna beda wymienione to Was chce u siebie widziec :-)

aaa...nie ma ktoras z Was "wolnego" 6.10.2010r.???? bo ja wykorzustje wtedy pierwsza opiekę ;-) idziemy do przychodni rehabilitacyjnej (8:00) i do alergologa na Witosa ;-) na 12:00 :-)

Rubi ..ja pracuje do 13 :)
 
reklama
Witam wieczorową porą. Mój szkrab już okiełznany śpi jak Aniołek więc mam labę:-), a przed snem wydoił całą butlę mleka i zasnął bez marudzenia, więc i może noc będzie spokojna:tak:
A teraz coś dla Mamuś młodszych szkrabów, czyli Arcobaleno, Anik, Kamea, Ewcik, ( jak o której zapomniałam to :sorry: wczoraj kupiłam Małemu coś takiego
http://allegro.pl/chicco-pozytywka-kolysanka- lullaby-glos-mamy-i1223989031.html
bo karuzele już sciągał na siebie i robiło się niebezpiecznie :baffled: i jestem póki co bardzo zadowolona z zakupu, można nagrać swój głos i ustawić, że jak Maluszek się obudzi to włączy się albo muzyczka, albo to co nagralismy:-), pozatym jest delikatna lampeczka i efekty dziękowe przy zabawie, a Alus właśnie przed chwilką przy tym zasnął:rofl2:, Ogólnie więc polecam serdecznie;-)
 
Do góry